Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Popunjavanje formulara....meni treba 10 min!  (Pročitano 2247 puta)
04. Jul 2006, 09:22:41
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
Situacija je sljedeca, imam neki formular koji trebam ispuniti , e da ga ne ispunjavam rucno ja otkucam taj text sto bi trebao biti u tom formularu na jedan prazan papir pa ga fino stavim preko formulara i onda stavim sve to  na prozor da se fino providi i onda od oka centriram u Wordu gdje bi sta trebalo biti  pa opet isprintam  papir  pa opet centriram i nakon jedno 5-10 min isprintam formular.mogu li kako u word skenirat taj formular i fiksirat ga kao pozadinu i onda fino ispisem na ekranu sta treba da pise u formularu i isprintam ga bez problema???i da li trebam pravit formu ili sta vec?pozdrav
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 288
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Stvarno zanimljivo. Imas programe koje konvertuju skenirani dokumenta (ako je textualnmog tipa) u Word dokumenat, sa tim da racunas da ces imati malo problema u neprepoznavanje svih slova ali obzirom da obrazac pretpostavljam nije veliki lako ce sipraviti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 288
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Pokusaj sa Fine Reader verzija 8, mislim da je to jedna od novijih. Trebalo bi da prepoznaje i cirilicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
imam ja sve to ali (mozda ste me krivo razumjeli il sam ja krivo vas razumio :-) ) taj formular koji imam, on meni ne treba skeniran pa da gi ispunim u wordu pa da printam,  on meni treba da ga vidim u wordu radi pozicioniranja tih podataka i onda ja ubacim fino gotov formular u stampac (neki obrazac, prijava il sta ti ja znam) i da ga fino isprintam.znaci mogu li kako napraviti tu neku formu (ako moze kako, koje opcije) i onda je samo brzo ispunim, ubacim formular u printer i to je to ili nekako da skeniram taj formular (koji je A4) i ubacim ga u word umjesto bijele pozadine, znaci da mi taj ubaceni skenirani formular bude neka orjentacija gdje ce sta biti napisano, i onda otipkam sta mi treba i onda isprintam al samo text sto sam unio na gotov kupljeni formular....????mozel tako sta da se napravi?pozdrav
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
konkretno, radi se o papirima/formularima za registraciju preduzeca koji se kupe u knjizari, ima ih 20-30! (stara je advokat pa se ona tako snalazi, isprinta na papir pa centrira...), zato pisem da vidim mogu li malo da joj olaksam posao... :-)
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
haha pa ko je to jos vidio raditi u wordu
pa ne mogu vjerovati da si se tako mucio
treba ti citav dan za to

pa covjece korsiti corel draw

ja to isto vec radim godinama

ps. potrudite se da ne pisete vise potova zaredom, koristite pciju "izmjeni"
« Poslednja izmena: 04. Jul 2006, 14:32:11 od mikx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 288
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
OK sada je jasnije. Mikx je u pravu nemoj to raditi Wordom. Jos jedna napomena. Ako imas matricni stampac mozda ces imati problema sa stampanjem vise obrazaca zaredom a stampac je podesen kao "traktor" jer ce podaci malo da "pobegnu" gore-dole. Koristi varijantu jedan-po jedan][b][/b][u][/u]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
ok, hvala na odgovorima, a moze li sad ko to malo poblize objasniti sa corelom???imam ovaj zadnji corel.  p.s. stampac je laserski, hp 1010.pozdrav
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
pa corel ti je najjednostavniji za tu vrstu posla

zato sto lako mozes sve po mjerama uraditi

najbolje ti je da uzmes lenijar i izmjeris dimenzije u tabela na pravom dokumentu i tako nesto odradis u corelu i kad treba stampati onda to samo maknes i to je to

evo kolega @belgrade ti je dobar tutor dao...pa se posluzi
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.