Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 794 795 797 798 ... 802
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednja serija koju ste pogledali  (Pročitano 1080202 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
još i najbolja od svih sezona,tek ostale što su smeće ova još i nije tolko loša
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1944
Zastava Negde u Srbiji
mob
Samsung 
Da, jeste bila zanimljiva za gledanje ali osim Vinone Rajder svi ostali glumci su na nivou amaterskog pozorišta iz Svrljiga.
IP sačuvana
social share
 
Што је глава празнија, то је безобразнија.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
ni ona nije neka glumica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Texhnolyze (2003)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86533
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Samurai Champloo (2004)

21. epizoda mi je bila vrhunac serije. Nakon toga kao da je išao lagan pad od kraja.
« Poslednja izmena: 02. Avg 2022, 11:35:10 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 205
https://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2022&mm=08&dd=07&nav_id=2194852

Стрип Сендмен је врх девете умјетности. Почео сам гледати серију и одустао. Ево један од коментара са Б92 са којим сам сагласан, а и већина други их је таква:
"Volim graficku novelu, ali blackwashing i gender swap gde ga ne bi trebalo biti je za mene ubilo seriju. Ima razloga zasto je Rose bela bela bela bela sa zlatnom kosom i sa razlogom ne moze biti crnkinja kao u seriji. Nema ovo veze sa rasizmom vec sa opisom karaktera. Ona je morala biti bela i zlatokosa jer je ona odraz svoga "oca". Isto tako, Gvendolin kao lucifer je uzas. Devojka je konjasta i nadasve... zensko je. Lucifer je ipak muskarac i ako je po knjizi i noveli onda je on najlepse bice u univerzumu. A nije nit lepa, nit harizmaticna a da budem iskren, nije ni neka glumica. Aj Lusi moze biti bilo ko jer je vazna gluma pa mi je ok da od ridjokoseg muskarca stave zenu crnkinju jer je glumila izvrsno i tu mi ne smeta gender i race swap. Mislio sam da ce mi najvise smetati Abel i Kain kao race swap ali odlicni su i ne smeta nimalo. Sta vise njihova gluma je izvrsna. I po meni opet previse gejizma u Nilovim adaptacijama. Malo mi muka da u njegovim serijama svi su bi ili gej. Nema strejta, svi su ili bi ili gej i to pomalo ubija. Sve u svemu serija je ok za gledati, vizuelno je lepa, iako dumbdown prica, ipak je okej odradjena. 5/10 moja ocena. Serija za 1 gledanje i za zaborav nazalost (Игор б92)"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Tengen Toppa Gurren Lagann (2007)


Prvih šest epizoda stvarno nisu ništa specijalno. Ali nakon toga počinje da se zahuktava Gurren Lagann mašina. Serija je esencija battle shonen žanra koju dobijete kada seriju od 1000 epizoda kompresujete u naslov od 27.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3954
Zastava

   Klan S2   8/10
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Aoi Bungaku (2009)

Seriju čini šest kratkih priča preuzetih iz japanske plave literature. Najviše mi se dopala "Run, Melos!" adaptacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 794 795 797 798 ... 802
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.