Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 05:28:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poludeću  (Pročitano 24078 puta)
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
   Anea, stvarno, ovako cudne izjave od tebe nisam ocekivao. Smile

  Na primer cetvrtkom ja uopste nemam faks. A idem redovno. Znaci li to da sam ja cetvrtkom neradnik ili domacica.  Smile
  A i stvarno, da je u sred dana, i da je zgrada prazna skroz, da ona sam ostane u zgradi, i dalje je nekulturno da se muzika pusta glasno. Red i disciplina, osnovna kutura. Pa ti pricaj sta oces...

  Licno ja volim da slusam kuci metal, a metal se slusa svakako, samo ne tiho, pa kad je na zvucnicima, stisam ga. I to je skroz normalno, sve ostalo je prosto seljacenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ma шта има да му/јој се кезим ако ме нервира?! Да грчим образе безвезе. Кога готивим, тај може мало и да ми смета. Стварно по овим зградама има свашта, могуће је да серијски убица живи пар спратова од вас, а да ви то не знате. Вероватно у свакој згради има по неки психопата који вам може доћи у сред ноћи и увући вам се у кревет.  Smile Закључавајте врата. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
  Anea, stvarno, ovako cudne izjave od tebe nisam ocekivao. Smile

   Na primer cetvrtkom ja uopste nemam faks. A idem redovno. Znaci li to da sam ja cetvrtkom neradnik ili domacica.  Smile
   A i stvarno, da je u sred dana, i da je zgrada prazna skroz, da ona sam ostane u zgradi, i dalje je nekulturno da se muzika pusta glasno. Red i disciplina, osnovna kutura. Pa ti pricaj sta oces...

   Licno ja volim da slusam kuci metal, a metal se slusa svakako, samo ne tiho, pa kad je na zvucnicima, stisam ga. I to je skroz normalno, sve ostalo je prosto seljacenje.

Shvatas da cetvrti pasus gazi treci? Tj. iskreno, ne znam sta kazes u cetvrtom.. Metal se slusa, a ne slusa...  Smile

Ma шта има да му/јој се кезим ако ме нервира?! Да грчим образе безвезе. Кога готивим, тај може мало и да ми смета. Стварно по овим зградама има свашта, могуће је да серијски убица живи пар спратова од вас, а да ви то не знате. Вероватно у свакој згради има по неки психопата који вам може доћи у сред ноћи и увући вам се у кревет.  Smile Закључавајте врата. Smile


Pa, to je, kao, neki suzivot... Mislim, tvoj stan je tvoj dom, a zgrada je vasa zajednicka kuca....

« Poslednja izmena: 16. Okt 2009, 00:07:56 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Summoning sensation

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 894
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k810i
  Anea, stvarno, ovako cudne izjave od tebe nisam ocekivao. Smile

   Na primer cetvrtkom ja uopste nemam faks. A idem redovno. Znaci li to da sam ja cetvrtkom neradnik ili domacica.  Smile
   A i stvarno, da je u sred dana, i da je zgrada prazna skroz, da ona sam ostane u zgradi, i dalje je nekulturno da se muzika pusta glasno. Red i disciplina, osnovna kutura. Pa ti pricaj sta oces...

   Licno ja volim da slusam kuci metal, a metal se slusa svakako, samo ne tiho, pa kad je na zvucnicima, stisam ga. I to je skroz normalno, sve ostalo je prosto seljacenje.

Shvatas da cetvrti pasus gazi treci? Tj. iskreno, ne znam sta kazes u cetvrtom.. Metal se slusa, a ne slusa...  Smile


   Oksimoron. RavenDark me je naucio tome.  Smile

   Znas sta zelim da kazem. I cini mi se da ne gazi... U trecem kazem da muzika treba da je stisana, u cetvrtom da cak i muziku koja bi trebala glasno da se slusa ja stisavam, znaci... Da, sigurno nije, cetvrti samo podupire treci, ako se procita valjano.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 4X HD



Auu generacijo jesi surov ,nekada me uplasis  Smile Smile Smile
Ja samo volim brza i efikasna reshenja, taman posla da gubim sate i dane u komshijskom ratu sa nekim kretenom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ja isto verujem da je osmeh ponekad ultimativno, ma smrtonosno oružje. I sama pribegavam toj taktici, najčešće u ratovima sa šalterušama, neljubaznim prodavačicama i ostalim brkatim i nedojebanim tetama.
I nema slađeg osećaja kad se osmehneš nekome ko je nadrkan kao ovo vreme napolju.
Imaš osećaj slatkog trijumfa, a protivnika ostavi bez teksta. Smile

E, i ja bih rezonovala isto kao i Anea povodom problema o kome ovde drobimo... da nisam imala isti takav.
Već sam ga opisala u ovoj temi. I bogovi i pola te zgrade su mi svedoci da sam dotičnoj babi nekoliko puta kulturno kucala na vrata i najljubaznije (nije se videlo da je izveštačeno, umem ja to da odigram  Smile ) je zamolim da utiša muziku, imam važan ispit, a muzika mi ometa koncentraciju.

Znate šta mi je rekla? Citiram: ''Ma kurac moj ste vi studenti!''  Smile
Šok, neverica... baba je luda, jbt. No, ne dam se ja obeshrabriti. Za par dana kucam opet.
Čujem njene korake kako dolaze do vrata, pogleda kroz špijunku, i ne otvara!
Vidi da sam ja i ne otvara!

Igra se bakuta sa strpljenjem, igra. Vidim ja da je vrag odneo sve manire.
Sutradan zavijem dasku za sečenje u peškir i krenem da lupam u njen zid (tj. naš zajednički) kao sumanuta.
Evo još se smejem kad se setim kako sam izgledala i koliko sam popizdela.  Smile

Jbg, junski rok, a baba me po ceo dan masira Neđom Kostićem.
No, da se vratim na priču... Krene baba da me psuje iz sve snage. Ja ćutim, učili me da ne psujem starije.
Lažem, psovala sam i ja, ali u sebi.  Smile

I nikom ništa. Narednih 7 dana, ista priča. Ne jebe baba živu silu.
Moja sestra sa kojom sam tada živela (a koja skoro da babinu muziku nije ni čula), popizdi i zovne pandure.
Oni dolaze... posle sat i po vremena.
Zvone babi (muzika i dalje zavija iz sve snage), baba ne otvara jedno pet minuta.
I onda otvori, i krene da jako glasno priča kako je nagluva i kako ne čuje!  Smile

A laže, sasvim normalno priča i normalno čuje.  Smile

Razočaram se ja, po 800-ti put u državne institucije, i odlučim da rešim problem na svoj način.
Ostalo je istorija.

P.S. Na Mocarta nije reagovala. Tek na death metal. Bila je manja od makovog zrna, čini mi se da je na prstima prolazila hodnikom od tada.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 421
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pa, pazi.. u 7h je pristojan svet vec na poslu ili se sprema za posao... ili trci na faks...
Znaci, kuci su samo neradnici i domacice...

Evo, reći ću isto što i kolega gore: Ako imam predavanja popodne, što je uglavnom slučaj, znači da sam neradnik, ili domaćica?  Smile
Uzgred, jesam se ja smešio, (ne baš da mi se vide osmice), ali što reče Gordan Kičić u Kenguru: Jbg, mislim, ne možemo sa seljacima..
Hvala Bogu pa sutra odoh kući za vikend, da se naspavam, a u ponedeljak dolazim sa čepovima i teniskom lopticom..
IP sačuvana
social share
Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now.
So we'll hunt him, because he can take it.
Because he's not our hero.
He's a silent guardian, a watchful protector.
A dark knight.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ma udri je u dzigericu. cim ona pusta glasnu muziku u 7h znaci da je kreten.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Ja isto verujem da je osmeh ponekad ultimativno, ma smrtonosno oružje.

kulturno kucala na vrata i najljubaznije (nije se videlo da je izveštačeno, umem ja to da odigram  Smile ) je zamolim da utiša muziku, imam važan ispit, a muzika mi ometa koncentraciju.

Citiram: ''Ma kurac moj ste vi studenti!'Smile

Jbg, junski rok, a baba me po ceo dan masira Neđom Kostićem.
No, da se vratim na priču... Krene baba da me psuje iz sve snage. Ja ćutim, učili me da ne psujem starije.
Lažem, psovala sam i ja, ali u sebi.  Smile

P.S. Na Mocarta nije reagovala. Tek na death metal. Bila je manja od makovog zrna, čini mi se da je na prstima prolazila hodnikom od tada.
UUU ovo je tacno. Kako osmeh ubija ljude u pojam. Pa te demone najvise nervira kada vide da neko nije nadrkan kao oni vec se (pazi molim te) i smeje. Bilo kakva vrlina i pozitivizam ga vredja... Mene narocito zajebavaju panduri oko zimske opreme na kolima i mo's mislit boje kola. Dvojica se onako kao retardi dvoume koja mi je boja kola  Smile A je kez upravo 'vaki  Smile Ravno sve do Tokija  Smile

I ja sam za princip - prvo kulturica. Ako nece kulturica ---> ispiranje mozga 'oce

A ovo sto si citirala me iznerviralo. Mrzim da vidim stare osobe koje nisu nimalo produhovljene  Smile Kao da nisu zivele nikako. Prosle kao gost u ovom zivotu. I jos tako da sa mnom prica. Kao sto kaze Dusko Dugousko: Ovo znaci rat  Smile

Haha za tog Nedju prvi put cujem (i srecan sam iz nekog razloga   Smile )

Placem  Smile Bambina ti si kraljica. "Na Mocarta nije regovalaSmile  Smile  Smile Pretpostavljam da joj je to zvucalo kao neko sistanje cevi hahaah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Heheh, ne znam, kontam da joj Mocarta nije ni čula, nema on baš mnogo basa u svojim kompozicijama.  Smile

 Smile

A Neđo Kostić... vreme je da te prosvetlimo. Smile
Samo mali isečak iz njegovog fascinantnog opusa. Kasno je, neću da te isprepadam, da ne možeš zaspati.  Smile


IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 05:28:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.