Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:02:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poreklo Albanaca  (Pročitano 119792 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
neee bre.

moja organizacija broji samo jednog člana.




 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
neee bre.

moja organizacija broji samo jednog člana.




 
Smiley Ok onda, moja greska  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Jel ima neko predstavu ko je to lupio da su Albanci poreklom Iliri, da je Kosovo nekada bilo Dardanija ili tako nesto?
Gledam na jednom linku se nakacila neka Albanka i samo trubi o tome, oni su Iliri, i prava nacija itd.  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
njihova propaganda.



usput, ako neko može da pronađe emisiju jovana memedovića "živeti s prirodom" u kojoj opisuje sličnosti taršipa, crnogoraca i ovih južno od rusije, nek nabaci neki link.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 28.0.1500.72
@gottago
Hvala lepo  Smile

Sad cu da postavim jos par nebuloza (na engleskom) da se lepo ismjemo.

We PROUD, and NATIONALISTIC Illyrians who want the best for Illyria(Albania), and want our enemies to be exterminated in order to be as great as we last had been which had been during the fall of the Illyrian Empire. We will always honor our Illyrian(Albanians) kings and queens including: Hyll Bardhyll, Agroni, Ilir, and our great, brave queen of whom I will never forget for what she had done for our great PURE WHITE PELASGIAN RACE(TEUTA). I am an ILLYRIAN NATIONALIST from the city of Tepelena..
Propaganda was spread by the Prinicpality of Serbia in order to gain more land, those of which many Illyrians(Albanians) had lived in:Kurshumlija, Lebane, Leskovac, Medveda, Pirot, Vranje, the Sanzak region, as well as Dardania(Kosovo). This propaganda was spread by the Principality of Serbias' officials in order to gain more land, and gain access to the Adriatic Sea which YOU had not successfully accomplished. All of the Serb Monasteries in Dardania were prior to 1913 all Illyrian(Albanian)...
You inconsidertae motherfucker. Go fuck yourself. Dardania is the heart, and soul of the Illyrian(Albanian) you immoral, homosexual, ignorant, irrogant history stealers. You are no different from my more relevant cocksucking enemy the Greeks. As soon as the Semi-Indepdndent Prinicipality of Serbia was formed in the year of 1817, propaganda was spread throughout the principality, and through its people. This propaganda began the myth of Kosovo. Although, this myth is for what's its term indicates
You just wish you had developed a culture. It is so sad how the Greeks, and Greeks attempted to steal obvious Illyrian history. Historical figures such as King Bardhyll, Millosh Nikolle Kopiliq(Milos Obilic), and Lazar Hreblejanovic had been pure Illyrian(Albanian). You do not think we have culture. Look up Malesor music, Labe music, Cham, and Arvanite music. Listen to the great,and beautiful sound of the QIFTELIA, which has been played, and contribuuted to historical, great, well-known music.
Dardania(Kosovo) is Illyria(Albania), and will always remain no matter what the heart, and soul of our history, and nation. Saying Dardania(Kosovo) does not belong to us Illyrians is as if stating Athens does not belong to Greece, but realistically Athens does belong to those semmitic, immoral, homosexual, ignorant, and irrogant history stealers. This implies to the region of Dardania(Kosovo). We Native Illyrians(Albanians) had even lived in Belgrade forget about Dardania(Kosovo).
maraago47 1 day ago
We Illlyrians(Albanians) ard the origin of Europe. We are Europe. We became, and were one of the first Christians in all of Europe. In fact, we had been Christians six-hundred years prior to the Slavic Expansion of the regions of Eastern-Europe, specifically in the Protectorate of Illyria, Thracia, Moesia, etc.

Ima jos nebuloza, ali mislim da je ovo dosta  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Citat
We Illlyrians(Albanians) ard the origin of Europe. We are Europe. We became, and were one of the first Christians in all of Europe.
ajd pitaj je samo zašto su izdali hrišćanstvo i ostale evropske vrednosti.
pod tim mislim zašto i dan danas prodaju žene na pijaci kada su začetnici evropske civilizacije i zašto su promenili veru opet. mislim Srbi im nisu nametnuli islam. osim ako ne misli na Srbe islamske veroispovesti.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Citat
Historical figures such as King Bardhyll, Millosh Nikolle Kopiliq(Milos Obilic), and Lazar Hreblejanovic had been pure Illyrian(Albanian).
Ови чобани са Кавказа и даље верују да када нешто украдеш (присвојиш) то постаје твоје. Примитивна родовска логика. фуј!!
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Citat
We Illlyrians(Albanians) ard the origin of Europe. We are Europe. We became, and were one of the first Christians in all of Europe.
ajd pitaj je samo zašto su izdali hrišćanstvo i ostale evropske vrednosti.
pod tim mislim zašto i dan danas prodaju žene na pijaci kada su začetnici evropske civilizacije i zašto su promenili veru opet. mislim Srbi im nisu nametnuli islam. osim ako ne misli na Srbe islamske veroispovesti.
Hocu, nego sada nam preti da nam povade muda i penise, i da prave ogrlice od toga. Mozes i ti da navrnes na You Tube, nalazi se na temi "Kosovo: Can you Imagine?" od Borisa Malogurskog ili kako vec.  I glupaca je AlbaniaKosova12, ja mislim.
Citat
Historical figures such as King Bardhyll, Millosh Nikolle Kopiliq(Milos Obilic), and Lazar Hreblejanovic had been pure Illyrian(Albanian).
Ови чобани са Кавказа и даље верују да када нешто украдеш (присвојиш) то постаје твоје. Примитивна родовска логика. фуј!!
Ali logika brate, tipa cista bela rasa?  Smile  Mora da su proveli dosta vremena napolju, jer jedine albance koje sam video da su beli, su meshavina Crnogoraca ili Makedonaca
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung SGH-E590
Imas dva Albanska plemena i jedni verovatno vuku korene od nekadasnjih Ilirskih plemena, dok su drugi verovatno naseljeni kasnije.
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Ma ja nesto ne verujem da su od Ilira, Iliri vise ne postoje, a albanci namerno prisvajaju ono sto nije njihovo.  Mi smo za njih Rusi koji su dosli iz neke zapizdine i oteli im sve, aha, sigurno  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:02:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.