Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:36:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc oko misica!!!  (Pročitano 4992 puta)
25. Mar 2012, 23:07:52
Pocetnik


Sta te ne ubije, to te ojaca.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Uzice
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ovako, imam 14 godina tezak 53kg visok 163cm, treniram kik box 6 meseci.
Moze li neko da mi kaze koje vezbe sve da radim(sklekovi,zgibovi,trbusnjaci) koje vrste tih vezbi,i da li bi trebalo da dizem bucice. Sve ovo me zanima jer treba da se spremim za takmicenje za 3 meseca i da malo "nabildujem". Hvala!
IP sačuvana
social share
Poraz nije opcija!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
ne znam cekaj da dodje misevic  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Sta te ne ubije, to te ojaca.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Stavio sam malo pocetno slovo m sto znaci da to nije prezime xD Smile
IP sačuvana
social share
Poraz nije opcija!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
misevic se zove covek koji dize tegove i koji poznaje materiju  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Motorola 
Sta ti kaze trener? Vec sto udaras u dzak to je dobro za snagu ruku i ramena,mozes da krenes sklekove u sirini ramena ako ti nije tesko,zgibove,propadanja,a tegovi ti ne trebaju,ako u tvom gradu ima neki park sa sipkama i to je dobro da vezbas na razboju. Evo neki sajtovi.

http://www.exyu-fitness.com/forum/vezbe-za-sve-misicne-grupe/vezbe-kod-kuce-%28kucne-vezbe%29/

www.bodyweightculture.com

http://www.angelfire.com/ny5/shenandoah/OBB/OBB.html

http://www.beastskills.com/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Sta te ne ubije, to te ojaca.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Hvala Don Shone, vec radim i sklekove i zgibove nedeljom idem na trcanje(inace na treningu trcimo sat vremena sa stepenicama) nego sam mislio da li bih smeo da dizem one tegove za jednu ruku(nikako bench presa).
IP sačuvana
social share
Poraz nije opcija!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
Nokia zvrr
Ja kad sam pročitao naslov, mislio sam da je pokretač teme vlasnik neke agencije koja se bavi izborom za Miss, pa ima tih djevojaka u višku, te hoće da ih se ratosilja.. Ja sam bio voljan da prihvatim par njih... Šteta što nije tako.. Izvinite na off-u, sam ću se izbaciti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Motorola 
Ima jedna dobra stvar slicno ko tegovi kettlebell,to su ruske girje ima ko nas da se kupi,i to je slicno kao teg samo sto ti je nestabilnije sa tim da radis i odlicno za sportiste.

Mozda nije lose ovo da probas nije skupo,a takodje mozes da radis vezbe kao sa tegovima.
http://www.tuber.rs/kontakt.html#

Ne znam da li bi ti skodilo sta misli neki sportski doktor o tome da li si pitao?,ali ne verujem da bi imao toliko snage da na primer dizes jednorucni teg od 10 kg,a opet oni od 5 kg koje bi dizao ne verujem da bi ti puno doprineli misicnoj masi,cak mislim da bi brze napredovao uz sklekove i ostale vezbe. Mlad si jos za tegove a tvoje godine su idealne da pocnes sa vezbama sopstvenom tezinom,i sa 18 godina kad odes u teretanu iznenadices se da ces na bencu sigurno moci bar 60-70 kg da dignes dok ce se ostali pocetnici muciti sa 40 kg.

Evo ti jos jedan dobar sajt. http://gymnasticbodies.com/ sa tim vezbama mozes da steknes dosta snage. Ako imas neki konopac dobar je i on ako si u mogucnosti da se penjes..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia 6220
Pitaj bre trenera, bavis se sportom koji je odlican za razvoj tela, nemoj da forsiras teretanu i ta sranja, mlad si jos da bi imao neke misice, ako nastavis da treniras pravilno i snaga ce doci sa vremenom .
« Poslednja izmena: 26. Mar 2012, 18:16:12 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Прво пусти тијело и кости да заврше са растом и развојем па онда почни са вјежбама за "мишиће".  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:36:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.