Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:54:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Politička pozadina ubistva Đinđića !!!  (Pročitano 38342 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nata Mesarović: I dalje mi prete !!!

Sudija Nata Mesarović izjavila da joj stižu pretnje i nakon izricanja presude atentatorima na Zorana Đinđića.

"Meni su stizale pretnje za vreme suđenja, a stižu mi i dalje", kazala je predsedavajuća sudskom veću na suđenju optuženima za ubistvo premijera Zorana Đinđića za Glas javnosti.

Ona je rekla da "kada čovek prihvati da radi jedan takav ozbiljan zadatak, ne može odustati zbog toga što se pojedinci ili grupa usuđuju da prete".

"Pre nego što je sudsko veće donelo presudu, počelo je da se pominje kakav će stav imati Vrhovni sud Srbije. To tumačim kao pritisak nekih krugova putem medija na Vrhovni sud", ocenjuje Nata Mesarović.

"Odluke te institucije se poštuju i one se ne podvrgavaju posebnoj oceni bilo kojih stručnjaka. Smatra se da ono što je Vrhovni sud u jednoj zemlji odlučio, da je to tako", kaže ona.

Optuženi za ubistvo premijera Zorana Đinđića 23. maja ove godine oglašeni su krivim i osuđeni na ukupno 378 godina zatvora.

Liberalno-demokratska partija najoštrije je osudila pretnje sudiji Nati Mesarović. LDP insistira da policija u najkraćem roku zaštiti sve koji su ugroženi zbog borbe za istinu o Đinđiću i kažnjavanja njegovih ubica.

Beta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Intervju Božo Prelević, advokat, bivši koministar policije
BEBA ŠTETOČINA !!!

Vladimir Beba Popović naneo je veliku štetu Đinđiću. U policiji je bilo podataka o bogatstvu koje je Popović stekao u vreme Miloševića, o vezama sa Canetom i čestim odlascima u odeljenje DB-a koje se bavi prisluškivanjem...

Bivši koministar policije, advokat Božo Prelević, kaže da su još krajem 2000. i početkom 2001. godine u policiji postojali podaci o vezama i zajedničkim sumnjivim poslovima Vladimira Bebe Popovića i Stanka Subotića Caneta!

Prelević kaže da bi te veze i način na koji se Beba obogatio u vreme režima Slobodana Miloševića morali da budu predmet nove policijske istrage.

- U policiji je u moje vreme bilo informacija o bogatstvu koje je Popović stekao u Miloševićevo vreme. Bilo je informacija o ljudima sa kojima je sarađivao, o kontaktima sa firmom "Makedonija tabak"... Bilo je i podataka o njegovim vezama sa Canetom.

Bilo je dosta informacija koje su ukazivale na to da su Popović i jedan drugi "savetnik" često odlazili u odeljenje tehnike DB-a koje se bavilo prisluškivanjem telefona.

To su sve govorili policajci i radnici DB-a koji su dolazili u Ministarstvo policije. Šta je od toga tačno, a šta ne, teško je tada bilo utvrditi... Međutim, sve informacije govore da se radi o jednoj kontroverznoj i konfliktnoj ličnosti.

Kažete da je Beba naneo štetu Đinđiću?

- Upravo to. Sve informacije govore da su on i neki njemu slični nanosili štetu Zoranu Đinđiću i njegovoj vladi i da je Đinđić pola svoje energije trošio "peglajući" to što oni rade. I ne čudi me da je na kraju došlo do razlaza između njih. Ne čudim se i da se kod Živkovića nije dugo zadržao.

Na koga konkretno mislite, ko je sve nanosio štetu Đinđiću?

- Jedna grupa ljudi nanela je neprocenjivu štetu Srbiji svojim ponašanjem posle 5. oktobra. To su oni savetnici istaknutih političara koji su lečili sopstvene frustracije, komplekse ili biznise zaklanjajući se iza leđa istih tih političara.

Mihajlović je rekao i da je Đinđić bio "Bebina marioneta"?

- Kada čitam te intervjue g. Popovića, i ja dolazim do sličnog zaključka. Ispada da je on sve znao, da je i kadrovao i bio svemoćan... U pravu je Mihajlović kada priča o tadašnjem vremenu o paralelnim institucijama, o dovođenju kadrova, o vezama sa obaveštajnim službama, o upotrebi ljudi iz podzemlja. Zbog toga sam i dao ostavku.
 

Oni su ubili energiju 5. oktobra i vodili nekakve međusobne ratove! Oni su u tim ratovima angažovali "proverene bivše kadrove"! Oni su kočili Srbiju zarad sopstvene patologije! Nažalost, toga ima i danas... Pogledajte, molim vas, samo intervjue, pogledajte šta sve Beba Popović danas priča o ljudima sa kojima je bio dobar.

Bio je dobar sa Draškovićima, pa šta sada o njima govori?! Za Koštunicu je radio kampanju, pa pogledajte šta o njemu sada govori?! Sarađivao je i sa Tijanićem, a sada rat...

Cane kaže da mu je bivši ministar policije Dušan Mihajlović pokazivao izveštaj o istrazi šverca cigareta. To tvrdi i Beba. Ministar policije Dragan Jočić kaže da za to nema dokaza. Kome verovati?

- Ima tu nekih nelogičnosti... Pazite, ministar Mihajlović jeste zaslužan što je ta akcija uopšte započeta i privedena kraju, a sada medijski ispada da je on zapravo nekakav krivac?! E, to mi već malo liči na "spinovanje" informacija.

Objavljena je i beleška UPBOK-a u kojoj Milan Milanović Mrgud, prvi saradnik Caneta Subotića, kaže da je od Bebe dobio podatke o istrazi "Mreža"...

- Ako je neko odavao službenu tajnu i otkrivao podatke iz istrage, onda treba krivično da odgovara. Situacija je još ozbiljnija ako je neko to učinio da bi pribavio materijalnu korist.

Ali Popović, umesto da odgovora na ta pitanja, tuži sve koji ga dovode u vezu sa "duvanskom mafijom"?

- To je legitimno. Svako ima pravo da podnese krivičnu prijavu. Treba, međutim, znati da u svetu postoje modusi pritisaka na javnost koje primenjuju kontroverzni biznismeni.

A to izgleda ovako: tužiti svakog ko o vama bilo šta kaže u javnosti i tako postati nedodirljiv za kritičku javnost, a istovremeno kupiti novinare, urednike, advokate ili cele TV stanice koji će biti vaši glasnogovornici putem kojih vi diskvalifikujete oponente.

Još ako tome dodate nekog "borca za ljudska prava" ili neki NVO, onda taj princip dovodi do temeljnog pranja... Taj modus je i smišljen kao očigledan pritisak na javnost, da se spreče ljudi da pričaju i svedoče. Modus funkcioniše dobro, jer većina ljudi izbegava dugogodišnje povlačenje po sudu.

Vladimir Beba Popović tužio je i Vas?

- G. Beba, ili nešto slično kako ga već zovu, tužio me je preko Biljane Kovačević-Vučo. I izgubili su postupak. Imao sam sreću, pa je predmet došao kod iskusnih sudija, tako da nije dugo trajalo. Mogao sam da ga tužim za lažno prijavljivanje, ali to nije moj stil.

Ja sam tada samo izneo samo svoju impresiju o njemu, bez namere omalovažavanja g. Popovića. Prema mom skromnom mišljenju, posle porodice Milošević i Vojislava Šešelja, ništa se gore u Srbiji nije desilo od njegovog političkog delovanja.

Očekujete li da će Vas Vladimir Popović tužiti i posle ovoga intervjua?

- Ma, nek radi šta hoće! Ja sam i onako ceo dan po sudovima i jedna tužba više ne predstavlja mi problem. Nije mi želja ni namera da Popovića ovim intervjuom omalovažavam i vređam. Ja samo mislim da ne treba ćutati. Nisam ćutao ni Miloševiću, pa neću ni sad!

Kakva je uloga Vladimira Bebe Popovića posle ubistva Đinđića?

- Potpuno nejasna! On, naime, saslušava neke svedoke, nekima govori šta da kažu, a šta ne smeju da kažu, po svedočenju nekih, on čak i sastavlja poternicu. Za mene je nejasan i njegov iskaz u sudu da je on došao dva minuta pošto je premijer odnet i parkirao kola u Gepratovoj ulici. Prvo, što bi parkirao u Gepratovoj kada je parking ispred Vlade prazan?! Drugo, kako može da zna, ako nije gledao, da je došao dva minuta pre događaja kome nije prisustvovao, kako određuje vreme u odnosu na nepoznatu činjenicu?!
 
Dušan Mihajlović izjavio je da je "Đinđić kolateralna šteta Bebinih ambicija". Kako to komentarišete?

- Sigurno je da su ambicije lične frustracije, kompleksi i biznisi mnogih strahovito štetili premijeru. Mislim da je on zato i pokušao da se oslobodi tog balasta i štetočina, ali je, nažalost, imao vrlo ograničen prostor, a malo prijatelja bez navodnika. Neki Đinđićevi "prijatelji" imali su i proizvodili opasne neprijatelje, a zatim se zaklanjali iza Đinđića.

Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5054
Zastava http://forum.burek.co.yu/Themes/default/images/flags/cs.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
EKSKLUZIVNO: Iskaz Jovice Stanišića dan posle ubistva premijera Zorana Đinđića
BEBA UMEŠAN U UBISTVO ĐINĐIĆA !!!

Jovica Stanišić optužio Vladimira Bebu Popovića kao saučesnika u ubistvu premijera Zorana Đinđića! "Vladimir Popović Beba je vrlo opasan čovek, sklon kriminalnim aktivnostima


Bivši šef srpske Državne bezbednosti Jovica Stanišić dan posle ubistva premijera Đinđića ustvrdio je na saslušanju u UBPOK-u da je u atentat umešan Vladimir Beba Popović, otkriva Press!!!

Iz službene beleške do koje smo juče došli vidi se da je Stanišić direktno optužio Popovića: "

Postoji veliki stepen verovatnoće da je Vladimir Popović Beba na određeni način imao udela u ubistvu premijera Đinđića, jer je za njega bio vezan samo interesno, sa visokim kriminalnim aspiracijama, a nastojanje Đinđića da organizovani kriminal dovede pod kontrolu sigurno mu je predstavljalo veliku prepreku...

Vladimir Popović Beba predstavljao je i jedan vid političke podrške aktu ubistva premijera Đinđića, te je sigurno da ako bi se Vladimir Popović Beba policijski pravilno obradio, rešila bi se najveća i najsloženija krivična dela organizovanog kriminala...", navodi se u službenoj belešci koja je napravljena 14. marta 2003. godine, a koju je potpisao pukovnik Stevan Jarić.


Sasvim je, inače, zanimljivo da policija nikada nije istraživala ove teške optužbe bivšeg šefa DB-a, a naš sagovornik iz policije kaže da je ovaj iskaz u vreme "Sablje" sklonjen u fioku po nalogu moćnika iz vrha tadašnje vlasti.


"'Bos' mafije"

Stanišić u svom iskazu Vladimira Bebu Popovića opisuje kao "vrlo opasnog čoveka, sklonog kriminalnim aktivnostima, koji je nastojao da se postavi kao 'bos' mafije". Press ovu službenu belešku objavljuje u integralnoj verziji, bez ikakvih skraćivanja, stilskih ili gramatičkih ispravki.

Dana 13.03.2003. godine u prostorijama UBPOK-a, u vremenu od 14.00 do 20.00 časova, obavljen je informativni razgovor sa Stanišić Jovicom - JMBG 3007950710034, sa prebivalištem u Beogradu, ulica Vasilija Gaćeše 9a, na okolnosti izvršenog ubistva na premijera Republike Srbije Đinđić Zorana, kao i nerasvetljenih krivičnih dela ubistava izvršenih u ranijem periodu.

Jovica Stanišić je izjavio da je u penziji već četiri i po godine, da je lošeg zdravstvenog stanja - karcinom debelog creva. Sa aktivnim pripadnicima BIA nema posebne kontakte, već kontakte i prijateljstvo ostvaruje sa određenim bivšim pripadnicima SDB-a, kao i krugom ljudi iz kulturnog i društvenog života.

U poslednje vreme češće ostvaruje kontakte sa bivšim radnikom RDB-a Frankom Simatovićem Frenkijem, uglavnom na okolnosti pripreme odbrane u odnosu na eventualno krivično delo ratnog zločina i podizanje optužnice od strane Haškog tribunala.


Zorana Đinđića poznaje duži niz godina, ostvarivao je kontakte sa njim još početkom 90-ih godina. Posebno ističe kontakt od 6.10.2000. godine, kojom prilikom je Đinđić dolazio kod njega tražeći savete u odnosu na određena buduća kadrovska rešenja u državi. Sa premijerom je imao nekoliko ličnih kontakata, uglavnom savetodavnog karaktera, kada bi on to od njega tražio.

Prilikom jednog od tih kontakata savetovao je premijera da nije dobro rešenje da Ulemek Milorad, zvani Legija, dalje ostane na čelu JSO-a, imajući u vidu njegov profil ličnosti i kriminalne aktivnosti o kojima se pričalo.


Milorada Lukovića Legiju poznaje kao pripadnika JSO-a, viđao ga je vrlo retko, isključivo povodom obilaska jedinica JSO-a. Po sećanju, samo je dva puta imao lični kontakt sa njim. Po mišljenju Jovice Stanišića, Legija je psihofizički izuzetno sposoban za izvođenje "borbenih operacija", odlično je obučen i ima visok stepen iskustva, imajući u vidu njegova angažovanja u velikom broju operacija JSO-a.

Radi se o čoveku skromnijih intelektualnih mogućnosti, slabijeg obrazovanja i da nije predstavljao bilo kakvu perspektivu u JSO-u i RDB-u u vreme dok je službom rukovodio Jovica Stanišić.


Milorad Luković Legija na značaju dobija tek dolaskom Radeta Markovića na čelo RDB-a, postao je član užeg operativnog kolegijuma RDB-a i praktično prvi saradnik Radeta Markovića, a što po mišljenju Jovice Stanišića predstavlja presedan u praksi obaveštajnih službi.

Ni u jednoj državi komandant specijalne jedinice ne bavi se obaveštajnim radom i ne prisustvuje radnim kolegijumima i nisu mu dostupni obaveštajni i operativni podaci. Po mišljenju Stanišića, ovakav postupak Radeta Markovića govori o njegovim spremnostima i opredeljenju primeni "ekstremnih i represivnih metoda" u rešavanju problema sa kojima se susreće RDB u svom radu.

Rade Marković je i u ranijim kontaktima sa Mirom Marković (pre nego što je postavljen za rukovodioca RDB-a) pokazivao sklonost represivnim metodama i predlagao ih je Miri Marković.


Jovici Stanišiću je poznato da se Ulemek Milorad Legija bavi kriminalnim aktivnostima zajedno sa Dušanom Spasojevićem, Ljubišom Buhom, ali nema konkretna saznanja. Poznato mu je da su se poslednjih godina kriminalne aktivnosti odvijale uglavnom na relaciji Vladimir Popović Beba, Dušan Spasojević, Ljubiša Buha i Milorad Luković Legija.


Vladimira Popovića Bebu Jovica Stanišić upoznao je u toku 2000. godine prilikom jednog kontakta sa premijerom Đinđić Zoranom, ali profesionalno mu je poznato da je Vladimir Popović Beba bio vrbovan od strane obaveštajne službe Velike Britanije.

Po njegovim saznanjima, radi se o vrlo opasnom čoveku, sklonom kriminalnim aktivnostima, koji je nastojao da se postavi kao "'bos' mafije" (navodno, Beba je ranijih godina intenzivno čitao literaturu o mafiji i oduševljavao se Al Kaponeom - psihološki i umišljajni problem).


Mišljenje Jovice Stanišića je da postoji visok stepen verovatnoće da je Vladimir Popović Beba na određeni način imao udela u ubistvu premijera Đinđića, jer je za njega bio vezan samo interesno, sa visokim kriminalnim aspiracijama, a nastojanje Đinđića da organizovani kriminal dovede pod kontrolu sigurno mu je predstavljalo veliku prepreku.

Zaključuje da je na određeni način Vladimir Popović Beba predstavljao i jedan vid političke podrške aktu ubistva na Đinđića, te je siguran da ako bi se Vladimir Popović Beba policijski "pravilno obradio", rešili bi se najveća i najsloženija krivična dela organizovanog kriminala izvršena poslednjih godina.


U odnosu na krivično delo ubistvo bivšeg radnika DB-a Momira Gavrilovića Gavre izneo je da ima saznanja da se Gavra u isto vreme obraćao Vladimiru Popoviću Bebi, kao i kabinetu tadašnjeg predsednika Koštunice, te da i to treba imati u vidu.

Voja Amerikanac

O ulozi RDB-a u ubistvima - likvidacijama istaknutih kriminalaca, kao i ličnosti iz političkog života, Jovica Stanišić je izričit da dok je on rukovodio službom, nije bio pristalica ovakvih operacija, te da nema saznanja o tome, te o tome nije želeo da govori.

Po njemu, ubistva poznatih beogradskih kriminalaca u prethodnoj deceniji mogla bi se rasvetliti preko pripadnika Resora javne bezbednosti, odnosno da vinovnike, organizatore, nalogodavce treba tražiti prvenstveno u Sekretarijatu u Beogradu (izneo je upadicu koju nije hteo da obrazlaže Voja - Amerikanac je prvo doveden u "29. novembar" i odatle je odveden na gubilište. Odgovore na ova pitanja možete naći u "29. novembru").


U toku informativnog razgovora Jovica Stanišić ni u jednom momentu nije želeo da govori o konkretnim kriminalnim događajima, na konkretna pitanja odgovarao je uopšteno, usmeravajući razgovor na druge oblasti i okolnosti, opšte, političke, privredne, koje su bile prisutne u vreme ovakvih događaja.
Načelnik Odeljenja pukovnik Stevan Jarić

Popović: Tri, četiri strane baljezgarija!!!

U knjizi "Svedočenje Vladimira Popovića pred Specijalnim sudom" pominje se i izjava Jovice Stanišića u policiji. Ovaj deo se pominje kada je Popović odgovarao na pitanja advokata Nenada Vukasovića, koji je branio Zvezdana Jovanovića.

Vukasović: Da li vam je eventualno poznata izjava u istrazi?
Popović: Koju je dao Jovica Stanišić?

Vukasović: Tako je, istražnom sudiji, upravo vezano za ubistvo Zorana Đinđića?
Popović: Kako da ne.

Vukasović: Da li možete da kažete?
Popović: Mogu, kako da ne mogu da kažem. Na tri ili četiri strane su baljezgarije čoveka koji je "mrtav uplašen" došao u zatvor, ili policiju, ili ne znam gde i onda je na tri, četiri strane pričao neke gluposti o tome kako ja znam ko je ubio Zorana Đinđića, kako je mene držala vojna, državna služba bezbednosti, kako sam ja bio špijun u DB, kako sam ja kao mali voleo da nosim karirana odela, da budem Al Kapone, kako on mene zna od pre 14-15 godina, i tako dalje...

Istina je ona koju zna cela javnost. Video sam ga jednom u životu pre 5. oktobra na istoj toj slavi kod Vučelića u stanu. Nisam se ni pozdravio, ni rukovao, ni bilo šta, ali sam ga video, bio je u istoj prostoriji, a prvi put sam se sa njim u životu video 7. ili 8. oktobra kada sam sa Đinđićem došao u njegov stan. Ne da nisam imao veze sa njim i sa njegovom službom, nego kažem vam, nikada u životu nikoga od njemu bliskih saradnika nisam video. Znači, baljezgarije, baljezgarije, baljezgarije...

Legija nudio Stanišiću da bude šef DB-a !!!

Prenosimo još nekoliko izvoda iz svedočenja Vladimira Bebe Popovića, u kojima je govorio o susretima sa Stanišićem.

* Prisustvovao sam sastanku do koga je došlo 6. oktobra u Skupštini grada, gde je pored Milorada Lukovića bio prisutan i Bracanović. Tada sam prvi put video i jednog i drugog... Bili smo zajedno u jednoj maloj sobi, u onoj atmosferi naoružanih ljudi, pušaka i tako dalje, gde je Legija otprilike predlagao da Bracanović bude šef DB-a, odnosno prvo je pitao da li Jovica Stanišić hoće da bude šef DB-a. Ako hoće, sve je u redu. Zoran je rekao: "Ne znam, nisam imao kontakt sa njim." Da li tada ili kada smo se videli sa Jovicom Stanišićem dva-tri dana kasnije, Zoran mu je rekao da Stanišić neće, jer je bolestan.

* Prvo sledeće viđenje posle 6. ili 7. oktobra, za koje on (Jovica Stanišić) u javnosti iznosi neistine i kaže da je Zoran Đinđić to tražio, jeste laž! Mi smo se videli sa njim na dan kada je Koštunica inaugurisan za predsednika, dva sata posle toga, uveče, ja sam bio prisutan. Stanišić je tražio hitno, hitno viđenje sa Zoranom. Zoran se sa njim video u njegovoj kući... I to je bio razgovor od sat vremena, kada ga je Zoran pitao: 'Ej, šta je ovo, nešto me Legija pitao, ti, DB, o čemu se tu radi, šta je to?' Ovaj je rekao: 'Ne, ne, ne, kakav ja, ja sam bolestan.' Razlog što je on tada zvao Zorana je bio, otprilike, da mu kaže, da ga zamoli, jer Kertes mu se žalio da su ga tukli tamo kada su ušli u Carinu i da se plaši za svoj život, pa ako bi Zoran mogao, ili neko od Zoranovih, da zovne Kertesa i da mu kaže: 'Nećemo te ubiti.'

* Vraćam se na priču i objašnjenje oko tog sastanka sa Stanišićem, jer je takvih sastanaka bilo možda desetak, sa slušanjem njegovih priča i iskustva u policiji i tako dalje. Nikada ništa konkretno.

Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
kada se Beba i Ceda budu dobro pritisli videcese da pliticke pozadine nema. najbitnija je sprega Djindjica sa kriminalnim miljeom Srbije i sire.
Surovao je Djindjic sa njima dok je bio u opoziciji ali kada je dosao na vlast morao je da pocen borbu sa kriminalom.
To mu je doslo glave- ne mozes tek tako da okrenes ledja nekome koga si do juce podrzavao i kome si pomagao.
Kada je postao premijer oni su hteli jos vise pomoci za nih i omogucavanje vise profita i jos vise love za svoje kriminalne klanove,  ali posto je krenulo napoako -bum-tres i nema vise premijera Djindjica.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2007, 22:03:14 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1492
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Apsolutno politicko ubistvo, odlaganje saradnje sa Hagom...
IP sačuvana
social share
pishax kaze:
"Ici cemo kad zatreba, nista se ne brinite!
I nemoj da nas tu dzabe ratnohuskate bre!" cudan momak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
mene brine sledece - kako to bre da se zna ko je izvrshioc, a ne zna se ko je nalogodavac ? ja smatram da je legija bio bahat, i sve shto ide uz takav personaliti, ali stvari koje je naveo na sudjenju definitivno ukazuju na to da je JSO imao medije za protivnike u ovom slucaju. kako bre to jedino zvezdan jovanovic u celoj zemlji zna da gadja snajperom ??? zashto bi JSO pravio dil sa kriminalnom grupom o ubistvu premijera ? Ja koliko se secam, JSO je bio "nedodirljiv" kako su izjavili i sami ministri iz tog doba.

shto se tice ubistva, ja nemam nameru cak ni na forumu da napishem svoje mishljenje, jer je ovde danas situacija gora nego za vreme golog otoka. ako bih napisao shta mislim ko ga je skino, nashli bi me i preko toga, ne zajebavam se. zato cu i da cutim.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
Uhvatili su izvrsioce, a nalogodavci su prvi polozili cvijece na njegov grob.

I dali najvece čitulje u svim listovima
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Uze mi reč iz usta.
Takozvane čaršav-čitulje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
Uze mi reč iz usta.
Takozvane čaršav-čitulje.
Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Pa nema tu mnogo filozofije sakupis sve koji su bili njegovi saradnici i kompanjoni lepo zatvoris u kavez pa kad priznaju izaci ce napolje ko je kriv ostace unitra i to je ja mislim jedino resenje, sve u svemu njega nema pa nema u celoj toj prici najzalije mi je njegove dece sto rastu i sto ce rasti bez oca kad im je najpotrebniji!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:54:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.