Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ponovo zlocin u Negotinu ~ Oteli, pretukli i silovali devojčicu  (Pročitano 1643 puta)
30. Dec 2007, 15:35:40
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Uhapšeni manijaci iz okoline Negotina
Oteli, pretukli i silovali devojčicu
Autor: S. Božinović | 29.12.2007 - 06:32



ZAJEČAR - Zaječarska policija uhapsila je juče Predraga M. (20) i Dalibora P. (20) iz sela Salaš, zbog sumnje da su prethodne noći silovali maloletnu S. K. (15).

Njih dvojica su se u četvrtak oko 22 sata dovezli Predragovim automobilom do seoske kafane „Lovac“ i zatekli S. K. kako se vraća kući. Obojica su izašla iz automobila, zgrabila devojčicu i ugurali je u auto. Kako se ona opirala, Dalibor P. ju je držao dok je Predrag odvezao kola van sela. Parkirali su vozilo na proplanku zvanom Bela rada i devojčicu izvukli iz auta. Dalibor joj je uhvatio ruke i držao je oko struka dok ju je njegov prijatelj svlačio. Nesrećna devojčica je sve vreme zapomagla i pokušavala da se otrgne nasilnicma. Svukli su joj jaknu i pantalone, iscepali majicu i nakon toga ju je Predrag P. silovao.
Uplakanu i povređenu devojčicu su nakon iživljavanja automobilom vratili u selo i zapretili da će je ubiti ako nekom ispriča šta se desilo. S. K. je ujutru sve prijavila policiji. Pripadnici MUP-a su mladiće zatekli u svojim kućama i odmah ih uhapsili. Kako „Blic“ saznaje, obojica siledžija su priznala delo.
Oba mladića su poznata zaječarskoj policiji zbog krađa. Predrag je čak ulazio u kuće meštana i krao televizore i drugu tehničku robu. Meštani, koji zbog straha od osvete nisu želeli da im se pominju imena, za napasnike nemaju nijednu lepu reč.
- Njih dvojica su besposličari koji su poznati u selu po krađama. Dalibor je pre dve godine došao iz Nemačke i svuda se hvalio da je tamo bio u Popravnom domu. Njegova majka je još tamo i ona mu šalje novac za život, jer nigde ne radi. Otac mu je zbog krađe bio u zatvoru, a tim putem ide i njegov sin - pričaju meštani.
Prema njihovoj priči, Predrag je još gori od svog druga.
- Najgore od svega je to što je Predragova majka prosvetni radnik, a on je obio kiosk još kada je imao 15 godina. Obijao je i seosku apoteku odakle je uzimao „trodone“ i prodavao - kažu meštani.
Obojica osumnjičenih biće predati istražnom sudiji Okružnog suda u Zaječaru. Ukoliko se dokaže krivica, Zakon za krivično delo silovanja predviđa kaznu u trajanju od tri do 15 godina zatvora. Predragu M. i Daliboru P. određen je pritvor od 48 sati.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Napasnici su izvedeni pred istražnog sudiju i na saslušanju su priznali delo
Silovana devojčica u teškom stanju

Autor: S. B. | 30.12.2007 - 00:01



Maloletna S. K. (15) iz zaječarskog sela Salaš, koju su pre tri dana silovali Dalibor P. (29) i Predrag M. (20) iz istog mesta, nalazi se u teškom stanju.
- Ne smem ništa da je pitam o tom događaju. Toliko je izgubljena, da samo ćuti i gleda unezvereno. Već tri dana uopšte ne spava. Svakog momenta je neko uz nju jer se bojimo da ne naudi sebi. Čuvam ćerku od nje same, čuvam je da se ne ubije - plačući govori majka devojčice E. K.

Nasilnici su najpre devojčicu kidnapovali oko 22 sata ispred seoske kafane, zatim je odvezli van sela, pocepali majicu i pantalone, na silu skinuli s nje odeću i tukli. Devojčica se opirala, zvala u pomoć, ali su napadači bili jači. Dok ju je Dalibor držao, Predrag ju je silovao. Uplakanu i povređenu su je vratili kolima u selo, izbacili i zapretili da nikom ne govori ništa jer će je u protivnom ubiti.
- Moje dete su izbacili iz kola kod zelene pijace u blizini seoske policijske zgrade. Uspela je da se odvuče do policije i sve prijavi - rekla je majka devojčice.
Od tog momenta u ovoj porodici koja ima petoro dece sve se srušilo.
- Mislila sam da mi je taj dan najsrećniji u životu jer mi je starija ćerka u zoru rodila unuka. A te noći su mi silovali mlađe dete. Poslala sam je kod prijatelja po ključ, a nije došla naredna tri sata. Zabrinula sam se, a kada je policija oko ponoći došla po mene umalo se nisam srušila - priča E. K.
Kada je došla u policijsku stanicu, tamo je zatekla petnaestogodišnju ćerku. Kosa joj je bila raščupana, majica u parčićima, kaiš na pantalonama otkinut. Gledala je tupo ispred sebe i nije uopšte mogla da govori.
- Potpuno je bila izgubljena, odsutna, uplašio me je njen pogled. Srećom, inspektor je bio dobar čovek, počeo je tiho, polako da razgovara s njom. Imao je strpljenja i mnogo mu hvala. Na njegova pitanja moja S. je odgovarala kroz jecaje, poneku rečenicu je kazala kroz šapat, u više navrata je vrisnula... Lice je često pokrivala rukama kao da se stidi - iznosi E. K.
Nakon razgovora, policija je odvela silovanu devojčicu na ginekološki pregled. Njena majka je zabrinuta jer se boji da joj dete nije zaraženo ili u drugom stanju.
Ona dodaje da policajci obilaze njenu kuću i razgovaraju s ukućanima. Savetovali su joj da ćerku odvede kod psihijatra. Majka devojčice kaže da se svi u kući mnogo boje osvete napasnika.
- Sinoć mi je u kuću upao Predragov otac i pretio da moram da povučem tužbu. Odmah sam pozvala policiju. Nikada nećemo povući tužbu jer je stravično šta su uradili. Da sam ja zakon, ceo život bi siledžije provele u zatvoru - priča majka.
Napasnici su izvedeni pred istražnog sudiju i na saslušanju su priznali delo.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
gasna komora! nista drugo.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia ispo iz modu
gasna komora! nista drugo.


Прво кастрирање па онда клање, таква стока не заслужује ни живот ни милост!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Za ovakve treba vratiti Dushanov Zakonik...pa lepo seckanje na delove
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Знајући наше пресуде, ако добију и оне три године, биће добро...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
ma prvo treba polako i veoma bolno perorezom da im odseku penise, a onda otom potom, vešanje, giljotina, ili nešto drugo Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.