Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Popravka zuba-saveti i odgovori ne neka pitanja  (Pročitano 22822 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch
@bakutaj,samo ti popravljaj zube putem foruma,i,jednog dana... Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Totalna_proteza.JPG
(3.17 KB, 180x187)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 306
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 

ako imaš probleme sa prednjim zubima (jedinice i dvojke), plombe umeju jako da nerviraju... efikasne jesu ali nisu dugotrajne - moraju biti bele a lako skupljaju sve od dima, preko taloga kafe i slatkiša i menjaju boju.

ja uvek savetujem da se za takve slučajeve samo privremeno odlučiš za plombiranje (menjanje plombi na svakih 6 meseci zbog estetike) - a ako slučajno kvar stigne blizu živca zuba učini pravu stvar: keramičke navlake. navlake su neprijatne kada se postavljaju, ali ako nađeš dobrog zubara koji ima dobrog protetičara, on ti može to odraditi za otprilike 50 eura po zubu + 15 eura za rad ispod zuba (struganje, tj obrada zuba na koji se stavlja navlaka) - proces traje otprilike 7 dana (struganje + vreme za koje se od uzimanja otiska rade zubi kod protetičara). ako se odučiš za ovo - čuvaš svoj koren i živac zuba, a dobijaš dobar izgled zuba i vilice, zaštićene zube bar 5-10 godina.

IP sačuvana
social share
* Friendship is like peeing on yourself: everyone can see it, but only you get the warm feeling that it brings.
* Always do sober what you said you'd do drunk. That will teach you to keep your mouth shut.
* A woman's mind is cleaner than a man's. She changes it more often.
* People who drink light "beer" don't like the taste of beer; they just like to pee a lot.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11

Zašto da menja plombu svakih 6 meseci ako za to nema potrebe ? Ja imam belu plombicu dugo, i posle toliko godina iste je boje... ništa se ne vidi i uopšte ne smeta...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 306
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 

Zašto da menja plombu svakih 6 meseci ako za to nema potrebe ? Ja imam belu plombicu dugo, i posle toliko godina iste je boje... ništa se ne vidi i uopšte ne smeta...  Smile

ja nisam bila te sreće kao ni većina ljudi koje poznajem  Smile
doduše ja sam pušač i sve to stoji... i redovno sam morala da menjam bele plombe bar 1 do 2 puta godišnje.

verovatno se može reći da je i to od slučaja do slučaja,
mada i do kvaliteta materijala (vesele devedesete).

IP sačuvana
social share
* Friendship is like peeing on yourself: everyone can see it, but only you get the warm feeling that it brings.
* Always do sober what you said you'd do drunk. That will teach you to keep your mouth shut.
* A woman's mind is cleaner than a man's. She changes it more often.
* People who drink light "beer" don't like the taste of beer; they just like to pee a lot.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch

Zašto da menja plombu svakih 6 meseci ako za to nema potrebe ? Ja imam belu plombicu dugo, i posle toliko godina iste je boje... ništa se ne vidi i uopšte ne smeta...  Smile


ja nisam bila te sreće kao ni većina ljudi koje poznajem  Smile
doduše ja sam pušač i sve to stoji... i redovno sam morala da menjam bele plombe bar 1 do 2 puta godišnje.

verovatno se može reći da je i to od slučaja do slučaja,
mada i do kvaliteta materijala (vesele devedesete).


   meni se cini da tebe tvoj kvazi zubar malko vacari...a sto ti ne menja plombe nedeljno? Smile
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 21:33:59 od drogance »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Te bele plombe se nijansiraju, dakle rade se u približnoj boji tvojih zuba. Nemoguće je da ti zubi tako drastično menjaju boju svakih 6 meseci...nije mi logično... Ja bih ti savetovala da promeniš zubara tj. da pitaš još nekog zubara za savet. Meni je skoro zubarka rekla da te plmbice valja menjati na 5-6 godina, sve ima svoj rok trajanja ali na svakih 6 meseci je zaista preterano. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Moje se bijele i nakon dvije godine  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 148
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Evo jednog novog iskustva. U Beogradu, zubna ordinacija /d/e/n/t/i/c/s/ (da ne stavljam ime i adresu, da ne ispadne spam, proguglaj brzo ces ih naci). Zakazu mi kad sam ja hteo, vrlo ljubazni, brzo rade, sve je cisto i sterilno, posvete paznju , posavetuju, i ono sto je najbitnije : daju dozivotnu garanciju na plombe. Ja bio pre 3 dana i uradio jedan zubic, stavili mi plombu pa cemo videti....za sad sam prezadovoljan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 216
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 2630
Kod mene je opsta zurka u ustima, nema sta nema, e sad, hteo bih da resim problem sa jedinicama prvo. Stvar je sledeca... Na obe jedinice mi fali oko 30% pod nekim uglom od 15-20%, igr'o ragbi jbga Smile  postoji blaga erozija, a kod jedne kvar ka drugoj jedinici, a iza te druge postoji pri dnu kvar.
Sta mi je ciniti, ja bi recimo stavio bele plombe, navlake nisam siguran, pre svega zbog trenutnog manjka kesa.

Zbog ne odlaska kad mi je ispala plomba pojavila se fistula, da li bih trebao da uradim endotonsko lecenje, endodonciju tj. da odem kod spec. endodologije za savet.

... i da , u cemu je razlika izmedju e(i)piktomije i potonjeg zahvata?

Pa zar stvarno nema niko nista da kaze   Smile


[Edit by montenegrina: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 12. Jan 2008, 12:18:57 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
If you can't remember your past, you can't save your future.

Budi novinar, budi politicar, budi ratnik, budi... ono sto pozelis...




Upoznajte Pravila Potpisa za Koja Sam i ja Saznao, such as:

Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.