Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:10:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc oko misica!!!  (Pročitano 4999 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Misevic iz here Smiley evribadi have sex na livadi.... naravno svako sa svojom ovcom,ovaj devojkom  Smile
misewic je prezime hahahaha lol

prvo oko kikboksa dovoljno je da radis treninge za eksplozivnost i brzinu (vijaca,tegovi u teretani bez preterano velikog opterecenja(pitas trenera za te vezbe (onog sto radi u teretani)) uzimas vise proteina nego inace (nemoj slucajno da sam cuo da si uzeo gainer inace ima ovako kljekav da ti lomim kosti .. posto je tako lik bese uzeo gain i nabio tezinu i posle nije mogao da se bori u svojoj kategoriji (nadam se da imate kategorije u boksu) ... tako da planiraj ishranu posto imas dobre treninge za boks,samo jaka klopa(jaja,mleko,meso,pirinac,krompir i protein posle treninga i obavezno kreatin 2 meseca cepaj konstantno i treci mesec pred takmicenje prekines sa kreatinom .. kreatin uzimas pre i posle treninga po 5gr tj 10gr dnevno .. uzimas 10 dana 15-20gr dnevno kreatina da se napunis ili mozes da koristis 10gr bez punjnja (na tebi je da odlucis) protein uzimas jednu mericu posle treninga sa kreatinom i dve merice dextroze i jednu mericu pre spavanja sa mlekom i to bi bilo to.. klopa mora da bude na mestu ,vezbe radis u teretani za eksplozivnost i brzinu (to su bukvalno brzi treninzi ne duzi od 1h) mozes da trcis posle tegova ,vijaca ,bicikl itd... nadam se da sam ti dao smernicu kako bi trebalo da izgleda to ...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Sta te ne ubije, to te ojaca.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Hvala na savetu ali teretana ne dolazi u obzir, a kamo li hemija(kreatin, protein)!
IP sačuvana
social share
Poraz nije opcija!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Nokia 6220
Ne bi bilo lose da pitas nekog dzudistu ili rvaca da ti pokaze neke vezbe za snagu.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
protein i kreatin su dodaci ishrani,a ne hemija.. ajd srecno Wink  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Sta te ne ubije, to te ojaca.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pa sta je to nego hemija, i svi lekovi su hemija(brufen, andol) sve sto nije "nastalo" samo je hemija.
IP sačuvana
social share
Poraz nije opcija!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ima jedna dobra stvar slicno ko tegovi kettlebell,to su ruske girje ima ko nas da se kupi,i to je slicno kao teg samo sto ti je nestabilnije sa tim da radis i odlicno za sportiste.

I ako ne radi pravilno moze da istegne kicmu, onda cao-ce takmicenje... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Samsung GT-S7580
Ja kad sam pročitao naslov, mislio sam da je pokretač teme vlasnik neke agencije koja se bavi izborom za Miss, pa ima tih djevojaka u višku, te hoće da ih se ratosilja.. Ja sam bio voljan da prihvatim par njih... Šteta što nije tako.. Izvinite na off-u, sam ću se izbaciti.
Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:10:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.