Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poliranje ekrana na mobilnom telefonu.  (Pročitano 27069 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
e sad da objasnim  sto se tice smirglanja.nisam mislio da potopi u kadu vec da sa vlaznom smirglom to odradi..a sto se tice  ogrebotine ...ogrebotina je 10 puta vecih dimenzija nego sto stvara smirgla 3000 i tako da ako Ts ekranu smeta bilo kakva ogrbotina  pre ce mu riknuti od te ogrebotine nego od finog smirglanja i poliranja    kapis !  Smile i ne nagovaram ja njega da uradi nego samo iznosim neke cinjenice i moje misljenje
« Poslednja izmena: 23. Apr 2010, 23:27:11 od dark_elf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1059
mob
Nokia X6 16gb
Druze,hvala na savetu,vec sam radio takve stvari i znam da je to dobra ideja,ali nikad na "ts" ekranu.U pravu si da ako mu nesmeta ova ogrebotina,da nece ni smirglanje.Ali se nesmem usuditi...
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1059
mob
Samsung I9100 S II, E72
šta bi? niko da proba poliranje "ts" ekrana! i ja imam ogrebotine na n97,pa ću izgleda da se upustim u tu avanturu! probao sam sa Displex,samo je učinio ogebotinu još vidljivijom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


OPCS

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4430
Zastava Beograd-Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia X6 16gb
Nebi ja da se usudim,a ti ako isprobas obavezno javljaj  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
 
                                                                     ...prosto kratko jasno to je German style...
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
Ericsson Galaxy Note
ja sam u crnoj gori za 5800 nashao a ima i za mnoge druge,folija i krpca za chishcenje i to swe za 1ewro i josh ti oni stawe Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
šta bi? niko da proba poliranje "ts" ekrana! i ja imam ogrebotine na n97,pa ću izgleda da se upustim u tu avanturu! probao sam sa Displex,samo je učinio ogebotinu još vidljivijom!
@medas
-probaj da pročitaš uputstvo sledeći put.... ako ne snalaziš sa engleskim jezikom,zamoli nekoga da ti prevede! Smile


Attention: use only on non-coated surfaces and plastics; when used on mobile phones, treat only the transparent portions of the display lens. Not for use with touch screen displays.
   
« Poslednja izmena: 03. Maj 2010, 12:27:22 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Samsung I9100 S II, E72
šta bi? niko da proba poliranje "ts" ekrana! i ja imam ogrebotine na n97,pa ću izgleda da se upustim u tu avanturu! probao sam sa Displex,samo je učinio ogebotinu još vidljivijom!
@medas
-probaj da pročitaš uputstvo sledeći put.... ako ne snalaziš sa engleskim jezikom,zamoli nekoga da ti prevede! Smile



Attention: use only on non-coated surfaces and plastics; when used on mobile phones, treat only the transparent portions of the display lens. Not for use with touch screen displays.
   
mnogo se ti praviš pametan!
« Poslednja izmena: 03. Maj 2010, 14:48:35 od medas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia E66
procitao sam negde na nekom forumu i isprobao.. i cini mi se da je ekran malo manje izgreban posle tog poliranja ... polira se pastom za zube..ona je fina ne grebe ekran a ispravlja neke manje ogrebotine.. ja probao i ok je.. poz...
« Poslednja izmena: 31. Jul 2010, 17:35:01 od maki1960 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 209
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
e sad da objasnim  sto se tice smirglanja.nisam mislio da potopi u kadu vec da sa vlaznom smirglom to odradi..a sto se tice  ogrebotine ...ogrebotina je 10 puta vecih dimenzija nego sto stvara smirgla 3000 i tako da ako Ts ekranu smeta bilo kakva ogrbotina  pre ce mu riknuti od te ogrebotine nego od finog smirglanja i poliranja    kapis !  Smile i ne nagovaram ja njega da uradi nego samo iznosim neke cinjenice i moje misljenje


Smirgla 3000 ce samo "izmatirati" zamutiti display tako da ce morati da ga menja, drugo tu je rizik od vlage, onda kojom pastom polirati taj materijal, dali ga pasta nece nagristi, prilikom poliranja potreban je veic potisak samim tim javlja se rizik od ostecenja, nije to auto lak sa metalom ispod njega druze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
nemoj pricati ono sto ne znas//...pa naravno da ce ga izmatirati.al zato je i napravljena pasta za poliranje  hahahahjao  psssst necemo vise  ovoj temi treba lock definitivno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.