Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:30:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomagajte ljudi ako za boga znate  (Pročitano 5330 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
KavKisKey Maniac 1.8\KavKisKey Maniac 1.8.exe
Биће да је ово кључић од Касперског, тако си покупио нешто. Ја бих на твом месту провуко то кроз Авиру, па ако неће онда сачекат да ови наши са клинике то стручно одраде.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Tema je otkljucana, moderatori nisu znali da je tema otvorena na moju preporuku. Ako slucajno nisam tu da pogledam nastavak loga, molim da neko od vas koji ste se tukli da gledate logove korisnika ( iz meni nepoznatih razloga ) - to i ucini  Smile

Rinaka, pokreni sistem u safe mode-u, pokreni hijackthis, fix-uj sledece:

O1 - Hosts: 60.190.218.24 www.kavkiskey.com
O1 - Hosts: 60.190.218.24 www.kavkiskey.com
O8 - Extra context menu item: &Search - ?p=ZNfox000
O20 - Winlogon Notify: dimsntfy - %SystemRoot%\System32\dimsntfy.dll (file missing)

zatim restartuj masinu ponovo u safe mode-u, pokreni kaspersky, pusti ga da skenira i obrisi ako je nesto ostalo. Onda restart u normal mode-u, kad se digne sistem idi na start,run, kucaj msconfig i daj nam screenshot kartice Startup da vidimo sta da ti skinemo jer ovde ne vidim sve ..

i naravno javi da li se nesto promenilo posle ovoga

« Poslednja izmena: 27. Okt 2009, 01:00:27 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
mob
Apple Iphone 8+
ubrzao se sigurno Smiley
kako me munka kopira Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
HTC 
molim da neko od vas koji ste se tukli da gledate logove korisnika ( iz meni nepoznatih razloga ) - to i ucini  Smile

Uopste nisam imao nameru da vise postujem na ovom forumu, ali na ovu javnu provokaciju moram da odgovorim.
1. Niko se nije tukao za logove, vec smo pozvani od strane moderatora da pomognemo koliko znamo i mozemo.
2. Nisam balavac da se dokazujem na ovom forumu, samo sam pomagao ljudima na ustrb svog slobodnog vremena i to 80% preko privatnih poruka..
3. Ako si htela da me uklonis sa foruma, mogla si licno meni da napises pp, a ne da ides preko posrednika (decko se sokirao kad je procitao), a verujem da ce posle ovog tvog posta i njemu da bude jasno da je nepozeljan, takodje i ostalima  "koji se biju za logove".
4. Da je mene neko pitao, ja sam mogao da stavim ruku u vatru za tebe, ali kad sam procitao one bljuzgotine koje si napisala za mene i ne samo za mene, znaci nemam reci.

Toliko od mene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Evo screenshot kartice Startupa , zaghvaljujem se svima na pomoci , posebno Munki ... Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple Iphone 8+
po meni do ctfmon-a mozes sve da unchekiras.
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Rinaka i ja smo preko pp resavali ovo tako da ovde vise nema potrebe da se nastavlja  Smile

Uopste nisam imao nameru da vise postujem na ovom forumu, ali na ovu javnu provokaciju moram da odgovorim.
1. Niko se nije tukao za logove, vec smo pozvani od strane moderatora da pomognemo koliko znamo i mozemo.
2. Nisam balavac da se dokazujem na ovom forumu, samo sam pomagao ljudima na ustrb svog slobodnog vremena i to 80% preko privatnih poruka..
3. Ako si htela da me uklonis sa foruma, mogla si licno meni da napises pp, a ne da ides preko posrednika (decko se sokirao kad je procitao), a verujem da ce posle ovog tvog posta i njemu da bude jasno da je nepozeljan, takodje i ostalima  "koji se biju za logove".
4. Da je mene neko pitao, ja sam mogao da stavim ruku u vatru za tebe, ali kad sam procitao one bljuzgotine koje si napisala za mene i ne samo za mene, znaci nemam reci.

Toliko od mene.


1. ta recenica u crvenoj boji se (iako si se ti u njoj pronasao, nikome nije jasno zasto bas ti... nije odnosila na tebe)  Smile
2. mene vise nema na klinici i mene licno zabole ko ce korisnicima da pregleda logove, zato se i nisam mesala u rad moderatora, kao sto se ni sad ne mesam, ako mene pitate logove moze da pregleda i reper iz Kostolca
3. ne znam odakle ideja o uklanjanju sa foruma, to mi je nepoznato, ako ja imam nesto protiv tebe, to ne znaci da zelim da te uklonim sa foruma .. a imam protiv tebe jer licno ne volim da me niko pravi budalom, a o tom mozemo na pp, mada i ne razumem zasto si zapoceo cigancenje ovde .. ne pristaje ti kao "ozbiljnom" korisniku foruma
4. ja bljuzgotine ne pisem  Smile pricam malo, pisem malo, a ako me bas pitaju ja napisem istinu,, a to sto se tebi ne dopada da cujes sta neko misli o tebi, tu ja slabo sta mogu da ti pomognem
5. ne znam zasto bi se neko "sokirao" na moje misljenje o nekom clanu, pogotovo na forumu .. mozda u obdanistu, ili u odsustvu stvarnog zivota .. i "ides preko posrednika" .. mislim sta reci .. posrednici su oni koji komuniciraju i sa jednom i sa drugom stranom .. mene nije bilo predugo da znam ko kome ovde maze ledja Niveom .. da li stvarno mislis da razmisljam o tome ko ce kome da prenese moje misljenje i da pazim kome sta pricam?.. naravno .. ne poznajes me. Kad neko prica istinu, nije mu vazno ko ce da je cuje, osim ako su to njegovi najblizi prijatelji pa razmislja da li ce na neki nacin da ih povredi..
6.
ali kad sam procitao one bljuzgotine koje si napisala za mene i ne samo za mene, znaci nemam reci.
nema potrebe da preuvelicavas, napisala sam samo za tebe  Smile samo ti mi se ne dopadas od svih posetilaca PC Klinike .. gle cuda

i tako .. post je mozda zahtevao odgovor, mozda i nije .. svaka dalja prepiska ide na pp, mada ne znam zasto bi uopste, jer je uglavnom sve jasno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:30:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.