Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc!!! Kako da izbrisem sve iz pc kad instaliram winXp pro a na pc ima virusa?  (Pročitano 4367 puta)
30. Sep 2008, 02:26:55
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Sve do juce mi je normalno radio pc, kad se Smart Anti-virus skinuo bez mog znanja i dao mi upozorenje da se u mom pc nalaze na
desetine virusa,trojanaca,crva...Kliknuo sam da ih izbrise ali on mi je trazio registraciju.Ja sam odmah restartovao pc.Kad sam posle restarta uso na desktop,na njemu nije bilo pola ikonica koje sam imao.Kad sam uso u My Computer nije bilo particije C i D,kliknuo sam na start nije bio tab na kome pise All programs niti control panel i ostalih tabovi iznad i ispod istog a kad kliknem na Task Menager ili desni klik pa Propertis ni to nece da se otvori :shock:i.Znam da instaliram sistem,ono stavim da mi se pc pokrene sa CD/DVD ROM-a formatiranje i posle instalacija.Ali neznam kako da izbrisem sve iz pc i naravno da imam C i D particiju i sve ostalo da bude na svom mestu bez virusa.Molim za pomoc sve one koji znaju nesto o ovome. :help:Unapred hvala!
« Poslednja izmena: 30. Sep 2008, 02:28:46 od vandemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 5
1. Skines hiren's boot i sa njim procesljas racunar ili udjes u safe mode, odradis hjt log pa ako ne umes sam da pobrises greske, stavi ovde log(sem toga i malwarebites scann odradi);

2. Format C je lako odraditi ako jednostavno pogubis zivce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
1. Skines hiren's boot i sa njim procesljas racunar ili udjes u safe mode, odradis hjt log pa ako ne umes sam da pobrises greske, stavi ovde log(sem toga i malwarebites scann odradi);


Skinuo sam hiren's boot ali mi nije jasno sta treba da uradim.Nisam naso safe mode i ako mozes da mi jasnije objasnis.Unapred hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Podigni sistem sa Hiren'sa. Dalje je lako jer je meni intuitivan.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Linux
Browser
Mozilla Safari 419.3)
Koji je taj Smart anti-virus? Ja sam jednom instalirao neku Pandu... bolje da sam instalirao samog trojanca namerno. Kad reinstalirash sistem, bolje stavi neku drugu zashtitu.
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Nexus 5
Ma zabo je negde stetocinu, u fazonu "racunar vam je zarazen, kliknite ovde, bla bla," sto je covek i ucinio i eto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ovakav malware[fake alert koji dovodi ekipu zvanu rogue programi] bi trebalo da ocisti malwarebytes.Ako hoces format:
Posle formata samo sistemske particije neces imati problema sa drugim particijama jer taj malware ne funkcionise kao pojedini usb wormovi[tipa brontok] i fajl infektori.
Nema potrebe za hirensom... Slobodno lupi iz normal moda...Ako ti iskoci Plavi ekran u toku skeniranja ti onda skokni u safe mode i odatle skeniraj sa MBAM.
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
mob
SonyEricsson tamo neki
Smart Antivirus 2009 is dangerous malware. It pretends to be anti-virus, but it causes much damage on the infected computer and it’s useless as a security tool. SmartAntivirus2009 attacks people with large numbers of security notifications and requires paying $50 for removing detected threats. Smart Antivirus 2009 is not capable of locating or deleting infections; all the alerts are fabricated. This malware loads plenty of falsified pop-ups messages related to computer security, but some system errors might be true because SmartAntivirus 2009 may damage some vital components of Windows operating system. It may also install additional malwares. Do not trust Smart Antivirus 2009 and remove it immediately upon detection.

A možeš ga se rešiti tako što se web-a skineš neki antispyware program!
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 00:51:13 od mas_ing »
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
Ja sam jednom instalirao neku Pandu... bolje da sam instalirao samog trojanca namerno

@Growlboy a sta fali Pandi? jedina zamerka za nju je to sto pije mnogo resursa, inace je ona medju vodecim anti virusima...to sto si ti skinuo neku znj pandu sa torenta to nije znak da je ona losa,malo prelistaj i top teme, mislim da sam je video negde ovde 
http://forum.burek.com/index.php/topic,108492.msg1374681.html#msg1374681

@vandemon skini rogueremover on bi trebao da ti pomogne...
« Poslednja izmena: 01. Okt 2008, 01:13:06 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla BonEcho 2.0.0.14p
mob
Nokia 6300
Smart Antivirus 2009 je virus koji te zeza , navodno ti je racunar zarazen pa ce ti on pomoci a u stvari on je taj. ja sam to imao pa sam na googlu nasao nekoliko fajlova u szstem32 treba da se izbriše. Napisi u google poruku koju ti daje i pronacices odgovor sta treba izbrisati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.