Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:58:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc!!! kako zaboraviti?  (Pročitano 11111 puta)
02. Avg 2006, 11:29:15
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
E ovako,

Zajedno smo 8 meseci, besprekorno se volimo itd itd... Sve je bas ekstra!
Mnogo se udaljimo od ostalih ljudi i shvatimo da smo se stegli, ona udje u svoj tvrdoglavi trip da treba da raskinemo itd itd. i raskinemo. strasno. 3. put! Smiley

Prodje 4 dana, ja njoj dodjem kuci, ona me iznapusava, i govori svasta, kako sam picka sto sam pricao o tome s par ljudi itd. Uglavnom, bez imalo postovanja je pricala samnom.

Kaze da izlazi non stop tamo-amo, jer kad je kuci, place! Kaze da nema kompromisa, ekstra je tvrdoglava, jebiga! Ja iskreno mislim da ce joj kad tad biti jasno... da treba lepo da poprica, necu je ja zvati, ali ako place kad je kuci, pa zbog toga izlazi...e pa jebiga...

Kako da mi bude lakse??? dajte neke savete i tako to... bez spam-a
« Poslednja izmena: 02. Avg 2006, 11:30:04 od kokota »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Samo glup pada na zenske suze. Ti si verovatno "milioniti" na ovom forumu sa slicnim problemom. Svi ostali su manje-vise dobili savet da u takvom slucaju sto pre nadju drugog partnera.
Kazes, besprekorno ste se voleli. Mozda ti nju i jesi, ali da li i ona tebe?
Nemoj ocekivati da ti odmah moze biti lakse...decje boginje se moraju prelezati.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Sto dalje od nekih stvari koje te podjecaju na nju....sto vise druzenja sa ortacima, izlasci, zajeb i malo alkohola.
Al ko sto kaze vrcomm nece biti odmah lako ali vrijeme cini cuda, samo da sto manje milis o tome uz neku zanimaciju koja ce te odvojiti od misli....
Ja jesam imao dugu vezu al sam ja raskinuo tako da nisam bas strucan u tom djelu  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ma, voli ona mene besprekorno, i jednostavno, nije ovo raskid RASKID da neko nekog ne voli ili da se ohladio... Ovo je cisto sr@nje, neki njen trip, mislim, za sve probleme postoji kompromis zar ne ? Tako ljudi i funkcionisu... Jednostavno, imam neki cudan osecaj, koji nikad ne prevari, a to je da ce se posle nekog vremena osvestiti... Jednostavno, za ovih 8 meseci smo mnogo toga prosli, najelepse trenutke u zivotu... sve oko nje podseca na mene... Ona je resila da izlazi stalno itd... medjutim pati non stop kad je kuci...

Njene drugarice (i moje) mi kazu da kad izadje nije to to, pravi se da je sve ok, pravi se da prica, da se druzi itd, medjutim cudna je mnogo, ako znate na sta mislim...

Ja sam juce izasao s nekim ortakom da pricam, muske teme... Potpuno sam se prepustio, jednostavno, bilo mi je svejedno... Ali kazu da njoj nije, kazu da je mnogo cudna, da izgleda kao da se pravi da je sve ok kad izadje...

Ovo je vrlo zajebano i kompleksno... sta vi misliste ??? prognoze? ako treba jos detalja, recite!

vrcomm, verujem da sam prvi sa ovakvom situacijom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
ha..ha.. cold feet... desava se to...
mislim... kapiram je u potpunosti... neke osobe jednostavno imaju strah od vezivanja... npr. ja...kao i neke moje drugarice... naravno da ce sve da urade da miniraju vezu..

ako ti je stalo do nje.. ostavi je malo da se ohladi... da se sabere.. panika je strasna stvar... nisu svi rodjeni da deluju u paru i po nekim normama... treba vremena da se naviknu...  Smile

e.. sad.. mozda je u njenom zivotu bilo nekog razocarenja, nekih trauma, sto pogorsava stvar...

da pricas sa njom.. nemoj... samo ce poludeti... mislim..pocece da se svadja i tako to...  jer kad si ti uspanicen, a pred sobom vidis nekog ko je relativno smiren, ko hoce i tebe da "urazumi", tek tada dobijas napad panike i histerije... 

mnogo je bolje da diskretno i konstanto stavljas doznanja da si tu... nista napadno... poneka porukica, neki cvetic, pozdrav preko prijatelja... malo iznenadjenje... potrebno je vreme da se stekne poverenje stegnutih ljudi Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Slazem se, samo bez cvetica...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
pa, moze da joj ostavi .. npr.. buket poljskog cveca na prozoru (pod uslovom da ne stanuje u zgradi na 15 spratu ili tako to) ili na vratima... Smile

zene se uglavnom pale na tajne, tajnovitost, tako da se uvek moze igrati na tu kartu... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Nazalost istina...i cim im se otkriju sve karte...kao leptiric,sa jednog na drugi cvet. Ma, i mi smo takvi, u principu.  Smile
Dakle, nikada sve karte na sto..."ceznja bato!" je najsigurniji recept (pomesana sa sujetom i ljubomorom-prava atomska bomba...)   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Fuukkthatbitch, stavi joj do znanja da mozes da je volis koliko oces ali ne i da mozes da predjes preko svega, da te zajebava sa svojom nekim kretenskim ponasanjem...kad se unormali nek te pozove...
resi sa sobom da li ti treba taka nestabilna osoba koja ne zna sama sa sobom gde je, sto me cudi , verujemda ste otp. 87 god. da jos nije pronasla sebe... sutra mozete da budete zajedno 2 godine dana zajedno i o5 da ima slicne tripove, neces valjda i tad da se nerviras zbog nje... i ako resis da ti treba onda vise nemoj da se zalis drugima kako histerise i radi ko zna sta iz cista mira..

@Anea, mozda si u pravu za taj trip ljudi da se vezu, i tu o5 moras da joj stavis do znanja da ti hoces da rizikujes sa njom , da ides skroz do kraja, da se i ti plasis da sutra budes mozda povredjen ( shittalk ali mora tako sa zenama )ali da ipak osecas da je ona vredna toga....
 mnogo je lakse onda sutra ako sve lose ispadne da kazes sebi, fukkthatshit ja sam hteo, ona nije htela , sta da se radi - nije do mene , a kad nije do tebe , onda se i ne nerviras.

Ja licno mogu da se iznerviram kad ja napravim neko sranje, i do sada sam se trudio i uvek izgladio stvari, ali mogu da budem sa nekim 50 godina i ako mi kaze ne mozes da ides sa drustvom napolje dolazi mi mama...vec nazires kraj, zar ne ? Znaci nema nerviranja kad je neko drugi mentoll.

Resi to sto pre, ako ti kaze treba mi vremena , pogledaj na sat i daj joj 15 min, vec si se previse nervirao oko ovoga....

« Poslednja izmena: 02. Avg 2006, 13:38:51 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
 Smile

nisu svi nauceni rodjeni... mislim da izmedju njih ima dovoljno ljubavi, da mogu da rese svoje probleme bez sadizma i mazohizma...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:58:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.