Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc oko instalacije mac os snow leopard 10.6 please  (Pročitano 2265 puta)
02. Apr 2011, 19:10:27
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.249.11
Pozzz za vas treba mi pomoc . . .
imam laptop hp 625 sa dobrom konfiguracijom,skinuo sam sa neta tj sa pirate the bay MAC OS SNOW LEOPARD 10. 6 ( 6,36 GB ) u DMG fajlu i sad tako sam ga i narezao u dmg fajl preko POWER ISO i htio sam da ga butujem i nece da se pokrene u bios sam napravio da je prvi DVD ono sve sto treba . . .  pa sam onda taj DMG fajl konvertovao u ISO i tako ga narezao misleci da ce tad da ga butuje i nece ni tako . . .  nzm kako da pokrenem instalaciju MAC OS kad ovako nece a radi taj narezazni cd u windows sve ocitava kao neke gluposti DVD or CD SHARING . .
Da napomenem da cu da formatiram obje particije i samo cu da instaliram MAC .  na kompu


Molim vas pomozite mi,bicu Vam punooooo zahvalan na tome kako da ovo instaliram

S,postovanjem Marko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...I am a man who walks alone...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2654
Zastava Bogota
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone 5s
Skini .iso i resena stvar. Ja sam tako uradio, i ne znam sta si skinuo ali 6.36 GB je mnogo. Ne bi smeo ovde da ti pisem sta i kako da skines, googlaj malo, ali .iso ima malo preko 3GB !!! I jos nesto, ako mislis da poteras leoparda ili u tvom slucaju  snow leopard na AMD masini sa ATI-jevom grafikom, to ti je mission impossible Smiley Ja se sezam sa desktopom  i HD4850 jer nece da mi prikaze rezoluciju jacu od 1400x1050, a nema sta nisam radio, modifikaovao .kext, pokusavao bukvalno sve i svasta, razni tutorijali i forumi i nisam uspeo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
evo moje konfiguracije Smiley javi se na pp
hxxp:|| www. comtradeshop. com/Pages/Products. aspx?c=MjY=&sc=NOTEBOOK&pid=V1QyNzNFQQ==&page=2


jesi li siguran da ce da mi koci ili sta eto gore ti je moja konfiguracija pa vidi Smiley
jer sam gledo na youtube da instaliraju na 512 mb MAC snow leopard pa me cudi zasto nebi moglo na moj da radi Smile






[Edit by chelavi1: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 02. Apr 2011, 22:49:28 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...I am a man who walks alone...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2654
Zastava Bogota
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone 5s
Instalacija Mac OS X nije isto sto i instalacija Win-a ili Linuxa jer mnoge komponente nisu kompatibilne sa Mac OS X. I ne samo to, nego i to nije bas regularno, jer je to sto instaliras je ustvari modifikovani, hakovani, prilagodjeni...kako os da nazoves OS a ne Mac OS X Smiley  Naravno moze i retail disc da se instalira, ali to je vec druga tema, za drugi neki forum. Najvaznije je da ti MB podrzava Mac, ali je veoma vazno i da imas graficku koja je kompatibilna sa Mac. Takodje je vazno da imas SATA hard i rezac. Najbolje resenje za grafiku je nvidia, iz serije GF 8 ili 9, ali mogu i novije naravno. Poslao sam ti sve na PP kako ne bi dalje nastavljali dalje ovu temu ovde. Ti pogledaj, prouci pa ako se opredelis za instalaciju, udri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.249.11
vazi,hvala a objasni mi jeste da sam novi ovdje zasto nemogu da ti odg na pp
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...I am a man who walks alone...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2654
Zastava Bogota
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 5s
Zato jer si nov Smiley To pravo zasluzujes poslo ne znam koliko poruka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
ne pokusavaj... ja sam ostao bez kose pokusavajuci na uguram mac na pc Smile ako zaista hoces mac onda kupi mac Smile za pc je windows. ili da kupis specijalnu hackintosh masinu to ce da te izadje malo jeftinije ali opet... iskreno ne vidim poentu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Marmix91,prelistaj malo sledeću adresu,možda ćapiš neku korisnu ideju :

   Hakintoš u 8 lakih koraka
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.