Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:19:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 47 48 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomirenje  (Pročitano 31512 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson G900
Eto ti me nauči o pomirenju. Da te ne citiram rekao si ako se ne varam da svi moramo reći da smo srbi islamske vjeroispovijesti. Je li ti to pomirenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ne morate da kažete al vi to jeste. Sigurno niste bogumili mada i oni su uglavnom bili Srbi. Kako god da okreneš vaše poreklo je Srpsko i ako se nečega stidiš stidiš se  svog porekla Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Kolega Bole, nesto ste zaboravili....
Treba jos da istetoviraju Zvezdin grb na ramenu Smile
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson G900
Eto drago mi je da smo se razumjeli. I moram vas razočarati, moje prezime potiče od riječi koja je iz kurdskog jezika (Delal - divan) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
A jel ti ovde govoriš kurdski ili tamo u Bosni jel pišeš Kurdski i kako se završava da nema možda IĆ Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson G900
A jel ti ovde govoriš kurdski ili tamo u Bosni jel pišeš Kurdski i kako se završava da nema možda IĆ Smile

Kakve sada veze ima je li ja govorim kurdski, turski ili koji drugi jezik? Ako ne govorim jesam li ja genetski srbin? Trabunjaš bezveze.

A što se tiče prezimena na -ić, tu tek bulazniš jer ona nisu bila karakteristična samo za srbe nego i za ostale slavenske narode. Po tvome je onda Čehov bio srbin. Nećemo tako druže...
« Poslednja izmena: 18. Dec 2007, 19:04:54 od billy_idol »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Pa ne odnosi se na tebe kao pojedinca možda i imaš neko azijsko poreklo al većina muslimana u Bosni ima slovensko poreklo i na njihovu žalost oni jesu genetski Srbi a to što tebi smeta takva knostatacija to je tvoj lični stav. A ono o čemu ja govorim to su činjenice i naravno neoborive. Ja stalno govorim kada bih smo imali samosvest jednog naroda bilo bih sve drugačije. A kada pitaju kojeg naroda naravno na naučnoj osnovi i istorijskom činjenicama to je Srpski narod i nijedan iole malo obrazovan čovek takvu tezu ili činjenicu ne može da spori jel je nemoguće sporiti činjenicu da smo jedan narod sa tri vere i to Srpski.
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Neki hdz-ovski geneticar je pre par godina obavio testiranje DNK materijala u ex-yu.
Ponosno je objavio rezultate studije u kojoj kaze da najvise slovenskog genotipa imaju Srbi, potom bosanski Muslimani pa tek zadnjem mestu i neznatnom broju- Hrvati.
On je bio hepi zbog toga a i ja. Eto kako mozemo svi mozemo da budemo zadovoljni jednom cinjenicom.
Mada nije rekao,  ko onda napravi Hrvate? Smile
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Poznato je u Americi da ko ima da plati može kroz naučne institucije da dokaže svašta. Iako sa ovim što sam izneo mogu da demantujem sebe što se tiče porekla na ex Yu teritoriji teško je bilo kome da predtavi nešto drugo iz razloga što su veze jake i ne samo genetske već i u kulturi jeziku pismu imenima u skoro svemu. Ostale razlike kod nas su veštačke tvorevine.Na primer uglavnom su to razlike u jeziku pa se na veštački način pravo Crnogorska plavetna boja; Bosanci ubacuju slovo H gde god mogu; Hrvati uzimaju reči koje su Srbi izbacili iz upotrebe na primer TISUĆU naše sveto pismo po Vuku je puno reči koje se više kod nas ne korista a Hrvati su dosta toga pruzeli i još mnogo toga ima.....
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
A i onaj "njihovi" smesni kalendar. Smejao je i ja njihovim veljacama, kolovozima, studenima... a onda otkrio da je to staroslovenski. I da smo i mi te izraze koristili pre neke reforme (a nije Vukova).  Smile
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 47 48 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:19:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.