Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomozimo nominaciju Đavolje varoši u Srbiji za svetsko cudo prirode!!!  (Pročitano 54689 puta)
Pocetnik


H@H@-to sam ja!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
 =D>Glasajte ljudi za Djavolju varos!!! Pozdrav od Toplicanke-Kursumlicanke!!!
Ocekujem podrsku uz grande zahvalnost.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ja glasao za Srbiju (Djavolja Varos).
Ostale glasove sam dao nekim autsajderima da nam ne  prave konkurenciju  Smile
Bitno je da je fer heheheh

Ps- na upitu za zemlju stanovanja stavio sam Rumuniju, jer mislim da moze da se desi da  ukinu mogucnost glasanja za svoju zemlju. Onda bi Rusi i Kinezi za svetsko cudo mogli da izglasaju i  pesacki prelaz u svojim zemljama Smile
Ps2-ako neko zasigurno zna, neka javi da li moze da se glasa ponovo sa druge e mail adrese
« Poslednja izmena: 19. Jan 2008, 19:40:35 od BG_Highlander »
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
glasam za djavolju varos !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
OK, kao sto sam i predvidela, odusevljenje polako splasnjava - tako i Đavolja Varos pada na rang listi. Trenutno je tek 11.
Sve to jos nije strasno, ali ne mogu da shvatim neke ljude sa ovog foruma (mada je to generalno problematika nas Srba) - valjda su nas decenijama ucili da je pogresno ceniti bilo sta nase, jer to:
1. nije dovoljno vredno,
2. to je nacionalisticki.
Mozda bi sad trebalo da budemo protiv Jelene, Ane, Novaka, Janka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Snezo u pravu si 100% i u potpunosti se slazem sa tobom. Ima previse onih koji sebe smatraju "inteligentnim, savremenim"  ako negiraju svoje i uzdizu tudje. Kao da time dokazuju pamet i dobar ukus.
U stvari, Francuzu je i najkiselije vino slatko a smrdljiv sir  mirisljav ako je francuski. Isto je je i sa ostalima.

Mislim da nismo pali na listi jer ne glasa dovoljno nas , vec nas je jednostavno malo naspram ostalih. Ali , ako bi svi dali glas (vise puta)  Smile imamo dobre sanse.
Ja cu pokusati ponovo sa drugog mejla.
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go, go Power Rangers!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 1168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson k750i
kakva bre djavolja varos..yellowstone je najbolji!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Đavolja varoš na 14. mestu

BEOGRAD - Đavolja varoš, jedini kandidat Srbije na listi za sedam svetskih čuda prirode, trenutno se nalazi na 14. mestu. Kako je rekla portparol Aleksandra Mikata, ako se nastavi ovaj trend do kraja glasanja 31. decembra, Đavolja varoš će sigurno ući u najuži izbor od 21 kandidata. Sledeći kandidat iz Evrope nalazi se tek na 70. mestu. Trenutno se gradi put u koji će biti uloženo 150 miliona dinara, predviđeno je asfaltiranje deonice prema magistrali Niš-Priština, a u toku je i gradnja toaleta. Prirodni fenomen Đavolja varoš sastoji se od 202 zemljane figure visoke preko 15 metara i dva izvora jako kisele vode. Za sedam svetskih čuda glasa se na sajtu www.n7w.com.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Na 13 tom mestu je sad
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.50
Glasao sam.
proverite sad na kom smo mestu Smiley
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 5
Ostalo je jos 85 dana. Djavolja varos je pala na 24 mesto. Smile

Ajmo ljudi, glasanje!

http://www.djavoljavaros.com


Evo ga i poredak:

http://www.new7wonders.com/nature/en/liveranking/
« Poslednja izmena: 07. Okt 2008, 00:39:48 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.