Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:59:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ponasanje mog oca... sta da radim?  (Pročitano 15010 puta)
04. Maj 2010, 00:41:47
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Evo ovako. . . .  moj otac je pre 20 godina upoznao neku da kazem klinku koja je od njega bila mladja 18 godina i zbog nje se razveo od moje keve.  Ostali smo da zivimo brat, keva i ja.  Sve vreme je dobro zaradjivao a ona je to trosila i dovela je njega, a i nas u jednom trenutku do prosijackog stapa.  Imao je firmu koja je super poslovala, sve je to propalo zbog njene garderobe, putovanja luksuziranja.  MAda trosio je i on besomucno.  Kada je napokon zavrsila fakultet sutnula ga je i udala se za nekog njenih godina.  Mi smo se sve vreme mucili, ja sam studirao i radio preko omladinske, dok su oni trosili pare i pare.  Posto zivim u Srbiji i ne mogu da pronadjem posao iako sam zavrsio faks vratio sam se iz Beograda kuci i ukljucio se sa ocem u taj privatni biznis.  Racunao sam da sada nema nje i da ce biti vise para za nas medjutim sta se desava.  Otac i dalje trosi, a meni ne placa to sto radim kod njega.  Sebe je ubedio kako je finansijski propao zbog mog i bratovljevog studiranja (koje njega nije kostalo tako reci nista u odnosu na ono koliko je zaradjivao) a kako on za tih 20 godina nije ni dinar potrosio na tu njegovu zenu.  Pri tome mi stalno navodi primere kako ljudi zaradjuju a eto on mene i dalje izdrzava.  A ja radim kod njega u firmi za dzabe!!! Da mi nekad 500 dinara i to se ponasa kao da mi daje 500 evra.  Ne znam sta da radim.  Pri tome covek je tezak kao crna zemlja, posle 5 minuta dodje ti da poludis od njega.  Dodje mi da mu kazem dovidjenja i da ga se odreknem.  Sa druge strane cutim jer mi brat jos uvek studira, placamo mi kiriju od kevine plate ali otac dodaje jos 50 evra.  Bez toga ne bi bilo sanse da prezivimo (dok otac opusteno spiska za mesec dana po 500 evra samo na sebe) Drugi posao ne mogu da nadjem. . .  a fora je sto je to cime se njegova firma bavi jako isplativo.  Ukoliko skroz naucim posao i preuzmem deo posla i razvijem sve to bilo bi super recenje za buducnost.  Medjutim jos uvek nije izvodljivo da sam pocnem da radim  zato sto nemam te masine i opremu.  I tako se nalazim u zacaranom krugu. . .  i dalje se kao nadam da cu uspeti da deo poslova preuzmem i da fino zaradjujem , a sa druge strane ne mogu ocima da ga gledam.  Ali zaista dodje mi da mu kazem dovidjenja jednom za svagda.  Dodje mi da odem negde pa makar radio neki najgori posao za neke smesne pare.  Dodje mi da ga se odreknem preko novina verujte mi.   Sta bi vi uradili na mom mestu????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Ti si odrastao čovek, treba da odeš svojim putem. Nemoj praviti scene i zatvarati vrata za sobom guzicom. Samo nađi posao, bilo koji posao koji je redovno plaćen i gde te poslodavac ne zlostavlja. Nemoj da dozvoliš da se tvoj otac i dalje hrani patnjom koju seje za sobom. Čim ti ne bude trebao on će prebaciti svoj pritisak na one kojima još treba, a kad se i oni oslobode (mislim na majku i brata) kao beznačajan podviće rep među noge. Dok god misli da te ima u šaci biće loš jer je to njegova sadističko-mazohistička ličnost.

(Sadizam i mazohizam ne moraju da se iskažu samo kroz fizičko već i kroz mentalno i duševno nasilje a meni je gledano sa strane utisak da je on sa tvojom majkom, bratom i tobom igrao sadističku a sa tom devojkom mazohističku rolu.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
odjebao bih ga i snašao se za tih 50 evra kako znam i umem. a na svako njegovo obraćanje ubuduće odgovarao desnim krošeom pa levim aperkatom
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Zeznut je zivot nas umetnika kad zavisimo od nekog.
Probaj da nadjes posao dok radis jos kod njega.
Trazi usput..kad nadjes i kad pocnes da radis.
Ponesi palicu i lomi mu kosku po kosku...Tako bar ja planiram..
Ne znam koliko je normalno mrzeti svog oca..ali ako ti je za utehu mrzim i ja svog.
Tako da nisi jedini  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 



Svoj mir imati je nesto najskuplje na svetu, uverila se vise puta. Gledaj sebe i cuvaj zivce. Sretno . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Jbg, ima raznih prica. Moj otac je bio najdivnije stvorenje na planeti. Majka takodje, ali ona je ziva a za ocem ostaje seta.

Nego, batali ti taj posao. Ako je sve kako kazes, on je vise postovao neku fuksu nego vas, a sada na tebi iskaljuje i to sto mu je spickala pare i to sto ga je sutnula... a ti kao neko kucence cutis, gutas i radis za ponekih 500 din.

Ne znam gde zivis, ako si u BG uvek ces naci posao bar za 120-150 evra. Nista pare ali vise nego ti dzeparci a i nadomestices tih 50 evra koje vam nedostaju.

Jesi li pricao sa majkom, sta ti je ona rekla na to? Nemoj da ides logikom da je ne sekiras, nasekirala se ona toliko da joj to nece mnogo zivaca pojesti... poslusaj nju, verujem da znam sta ce ti reci ali ipak je veca tezina kada ti ona kaze nego stranci sa foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat
Moj otac je bio najdivnije stvorenje na planeti. Majka takodje,

Na koga si onda ti majku mu ? Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Lolana...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Pa sad, ja svog ne mrzim a ponasa se slicno kao ovaj gore.Da mi jednu crvenu i misli da ja sa tim parama zivim ceo mesec a uvek mi nesto sere oko faxa(on studirao 10 godina a oce da ja zavrsim za 5 Smile).Da ne pominjem da on tu jednu crvenu potrosi na kafanu skoro svaki dan Smile

Tema:

Odjebi ga na finjaka, nadji nesto sa strane pa vidi da se osamostalis od njega.Ako treba jos neku godinu da radis kod njega pokusaj da se postavis bolje.Kazi mu neke stvari pa ako prihvati bice dobro, ako ne prihvati onda ti nema druge nego da ides dalje
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Znam gomilu takvih primera, tu prica ne pomaze.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:59:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.