Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Политичке разлике у мозгу  (Pročitano 9940 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Вратиће се, вратиће се...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Вратиће се, вратиће се...  Smile
Kako i kada? Utesi me, MOLIM TE!
Pazi ti koje mi strahove imamo od senki proslosti a tek od svedoka proslosti?! Evo ti najblize, 13. decembra je Sv. Andrej Prvozvani, svetac kojeg slave Karadjordjevici, a prvi koji ga je zaslavio bio je Karadordje kada je, na taj dan, osbodjen Beograd. Karadjordjevici ce kao i svake godine, od kako su se vratili, toga dana u tri termina primiti gomiletinu mahom nedobronamernih ljudi kojima je do Srbije stlao koliko do laanjskg snega, a do monarhije koliko do preklanjskog.
Novinari, sa malo ili nimalo istorijskog predznanja ce se sprdati sa tom svecanoscu i slavom, mahom ce pisati kako Prestolonaslednik ne zna srpski (neki , bre, koji nimalo nisu zuti, ne mare i da Japanca dovedu na vlast, samo da im valja, a mi samo nesto palamudimo!) ili ce pisati kako je nosio bele carape ili kako se ugojio i lici na prase, to su mu glavne mane... i n iko nece podrzati taj "tracak" tradicije u sred Beograda, kao sto niko nece napisati kako i Prestolonalsednik i Princeza Katarina i ove godine za Bozic spremaju pokloncice i program za 2.800 dece bez roditeljskog staranja, za decu koja su ostala bez roditelja u poslednjim ratovima, za hendikepiranu decu, za napustenu decu... Kada je TAKO NESTO uradio Tadic? Kostunica? Velja? Sto Miskovic ne otvori Delta Siti za tako jednu akciju... Imala sam cast da budem na takvoj jednoj dodeli paketica pre jedno cetiri, pet godina. Deca siu dolazila autobusom, kako su grupe bile velike, nije bilo dovoljno stolica za svaku grupu, pa su deca sedela na tepisima i svako dete je dobilo sendvice, sok, posluzenje... i licno sam videla kako Princeza prolazi okolo, za sve vreme trajanja programa i vodi racuna da li je svako dete posluzeno, ljubazno opominjala onu decu koja sede van tepiha da se pomere da se ne bi prehladili... I nemoj da mi neko kaze da skupljaju poene. Jer cu da pitam, a sto ovi sto su na vlasti nisu tako skupljali poene i sto se SADA tako ne ponasaju nego dopustaju one sramne licitacije na kojoj se tange Jelene Karleuse otkupljuju za 3.000 evra?!?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9

upravu si sto se tice ovog prvog dijela posta a sto  se tice ovog drugogg sto samo za forumasice pa i mi volimo romantiku  Smile Smile

 Smile raznezi me nacisto.... Ok, ok... izvinjavam se romanticnom delu muske forumaske populacije! Evo, najjavnije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Погрешно си ме разумела...

Ја још увек нисам опредељен поводом монархије или уопште државног уређења за које се залажем...

Али, сматрам да ће доћи време кад ће Србија моћи да стане на ноге и кад ће најбоље из ње изаћи на врх...

Када ће поновити успехе из прошлости и када ће свима у окружењу бити пример...

То сматрам јер упознајем доста људи који нормално размишљају и који не спадају у марву која нас тренутно разара...

Превелика је у тим људима. Не може се то исконтролисати... Мораће то да исплива у једном тренутку...

Наше је само да ширимо позитивну енергију и да се спремамо за то доба...  Smile

(какав сам оптимиста данас јеботе...)
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Вратиће се, вратиће се...  Smile
Kako i kada? Utesi me, MOLIM TE!
Pazi ti koje mi strahove imamo od senki proslosti a tek od svedoka proslosti?! Evo ti najblize, 13. decembra je Sv. Andrej Prvozvani, svetac kojeg slave Karadjordjevici, a prvi koji ga je zaslavio bio je Karadordje kada je, na taj dan, osbodjen Beograd. Karadjordjevici ce kao i svake godine, od kako su se vratili, toga dana u tri termina primiti gomiletinu mahom nedobronamernih ljudi kojima je do Srbije stlao koliko do laanjskg snega, a do monarhije koliko do preklanjskog.
Novinari, sa malo ili nimalo istorijskog predznanja ce se sprdati sa tom svecanoscu i slavom, mahom ce pisati kako Prestolonaslednik ne zna srpski (neki , bre, koji nimalo nisu zuti, ne mare i da Japanca dovedu na vlast, samo da im valja, a mi samo nesto palamudimo!) ili ce pisati kako je nosio bele carape ili kako se ugojio i lici na prase, to su mu glavne mane... i n iko nece podrzati taj "tracak" tradicije u sred Beograda, kao sto niko nece napisati kako i Prestolonalsednik i Princeza Katarina i ove godine za Bozic spremaju pokloncice i program za 2.800 dece bez roditeljskog staranja, za decu koja su ostala bez roditelja u poslednjim ratovima, za hendikepiranu decu, za napustenu decu... Kada je TAKO NESTO uradio Tadic? Kostunica? Velja? Sto Miskovic ne otvori Delta Siti za tako jednu akciju... Imala sam cast da budem na takvoj jednoj dodeli paketica pre jedno cetiri, pet godina. Deca siu dolazila autobusom, kako su grupe bile velike, nije bilo dovoljno stolica za svaku grupu, pa su deca sedela na tepisima i svako dete je dobilo sendvice, sok, posluzenje... i licno sam videla kako Princeza prolazi okolo, za sve vreme trajanja programa i vodi racuna da li je svako dete posluzeno, ljubazno opominjala onu decu koja sede van tepiha da se pomere da se ne bi prehladili... I nemoj da mi neko kaze da skupljaju poene. Jer cu da pitam, a sto ovi sto su na vlasti nisu tako skupljali poene i sto se SADA tako ne ponasaju nego dopustaju one sramne licitacije na kojoj se tange Jelene Karleuse otkupljuju za 3.000 evra?!?!

ma bravo svaka je na mjestu evo jos jedan cvjetic  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 6230
Da bi se to vratilo, potrebna je rehabilitacija svih ljudi koji su stradali pod komunistima. Od Draze i Jovanovica preko svih postenih Beogradjna koje je ubio Krcun pa preko vojvodjana kojima je oteto sve.Da se jasno kaze, da smo kao nacija bili prodati sovjetskim komunistima preko Tita.
da su Srbija Beograd vojvodina plivali u krvi.
Te price oko cetnika sa masnim bradama, domacih izdajnika, cija je krivica bila sto su bili pismeni i imali wc sa protocnom vodom, su godinama propagirane, a eto danas sinovi cupaca brkova biju po gradskim parlamentima.
kako da to jasno kazes?
Nada je bio Kostunica, ali je covek presao u komuniste i sada mu je lepo.

Sada se kolje zardjalom kasikom, pusi se kara srpkim ministrima, zovu se Betoven da im se peva, ministri obijaci trafika i ima jos sto primera.
Ideoloske pecinare mogu da vode i jajare. To nam je buducnost.
« Poslednja izmena: 27. Nov 2007, 09:18:35 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Вратиће се и без рехабилитације...

Вратиће се једном ревизијом прошлости (која може садржати рехабилитацију) Срба и потпуниом променом у свести људи. Та промена ће се десити тек кад нам та ревизија скине жиг злочинаца, стоке која зна само да се бије, и некутлурних људи...

До тада наше је да се спремамо за то и да на што више места износимо своје мишљење о томе...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Вратиће се и без рехабилитације...

Вратиће се једном ревизијом прошлости (која може садржати рехабилитацију) Срба и потпуниом променом у свести људи. Та промена ће се десити тек кад нам та ревизија скине жиг злочинаца, стоке која зна само да се бије, и некутлурних људи...

До тада наше је да се спремамо за то и да на што више места износимо своје мишљење о томе...

Iskreno, da li sam politički naivna ili ne... ali mislim da bi nas i Evropa dobrim delom rehabilitovala povratkom monarhije i ozbiljnim "okretanjem lista". Da... treba biti pozitivan. I strpljiv. I jak... I gluv. I... UH! Što je teško biti Srbin...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Nokia 6230
Nije potrebno da vratis monarhiju. Potrebno je da rehabilitujes vrednosti koje si imao pre dolaska komunizma.
Hrvati su imali tesne veze sa sovjetskim komunistima, ali su Srbi kao pravi bratski narod, primali nesrecnike iz Ruskog carstva koji su bili prognani od boljsevika.
To je polazna osnova bratstva sa Rusijom, koju bi Rusi oberucke prihvatili, ali mi jos cekamo ruske bombe i tenkove.
Zato su Sovjeti i mrzeli Srbe u drugom ratu. Danas je situacija drugacija, ali niko to ne istice.
Draza je dobio najvece americko odlikovanje, mi mu grob ne znamo. Djujic je dogovarao sa Italijanima Srbiju do Zadra, bez Hrvata pa je bio saradnik okupatora. Ameri su mu dali citav grad, Libertvil a mi smo trazili da nam ga isporuce kao zlocinca.
O vrsnim politicarima da ne govorim.
Najveca izdaja od 44-e, je izdaja Kostunice od kad je uzeo crvenu knjizicu.
Podlac, koga danas ideoloski voda Dacic, ekonomski Velja svinjar po vasarima a kultura mu je silikon celulit na dve note, Ceca nacionale i naravno Guca.
Narod je to video, dao mu na silu desetak posto glasova, ali bestidnik jase li jase.
U kombi stranci, pre 99-e se opredeljivalo za Kostunicu oni koji su hteli da se te vrednosti vrate, ali eto on danas prima naloge od crvene vestice iz Moskve.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2007, 06:34:40 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Nije potrebno da vratis monarhiju. Potrebno je da rehabilitujes vrednosti koje si imao pre dolaska komunizma.
Hrvati su imali tesne veze sa sovjetskim komunistima, ali su Srbi kao pravi bratski narod, primali nesrecnike iz Ruskog carstva koji su bili prognani od boljsevika.
To je polazna osnova bratstva sa Rusijom, koju bi Rusi oberucke prihvatili, ali mi jos cekamo ruske bombe i tenkove.
Zato su Sovjeti i mrzeli Srbe u drugom ratu. Danas je situacija drugacija, ali niko to ne istice.
Draza je dobio najvece americko odlikovanje, mi mu grob ne znamo. Djujic je dogovarao sa Italijanima Srbiju do Zadra, bez Hrvata pa je bio saradnik okupatora. Ameri su mu dali citav grad, Libertvil a mi smo trazili da nam ga isporuce kao zlocinca.
O vrsnim politicarima da ne govorim.
Najveca izdaja od 44-e, je izdaja Kostunice od kad je uzeo crvenu knjizicu.
Podlac, koga danas ideoloski voda Dacic, ekonomski Velja svinjar po vasarima a kultura mu je silikon celulit na dve note, Ceca nacionale i naravno Guca.
Narod je to video, dao mu na silu desetak posto glasova, ali bestidnik jase li jase.
U kombi stranci, pre 99-e se opredeljivalo za Kostunicu oni koji su hteli da se te vrednosti vrate, ali eto on danas prima naloge od crvene vestice iz Moskve.
Ali ja ne vidim drugo rešenje. Sve je apsolutno tako kako si napisao i šta može ovaj narod sa tolikom crvenom parazitskom gamadi???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.