Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc koji Symbian???  (Pročitano 2817 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 White
@Cigla tel.

...složićeš se samnom da ja mogu da ocenim, kao i svako drugi, jedino primerak nekog modela koji sam imala i kupila...Sa N6680 sam često imala problem sa upozorenjem koje mi je telefon davao...kao što je , na primer...NOT ENOUGH MEMORY...i to gotovo najčešće kada mi je bilo hitno da ga koristim...Na primer, često se dešavalo da mi se ta poruka pojavi kad hoću da slikam nešto ili kad sam htela da otvorim u PDF-u iole veći fajl...i naravno da bih mogla da odradim to što sam htela morala sam da restartujem telefon...medjutim kod PDF-a čak ni to nije pomagalo...neke fajlove nikada nisam uspela ni da vidim na telefonu, iako je kod moje drugarice koja je imala 6630 to perfektno otvarano...Nije pomogao ni format telefona, ni flash...Sa mnogim aplikacijama sam imala problema...prosto telefon nije hteo ni da ih pokrene...a ima isti OS kao i 6630, kod koga svaka radi...

Što se tiče utisaka o N6680 na drugim forumima...i tamo sam naišla na mnogo komentara upravo o ovakvom problemu sa RAM memorijom...

A poklopac se jeste klackao već od prvog dana...i ne samo kod mene nego kod svakog koga znam da ima taj telefon...a to je 7 osoba...Evo neka kaže @djole33 jel ima problem sa poklopcem na kameri...

Sve te probleme koje sam navela sa N70 nisam imala...a to što mu neke aplikacije i ne rade...pa ipak je to makar za nijansu različit OS (8.1) u odnosu na 6630 i 6680 OS (8.0)...A ni sa poklopcem nemam nikakav problem...

I nisam u fazonu da hvalim nešto samo zato što ga ja imam...vrlo sam realna po tom pitanju...

Pozdrav... Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0a1
Ja pokušavam da budem objektivan kad kažem da je 6680 bolji! Kao prvo ja sam lično kad se pojavio 6630 dizao u nebesa! Ali kada sam ga malo isprobao nisam bio nešto preterano oduševljen, pa sam odlučio da se ne isplati dodavati, tada, sava taj novac. Ali kada sam uzeo 6680 u ruke, već sam osetio razliku, ne nešto preveliku, ali ipak primetnu! Samo što sada nemam para da menjam da menjam moj, a još mi je ovaj prirastao za srce! Smile Plus malo ljudi ga ima! Smile

Mada opet kažem, nisam imao 6680 toliko dugo koliko i 6630 da bih ga skroz proučio!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 600
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung GALAXY NOTE 2
Ja sam presao sa 6630 na 6680 i mogu vam reci da je 6630 brzi i stabilniji bio od 6680,ali n6680 ima mnogo bolju tastaturu,poklopac na kameri radi posao a ne kao na 6630 da se ona guma izguli i na kraju nestane i ninasta ne lici.Sto se tice ekrana nema je a moj drugar ima n70 pa i tu nisam primetio razliku.Ali sam primetio da on kuka da mu mnogo programa nece da radi.Ali video na n70 je najbolji!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
@NinaNina, eto baš me takvi komentari i zbunjuju! Smile Ja sam dosta koristio model 6630 i mogu da tvrdim iz prve ruke da je tri puta brži od mog telefona 6670 u segmentima prebacivanja fajlova, instalacije istih, deinstalacije, manipulacije sa menijima, i neznatno brži pri otvaranju dokumenata(.pdf, .doc,...)!
Eh, sad, čitajući tvoje postove ja shvatio da je idealan telefon za moje potrebe n70! Ono što mi najviše treba kod telefona - to n70 ima(brze otvara dokumenta, veće fajlove i td. kako si dosta pisala o tome, pored brzine verujem u rangu sa 6680 ili ti 6630......).
Medjutim, po reakciji mnogih ovde i na drugim forumima koji tvrde da je 6630/6680 brži od n70 u nekim segmentima(galerija, instalacije/deinstalacije) sada mi više ništa nije jasno?!? Smile
U opštem korišćenju i eksploataciji ispada da je bolje posedovati 6680(čak preporučljivije 6630) nego n70 dok kod rada sa tekstualnim fajlovima prednjači kako navodiš dosta n70 zbog same memorije. Nadam se da prednjači i sa video materijalom i td.
Ja sam zadovoljan i radom mog telefona 6670 sa .pdf i .doc fajlovima, kako i sa testiranom nokijom 6630. Verujem da je slična modelu 6630 i 6680 po tom pitanju?!? Smile
Ali ako je n70 toliko bolji onda zaslužuje da ponese epitet trenutno najbolje Symbian nokie do Symbian modela 9.1 za odredjen segment eksploatacije.

Apsurda radi, likovi koji su testirali n80 tvrde da u radu neverovatno usporava njegov OS i uporedjivali ga sa 6630 i tvrde da je ovaj drugi čak negde i brži(ne verujem u svakom segmentu, ali...).....ko će sad ovo prokomentarisati ako se zna da ovaj ima brži procesor, više memorije - bag u firmveru?!?

Recimo to da se meni ne isplati(neću iz principa - nije čak ni do para) da moj telefon 6670 perfektno oćuvan i funkcionalan zamenim za svega 120€ i doplatim čitavih 230€ kako bih uzeo nokiju n70 pa bila i sto puta brža od mog modela. Razika u ceni je jedan nov model 6630 Symbian nokie - složićemo se u tome! Što je mnogo mnogo je pa dobijao ili ubacivao mnogo manje fajlove(koje i dobijam) u bilo kom čitljivom formatu!
Nekako se tu uklapao 6680(brži, lepši, 3G podrška, bla, bla) kao "srednje žalosna varijanta" kako sada vidim, tako da ću iz bojkota sačekati da se stabilizuje ponuda softvera za 9.1 seriju i nabavim sebi jedan takav model jer ponavljam neću iz inati praviti profit firmi nokia na svakih par meseci a da gotovo ništa spektakularno time ne dobijam.
Jedina greška je što nisam kupio 6630 već 6670(sada bih mirne savesti čekao neki iz serije 9.1 ili šta već)!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zene javite se

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple 3GS 32gb SimFree
testirao sam i n6680(ima drugar)  a ja imam 6630, i mogu reci da se po nista specijalnom ne razlikuju, osim po ceni i dizajnu, meni se licno mnogo vise svidja dizajn i izgled, kako lezi u ruci  6630 ,zato je i nisam menjao za 6680,sto se tice mogucnosti, barabar su! n6680 ima samo vise onu kameru iznad displeja, i nista vise.
tvrdim u odnosu cena-kvalitet n6630 je apsolutni sampion!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 White
@Cigla tel....pa i moj ti je savet da sačekaš neku normalnu cenu i bolju softversku podršku symbiana 9.1...Ja sam u startu napravila loš izbor, kad sam uzela N6680...ali nekako mi se N6630 nikako nije vizuelno dopadao, pa o njemu nisam ni razmišljala...A, kako mi je N6680 bio prvi symbian, nisam tada bila dovoljno upućena...Ali, zato sada znam... Smile ... zato ipak budi strpljiv, jer N6680 nije vredan razlike koju bi trebao da dodaš u odnosu na tvoj N6670...

Pozdrav...  Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Znam da nije vredan razlike od 150€!  Smile Ali kad pogreših prvi put, ne bih i drugi. Smile
Hey, čovek se uči dok je živ(gde li sam ovo čuo)!!! Smile
Pozdrav!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia n79
...ortak je doneo tel i malo sam poceprkao po njemu... sve u svemu odgovara jako za ono sto meni treba...inace ljudi hvala na savetima koliko toliko ste mi pomogli....poz svima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1487
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0a1
Ti to o 6630???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 139
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 6680
Ovde se rasprava pomalo zahuktava,mišljenja su različita i to je dobro,valjda zbog ukusa i potreba.Ja trenutno imam 6680,prije sam imao 6600,6670,7610 i probao sam 6630.Od njih svih najviše zadovoljstva mi je donio 6670,iako cigla vidim nije zadovoljan tim modelom.Ovaj 6680 sam dobio jeftino,potpuno nov je i poklopac se KLIMA.Meni nije donio ništa posebno za razliku od 6670,osim veće tastature,i boljeg foto-a.Nikakvu dodatnu brzinu ne primjećujem,ali doduše ne koristim dokumente na njemu,govorim o galeriji.Ne znam kolika je razlika u SiCG između 6630 i 6680 u cijeni,ako je mala onda je 6680 ok,ako je imalo veća,6630 je više nego odličan.Za n70 ne mogu govoriti,ali da njegova brzina i veća rezolucija videa vrijede toliko novaca,ne vjerujem,ne zaslužuju tu cijenu.Ko ga već ima,nek ga zadrži,a kupovanje n70 za mene je taština,jer tu su modeli koji odlično rade svoj posao,a mnogo su jeftiniji.
P.S. Cigla,da mi 6670 nije crk'o,ne bih uzeo drugi Symbian još bar godinu dana,za mene je on super tel,i mnogo mi ga je žao jer ga ovdje niko ne zna popraviti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Symbian Pomoc

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.