Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:36:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pop Ćira i vodoinstalater Spira  (Pročitano 6227 puta)
20. Jun 2009, 18:25:17
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Dobro veče dragi slušaoci, vi slušate radio „Lopov" i emisiju „Ovce su za šišanje".

Moje je ime je Juca i večeras ću se družiti s vama i deliti vam nagrade. Večerašnja nagrada, kao i svako veče je divni, najdivniji plazma televizor, koji može biti vaš ako pozovete naš jeftini, najjeftini telefon 0900 milion - milion i odgovorite tačno na prosto, najprostije pitanje. Minut razgovora je samo 50 dinara plus PDV.

Spremite se dragi slušaoci jer ću uskoro reći koje je večerašnje pitanje.

Da li ste spremni?

Večerašnje prosto, najprostije pitanje glasi: Ako je Ćira pop, šta je po zanimanju njegov prijatelj Spira?
Pozovite 0900 milion - milion i ako date tačan odgovor na ovo prosto, najprostije pitanje, divni, najdivniji plazma televizor može biti vaš.

Hajde, zovite me, zovite me, jer želim da razgovaram s vama.

Ja želim tačan odgovor, zato telefon u ruke i okrenite 0900 milion - milion. S druge strane žice vas očekujem ja, a moje ime je Juca i ako date tačan odgovor možete osvojiti divni, najdivniji plazma televizor.

Hajde dragi slušaoci, zašto me ne zovete. Biću jako tužna ako me ne pozovete. Ne, neću biti tužna, biću besna ako večeras ne poklonim ovaj divni, najdivniji plazma televizor. Stvarno ne želim da sutra brišem prašinu s njega, već će to biti vaš posao, ako pozovete 0900 milion - milion i date tačan odgovor na pitanje: Ako je Ćira pop, šta je po zanimanju njegov prijatelj Spira?

I mislim da imamo prvog slušaoca na vezi koji kaže...

- Da nije možda kuvar?

Neeeeeeeeeeeeee, nažalost to nije tačan odgovor. Pozovite 0900 milion - milion i dajte tačan odgovor. Ja želim tačan odgovor. ODMAH. Pozovite me. Meni treba tačan odgovor. Ne mogu da živim bez tačnog odgovora.

Pitanje nije teško. Evo da ponovim. Ako je Ćira pop, šta je po zanimanju njegov prijatelj Spira? Hajde, hajde, sigurno znate. U pitanju je poznata knjiga Stevana Sremca. Evo da vam malo pomognem, jer je Juca fina i voli da pomaže ljudima.

I imamo novog slušaoca koji kaže šta...

- Spira je vodoinstalater.

Neeeeeeeeeeee, nažalost ni to nije tačan odgovor. Pa šta je to s vama ljudi. Pa kako ne znate odgovor na ovo prosto, najprostije pitanje. Molim vas, pa ja sam razočarana. Ako znate odgovor na ovo prosto, najprostije pitanje pozovite 0900 milion - milion i kažite ga vašoj Juci. Juca želi odgovor. Dajte ga Juci. Juca ne može bez tačnog odgovora. A ovaj plazma televizor je tako lep i tako veliki. Da ne moram da ga poklonim večeras nekome od vas, vodila bih ga kući i gledala celu noć. Hajde, hajde, dragi slušaoci, Juca želi tačan odgovor.

Iiiiiiiiiiiii imamo novog slušaoca na vezi...

- Spira je pedofil.  Smile

Ne, ni to nije tačan odgovor, ali ste bili veoma blizu. Hajde, hajde, ako je Ćira pop, šta je po zanimanju njegov prijatelj Spira? Pozovite 0900 milion - milion i ovaj divni, najdivniji plazma televizor može biti vaš. Stvarno ne mogu da verujem da ne znate odgovor na ovako prosto, najprostije pitanje. Pa molim vas, još sam vam pomogla da je u pitanju najpoznatija knjiga Stevana Sremca. Strašno, strašno, neko nije čitao lektire u školi, ali Juca i dalje želi tačan odgovor. E da mi je neko rekao da nećete znati odgovor na ovako prosto, najprostije pitanje, ja mu ne bih verovala. Ali stvarno.

Iiiiiiiiiiiii imamo novog slušaoca na vezi...

Bip, bip, bip.

Nažalost pukla je veza. Hajde dragi slušaoci, ovaj divni, najdivniji plazma televizor želi novog vlasnika jer ne može da ostane zauvek na našem lopovskom radiju. Moramo da ga udomimo, onome ko zna odgovor na pitanje: Ako je Ćira pop, šta je po zanimanju njegov prijatelj Spira? Možda vas ovo pitanje buni, pa hajde da razjasnim. Oni su na početku bili prijatelji, ali su se posle posvađali. Čak su se i potukli i jedan od njih je izgubio zub. I u knjizi se pojavljuje devojka koja se kao i ja zove Juca. Evo, dosta sam vam pomagala, ne smem više.

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii, imamo novog slušaoca na vezi...

Spira je Otorinolaringolog?

Želite da vidite Spiru golog? Ne, nažalost ni ovo nije tačan odgovor. Pa sad sam već ljuta. Igramo se već satima a ja još nisam nikome poklonila ovaj divni, najdivniji plazma televizor. Pa mislim stvarno, baš sam besna. Moram da popijem nešto za smirenje. Možda da povećam nagradu i kažem da onaj ko da tačan odgovor na pitanja ako je Ćira pop, šta je po zanimanju njegov prijatelj Spira, dobija od mene i poljubac. Hajde, hajde, sad će se sigurno usijati telefoni i ja ću dobiti tačan odgovor koji tako želim.

Iiiiiiiiiiiiiii, imamo novog slušaoca na vezi...

- Modni kreator?

Ne, ni to nije tačan odgovor. Pa nisu Ćira i Spira Dolče i Gabana. Ne, garantovano tvrdim da Ćira i Spira nisu bili ljubavnici. Ali ja još uvek nisam dobila tačan odgovor. Ko će mi večeras dati tačan odgovor. Ja hoću tačan odgovor. Zovite me i dajte mi tačan odgovor. Odmah. Želim ga odmah. Dajte mi gaaaaaaa.
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, imamo novog slušaoca na vezi koji kaže šta?

- Spira je isto pop.

Bravoooooooooo. U pitanju su pop Ćira i pop Spira. Bravo, dali ste mi tačan odgovor koji sam tako želela, a ja ću vama dati ovaj divni, najdivniji plazma televizor i sočni, najsočniji poljubac. Za večeras sam zadovoljena, jer sam dobila odgovor koji sam tražila. Dragi slušaoci, čujemo se opet sutra kada ću za vas smisliti još jedno prosto, najprostije pitanje i onome ko da tačan odgovor pokloniti divni, najdivniji plazma televizor.

Ljubi vas vaša Juca i do slušanja.
 
Predrag M. Azdejković

izvor: www.azdejkovic.com, B92 blog


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Belgrade (Vreme: 20. Jun 2009, 18:29:41)
« Poslednja izmena: 20. Jun 2009, 18:25:57 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
ahahahhahaha...
ovo je ona sa pinka  Smile
sto se dere na tebe,upasis se kad gledas emisiju...


bravo  Smile
« Poslednja izmena: 20. Jun 2009, 18:49:44 od ColdOne »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5
mob
Nokia onaj zajebani
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


DR. ¢ ø ø ₦ €

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 24069
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61234
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1580
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N73
ROFL!

ahahahhahaha...
ovo je ona sa pinka  Smile
sto se dere na tebe,upasis se kad gledas emisiju...


bravo  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.31
mob
LG KU990 VIEWTY
ROFL rofl lmao xD
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 530.1
mob
Nokia Neka stara nokia
jeli bre,sto ozivljavas svoje teme  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:36:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.