Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: POMAGAJTE!!!dali moram da idem u muzicku skolu da bio bio muzicar!?!?!?  (Pročitano 4504 puta)
02. Jun 2013, 02:17:02
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
Browser
Chrome 27.0.1453.94
e pa ovako pitam se. . . . i pitam po ceo dan i noc dali ja moram da idem u muzicku skolu da bih bio muzicar neki kazu da neki kazu ne!!!! zato bih molio da neki koji imaju bilo kakvo muzicko  iskustvo da mi pomognu da resim ovaj problem posto je to moj glavni zivotni problem!!! POMAGAJTE!! Xd Wink)
ZATO MOLIM VAS NEKA MI NEKO POMOGNE!!!
p. s. !!!! da li neko mozda zna da li su neki dobri muzicari kao npr gile(elektricni orgazam), dzoni stulic,bora corba itd
isli u muzicku skolu ili nisu!!!
xvala unapred!!!!!  :D :D :mrgreen:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
LG Frizider
Ja znam jednog kasapina, to mu poso, svira covek vikendom sa bendom, svadbe, ispracaje.......nije bas Dzoni Stulic ali ono, sanse su tu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
e pa ovako pitam se. . . . i pitam po ceo dan i noc dali ja moram da idem u muzicku skolu da bih bio muzicar neki kazu da neki kazu ne!!!! zato bih molio da neki koji imaju bilo kakvo muzicko  iskustvo da mi pomognu da resim ovaj problem posto je to moj glavni zivotni problem!!! POMAGAJTE!! Xd Wink)
ZATO MOLIM VAS NEKA MI NEKO POMOGNE!!!
p. s. !!!! da li neko mozda zna da li su neki dobri muzicari kao npr gile(elektricni orgazam), dzoni stulic,bora corba itd
isli u muzicku skolu ili nisu!!!
xvala unapred!!!!!  :D :D :mrgreen:


Tu nema mnogo priče - naravno da moraš!
Upiši osnovno muzičko obrazovanje (držim fige da prodješ prijemni) i izguraj svih 6 godina. Srednje ti nije potrebno a ono se danas svelo na talente i fixno opredeljenje muzikom.

Ne znam koji te instrument zanima, ovo je nešto što su izvukli za najbolje gitariste:

http://blog.dnevnik.hr/print/id/1622096323/najbolji-gitaristi-svih-vremena.html

Ovde nije ubrojan Paco de Lucija koji je samouk i nema muzičkog obrazovanja . Nemoj da se tripuješ da u jednom veku može da vas bude dvojica  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
A kako bi bilo da ti ipak upišeš neku školu.
Da naučiš da se "dali" kada postavljaš pitanje piše odvojeno "da li", a da "dali" znači da je nekom nešto dato
I da je upotreba višestrukih znakova interpunkcije nepotrebna i ne primenjuje se u srpskom jeziku.
Te da se rečenica obično započinje velikim slovom.

A što se sviranja tiče - ako želiš u filharmoniju ili neki od zvaničnih orkestara - onda ti je potrebno formalno muzičko obrazovanje.
Ako misliš da tezgariš po svadbama i sahranama onda ti muzičko obrazovanje nije neophodno.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
Pa ok! ! ! Vidim neki kazu da neki kazu ne! ! !
a sta mislite o tome da ja nadjem nekog ucitelja za gitaru. Mislim da tako mogu dobro da prodjem! ! !
posto imam 13 god i mislim da je malo kasno za muzicku skolu ali mozda i nije.  ja ne znam zato  sam i dosao da trazim savete xd Smiley)! ! ! !
pa zato molim vas pistie vasa misljenja u vezi
muzicke skole i  vezi   privatnih casova! ! ! !

[Edit by cg_ac: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 03. Jun 2013, 14:02:25 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Postoje ljudi koji su i samouki pa dobro prolaze, ali u svakom slucaju muzicka skola i privatni casovi pomazu vise. Tako da, ako zelis neko muzicko obrazovanje i da naucis da sviras, onda to i uradi...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
ko je još od  škole video leba... ako hoćeš u filharmoniju, uči, ako bi u rok bend koj će ti đavo, ionako danas svako može da drnda gitaru... kao da obrazovanje određuje ko će da bude popularan i napravi neku karijeru... uči od nekog ko ume da svira, ako nađeš takvog, u muzičkoj školi će da te teraju da učiš i ono što nikad neće da ti treba za to što ti planiraš...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Ne moraš, ali je bolje da ideš.
Možeš da uzmeš privatnog učitelja, naučiće te da sviraš gitaru.
U muzičkoj školi naučićeš i druge korisne stvari koje  neko ko ozbiljnije planira da se bavi muzikom treba da zna, a koje mu neće preneti neki učitelj iz oglasa.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
ok!!! hvala vam na pomoci mislim da cu da  krenem od septembra ali me ssad zanima nessto novo 
dali je dovoljna osnovna muzicka skola da bi bio profesionalni muzicar,ja mislim da je dovoljno a vi?
e da zanima me  jos kada idete u srednju muzicku skolu, da li treba da idete u neku drugu mislim da li idete samo u srednju muzicku ili idete u srednju muzicku i gimnaziju na primer!!???
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
Nokia krntija
душица  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.