Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ПОЉСКА: Забрањено поседовање комунистичких симбола  (Pročitano 21923 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6280
Citat

То што су наши комунисти били издајници и јајаре које су сарађивале са душманима, не значи да Чавеза, Че Гевару или Генадија треба да стављамо у исти кош са усташким комунистичким змијама из Загорја.


Tako je
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 20:51:38 od CveMilos »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
Да би се комунизам забранио у Србији то мора да прво уради Русија

Pa sam si rekao da su ovdašnji komunisti "zmije iz Zagorja" a sada te iste braniš, dogovori se sa samim sobom.

Ili možda treba rehabilitovati Informbirovce, za šta se zalagao Dobrica Ćosić i stvoriti IB podmladak.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米
Citat
Да би се комунизам забранио у Србији то мора да прво уради Русија

Pa sam si rekao da su ovdašnji komunisti "zmije iz Zagorja" a sada te iste braniš, dogovori se sa samim sobom.

Ili možda treba rehabilitovati Informbirovce, za šta se zalagao Dobrica Ćosić i stvoriti IB podmladak.
Немој да подмећеш, лепо сам написао да су били издајници (сада су мртви и не односи се на неокомунисте), већина њих. Али то не значи да требамо заборавити домаће русофиле које је усташа тито слао на Голи Оток или рецимо партизане који су били борци против европског фашизма, а не комунистички функционери и титови пропагандисти.

Да не понављам због подршке око КиМ, забрана комунистичких симбола би била издајнички акт.
Заправо, ако желимо да поред фашистичког тоталитаризма, забранимо и комунистички, зашто би ту стали ?
Забранимо и симболе натоа и ЕУ, који су заједно 1999 убијали српску децу и који нас већ 20 година уништавају.

Ако нисмо спремни да забранимо симболе новог повамиреног европског поретка, онда зашто да забранимо комунисте ?
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 21:45:03 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6280
@Гамбино

I opet kazem tako je brate  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
@zemunac
ОК, historija је победила Историју, Smile Smile Smile иди сад попи нешто жестоко у то име!!!

Citat
Заправо, ако желимо да поред фашистичког тоталитаризма, забранимо и комунистички, зашто би ту стали ?
Остали би симболи Србије и Србства! Smile

Citat
Ако нисмо спремни да забранимо симболе новог повамиреног европског поретка, онда зашто да забранимо комунисте ?
Citat
Ако нисмо спремни да забранимо симболе новог повамиреног европског поретка, онда зашто да забранимо комунисте ?
Да ли се СРС икада јавно стала против ЕУ или НАТО-а?
Бар колико је мени познато- НЕ! Ни пре Томе ни после Томе!
У ЕУ треба да уђемо (уз наравно признање граница целе Србије),а за НАТО како народ одлучи!
Посланици СРС и даље иду на разне скупштине савете јевропе,састанке нато парламетарац...
Је ли тако-Тако је!!!!

Ја сам већ раније на овој теми рекао:Комуњарство,Либерални-капитализам(и неоколонијализам) и Национал-Социјализам су три зла прем  којима Срби морају да имају негативан став!   
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 22:18:55 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
Немој да подмећеш, лепо сам написао да су били издајници (сада су мртви и не односи се на неокомунисте), већина њих. Али то не значи да требамо заборавити домаће русофиле које је усташа тито слао на Голи Оток или рецимо партизане који су били борци против европског фашизма, а не комунистички функционери и титови пропагандисти.

Osuditi Titoiste, a rehabilitovati Informbirovce-Staljiniste, to je vrlo jasno kao politčki stav. Iako je komunizam odavno bankrotirao, ta ideološka podela još postoji.

IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ја сам већ раније на овој теми рекао:Комуњарство,Либерални-капитализам(и неоколонијализам) и Национал-Социјализам су три зла прем  којима Срби морају да имају негативан став!   
podrzavam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson k530i
Citat
Немој да подмећеш, лепо сам написао да су били издајници (сада су мртви и не односи се на неокомунисте), већина њих. Али то не значи да требамо заборавити домаће русофиле које је усташа тито слао на Голи Оток или рецимо партизане који су били борци против европског фашизма, а не комунистички функционери и титови пропагандисти.

Osuditi Titoiste, a rehabilitovati Informbirovce-Staljiniste, to je vrlo jasno kao politčki stav. Iako je komunizam odavno bankrotirao, ta ideološka podela još postoji.

А зашто рехабилитовати стаљинисте?Значи не говорим о људима који су завршили на Отоку силом прилика,него о онима који су хтели да довуку лудог Грузина овде?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ја сам већ раније на овој теми рекао:Комуњарство,Либерални-капитализам(и неоколонијализам) и Национал-Социјализам су три зла прем  којима Срби морају да имају негативан став!   
podrzavam.

Čovek je u pravu, sasvim. Kolektivna imovina je ćorsokak, nacionalizam takodje, a nekontrolisana trka za parama samoubistvo društva.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Qtek 小米
Citat
Да ли се СРС икада јавно стала против ЕУ или НАТО-а?
Бар колико је мени познато- НЕ! Ни пре Томе ни после Томе!
У ЕУ треба да уђемо (уз наравно признање граница целе Србије),а за НАТО како народ одлучи!
Посланици СРС и даље иду на разне скупштине савете јевропе,састанке нато парламетарац...
Је ли тако-Тако је!!!!
Очигледно ти није познато. Као што ти није познато да и умерени националисти из ДССа су данас такође против ЕУ, а о натоу и да не причамо.
Нато је завршена прича у Србији, чак су се и жути помирили са тим, па раде само испод жита, тајно да народ не сазна.


Citat
Немој да подмећеш, лепо сам написао да су били издајници (сада су мртви и не односи се на неокомунисте), већина њих. Али то не значи да требамо заборавити домаће русофиле које је усташа тито слао на Голи Оток или рецимо партизане који су били борци против европског фашизма, а не комунистички функционери и титови пропагандисти.

Osuditi Titoiste, a rehabilitovati Informbirovce-Staljiniste, to je vrlo jasno kao politčki stav. Iako je komunizam odavno bankrotirao, ta ideološka podela još postoji.

А зашто рехабилитовати стаљинисте?Значи не говорим о људима који су завршили на Отоку силом прилика,него о онима који су хтели да довуку лудог Грузина овде?
Све је боље од усташе из Загорја. Чак и европејци су се сложили да би данас прошли много боље, док би наши родитељи живели нешто лошије.
Стаљин се није залагао за Марксову идеју о одумирању државе, већ је стварао јаку централистичку власт, да је усташа из Загорја радио тако Србија би изашла из СФРЈ као много већа, стабилнија и недељива целина.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.