Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posle merenja srednje brzine - dodatni presretači i radari  (Pročitano 9513 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
mob
HTC One
Nasi su se vec naucili (ipak moze  Smile) ali zato kad dodjes na naplatnu rampu vidis gomilu automobila sa stranim tablicama koje je saobracajna odvojila sa strane. Cuo sam da su Turci najbolje musterije i da se dnevno pise masa kazni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Ljudi ne zanosite se da citate razne komentare genijalaca koji eto prospu neku pricu i vecina ljudi nasedne.
Citam kako je neki genijalac zajebao sve njih tako sto je rekao da je izgubio karticu.
Kao sto svi znate, svaki ulazak na autoput je snimljen sa tacnim vremenom ulaska u milisekundi, broj tablice je takodje snimljen od napred i odpozadi. Tako da vas kroz sistem mogu uvek naci ako zele a zasigurno znam da je policija jos ranije koristila naplatne rampe za pracenje i hvatanje pojedinaca.
Druga stvar je sto sve ide na kucnu adresu, ne zaustavlja te pajkan da ti pise kaznu. Sistem je automotizovan...isto kao kada te radar uhvati, sada se podaci momentalno salju u Beograd koji resava sve to i salje na kucne adrese kazne. MUP/SUP iz tvog grada samo napise papirnu kaznu ako te uopste i zaustave. U 70% slucajeva vise ne zaustavljaju vozila.
Tako da ono ko ima para za bacanje preporuka je 220 km/h tu je onako najveca kazna. U protivnom samo lagano...mi smo i dobri kakve su kazne npr. u susednoj Rvatskoj za prekoracenje.... Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
ovo je delimicno tacno ,sistem nema kapaciteta da obradi toliko snimaka,takve kamere snimaju samo prolazak na crveno i to na specijalnom filmu koji je prilicno skup

za drugi deo se slazem stizu na adresu vlasnika vozila koji se kasnije moze izjasniti ko je vozio auto(zbog prekrsaja za koje se ide kod sudije)
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
cime se narod bavi jbt...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
definitivno voze sporije.
cak i stranci cini mi se.
nema vise ablendovanja ala "sta si koji qrac sad nasao da pretices kamion vidis da ja letim 200 u mom bendzi a ti se vuces u tom fici..."
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Citat
ovo je delimicno tacno ,sistem nema kapaciteta da obradi toliko snimaka,takve kamere snimaju samo prolazak na crveno i to na specijalnom filmu koji je prilicno skup

Sistem koji se koristi nema veze sa sistemom koji koristi saobracajna policija. Tebi uvek izadje na displeju broj tablica kada ulazis na autoput, tako da si uvek evidentiran. Danas se vise ne koriste filmovi, sve je automatizovano sa centralnim serverom. Novi radari su takodje automatizovano povezani sa centralom u Beogradu...
Mislim sve ovo pricam zato sto ja poprilicno brzo vozim, i kroz par urgencija sam pokusao da skinem neke kazne ali je procedura takva da trebas iscimati pola saobracajne.
Pojasi, svetla, nemanje opreme sve se to da resiti, malo iskukas ili ti oprosti sam saobracajac...ali radar sada veoma tesko. Nije nemoguce ali bas su ga otezali.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
čemu jurcanje. sećam se ja svoje mladosti. platio sam preko 20 radara.
elem, krenem za grčku uveče, prazan auto put, zavalim sedište, vozim 90kmh, planiram trošak od 200 eur za benzin. stignem ujutru isto tako se vratim, umesto 200 eur, potrošio sam 120 eur.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.