Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:07:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posao preko raspusta??  (Pročitano 4613 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia E
физикалисање...мешалица,бетон...20 евра на дан
е сад...не знам да ли би те неко запослио то да радиш јер си малолетан Smile
Gde bre ima ta dnevnica da idem odmah da radim fizikalci u mojoj firmi rade za 18000RSD, moja plata na mestu sefa gradilista je toliko mala da me je sramota da kazem javno, pre bih mesao beton za 20e nego bio sef za ove pare da se ne lazemo Smile

јбг...заборавих напоменути да је радно време 12х са сат времена за јело
да ли у твојој фирми имају пензијско и здравствено?
Penziono i zdravstveo  Smile Smile Smile Smile to je pojam, moji su radnici pre neki dan 3 dana radili po 16 sati prijatelju moj verovao ili ne, a radni dan im je od 8-16:00 sto se naravno nikad ne zavrsi do 18:00, a ja prvi dodjem a poslednji odem! Da se pobune nemaju kome samo bi im rekli kapija vam je tamo a i doveli bi druge nesretnike!
Ma katastrofa opsta Smile

Хиљаду динара је просечна дневница физикалца код приватника.

Е сад физикалаца има пу к*ц и веровали или не није ни то лако наћи. Што се тиче посла, наплате и тих срања бар у тој грађевинској сфери никад црње и теже није могао динар да се заради.
Naplata je brate sasvim posebna problematika koju niko zivi ne bi mogao da razresi!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.54
mob
Nokia 6120
Fizikalac 10-15 evra, majstor od 20-35 evra...

Radio sam par dana preko veze nesto, za dnevnicu od 20 evrica... Nije lako, al je dobro kad za 5 dana zaradis 100 evra. Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Sony 
Najbolje se učlani u neku omladinsku , pa će te oni kontaktirati i poslati te negde , možda nećeš zaraditi ne znam koliko , ali za džeparac sigurno možeš..... Odradiš 2-3 nedelje i imaćeš minimum 150 evra , a sve zavisi šta radiš možda i više , a inače nije problem što si maloletan , samo moraš da imaš više od 15 godina.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG Frizider
Omladinska uzima deo para. Pa ti recimo dnevnica od hiljadu dinara ispadne na 700-800. E sad ne mora da znaci da ide placanje preko njih ali u vecini slucajeva je tako.

Ja sam konkretno radio preko jedne na Novom Beogradu, u principu oni imaju sistem da te pozovu jednom dvaput pa ako se odazoves zovu te stalno u suprotnom te zaborave.

Al ima i zanimljivih poslova, ja recimo srafio stolice u Areni, poneo dva tri kao suvenir Smile

Inace i pre 3 godine je dnevnica bila 1000 dinara al je evro bio 8 a zidar pivo 35 dinara i to u privatnim 24h koje deru pa sad vi vidite Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2010, 15:55:05 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Don't drink & drive, smoke & fly !!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 138
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia N95
he, ako za srafljenje stolica ceo dan dobijem 1000din, odma dolazim Smile ionako po ceo dan radim takve poslice kuci...
Videcu sta ima ovde u Novom Sadu, hvala na savetima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:07:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.