Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:12:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policijski dosije? :(  (Pročitano 28687 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Motorola 
Ma smucili su mi se kad su me jednom legitimisali i poceli da smaraju od kad se drogiras ja kazem ne drogiram se on ne pitam te da li se drogiras nego od kad Smile Koliko je to ispran mozak
.
Za pandure sigurno ne idu oni iz dobrih porodica a pritom nisi vise isti covek
kad krenes da radis za policiju to nije vise onaj lupam Pera Peric.

Redukuju ti mozak. Tako se jednom dogodilo da je inspektor rodjenog brata uhapsio i ovaj mu kaze pa brat sam ti zar ces da mi stavis lisice ovaj ladno stavio eto dokle idu. Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2011, 21:54:30 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
  Vest:" Spalio 1000 kg droge sa Beogradskih ulica"
"Mlad i perspektivan inspektor Unutrasnjih poslova Srbije uhvatio 356 narko dilera, i 16 bosova i prekinuo najveci lanac droge na Balkanu"  Smile Smile
Ko zna prijatelju...ko zna

Hheheh, ovo kad se izgovori zvuci sjajno... mada me ne bi cudilo da jednog dana stvarno tako i bude, jer je u mom zivotu retko sta obicno... uvek ili poranim ili zakasnim... u vezi svega... i nikad mi se nista nije desilo u isto vreme kad i drugima. U skolu sam krenuo god. ranije, na kontrolnima kad svi dobiju 5 ja dobijem 1, a kad svi dobiju keceve ja jedini briljiram, na faksu sam lake predmete polagao po 3 puta, a teske davao ko od sale, i profesori su me hvalili... tako da, ako je gledati moj dosadasnji zivot, cisto sumnjam da cu imati neki prosecan posao... ili cu zavrsiti na vrhu... u vestima... kao taj inspektor... ili na samom dnu... mozda opet u vestima...  Smile

Posto si se ponudila da mi pomognes, nije mi dozvoljeno da ti saljem privatne poruke jer sam novi clan, a i ne bih javno da obrazlazem okolnosti slucaja. Nazalost, postoji deo moje krivice... sto sam bio dovoljno glup da dozvolim da mi se to dogodi... ali nisam ono sto mi kace -> nasilan. Ujedno svako za koga se sumnja da je nasilan, ne moze da nosi oruzje (drzava potpuno opravdano zeli da se zastiti od raznoraznih napaljenih manijaka... koji bi se jos vise osilili da dobiju oruzje), samim tim nije pobodan da radi u MUP-u...
ali bez previse subjektivnosti, ja sam jedan od najpovucenijih i najmirnijih u svom drustvu... kroz ceo zivot. Zalomilo mi se nazalost da se zakon slomi na mojim plecima... dok sam imao 17 godina... i to za nesto za sta ponavljam, nisam ucinio... sranje...   Smile Sve sto bi mogla da uradis za mene to je da se raspitas da li se vaspitne mere unose u krivicne evidencije (neki profesori, neformalno, na mom faksu kazu da... neki ne.. opet, ne postoji precizna zakonska regulativa koja se odnosi na vaspitne mere i njihovu evidenciju u MUP-u za razliku od drugih kazni (zavodske mere, opomene, mere bezbednosti itd.. za koje je precizno utvrdjen nacin vodjenja evidencija.)... tako da me jedino to brine... da li mi je ta mera unesena...
I sta mi pise u dosijeu/operativnim podacima, odnosno da li je moguce da se to obrise/unisti zasvagda. Postojeca regulativa (zakon o policiji) uredjuje materiju obrade i cuvanja podataka... ali u praksi, koliko sam cuo, policija to ne postuje, i cuva sve zanavek. :S

Razjasni mi ove dve stvari, to jest saznaj ih za mene, i ukoliko se ubacim u organ reda, bicu tvoj andjeo cuvar  Smile



I posto se opet spominjao Jocic, i njegova epizoda sa trafikom... zamislite da se tako nesto vama dogodi. Svi imamo grehe iz mladosti! Neki ce obiti trafiku i dobiti krivicnu prijavu, drugi ce ubiti boga u nekome iz ciste obesti, ili dilovati drogu.... pa proci nezapazeno i nekaznjeno. Glupo bi bilo da vam za 20 godina zlobni ljudi uniste karijeru zbog gresaka za koje ste krivi ili niste, ali vam je u svakom slucaju mozak bio usijan. Mene jos jedino to muci... uspem u zivotu, a onda se javi neki iskompleksirani i kaze... e ovaj vam je kao klinac bio nasilan, pa vi vidite sta cete... to bi me ubilo.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2011, 11:42:22 od Tempus21 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
Citat
jer je u mom zivotu retko sta obicno uvek zakasnim
Nije onda ni cudo sto ces da budes undur Smile

PS: postoji nacin Smile Nadjes nekoga ko ce da obrise Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2011, 11:43:07 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 
  Vest:" Spalio 1000 kg droge sa Beogradskih ulica"
"Mlad i perspektivan inspektor Unutrasnjih poslova Srbije uhvatio 356 narko dilera, i 16 bosova i prekinuo najveci lanac droge na Balkanu"  Smile Smile
Ko zna prijatelju...ko zna

Hheheh, ovo kad se izgovori zvuci sjajno... mada me ne bi cudilo da jednog dana stvarno tako i bude, jer je u mom zivotu retko sta obicno... uvek ili poranim ili zakasnim... u vezi svega... i nikad mi se nista nije desilo u isto vreme kad i drugima. U skolu sam krenuo god. ranije, na kontrolnima kad svi dobiju 5 ja dobijem 1, a kad svi dobiju keceve ja jedini briljiram, na faksu sam lake predmete polagao po 3 puta, a teske davao ko od sale, i profesori su me hvalili... tako da, ako je gledati moj dosadasnji zivot, cisto sumnjam da cu imati neki prosecan posao... ili cu zavrsiti na vrhu... u vestima... kao taj inspektor... ili na samom dnu... mozda opet u vestima...  Smile

Posto si se ponudila da mi pomognes, nije mi dozvoljeno da ti saljem privatne poruke jer sam novi clan, a i ne bih javno da obrazlazem okolnosti slucaja. Nazalost, postoji deo moje krivice... sto sam bio dovoljno glup da dozvolim da mi se to dogodi... ali nisam ono sto mi kace -> nasilan. Ujedno svako za koga se sumnja da je nasilan, ne moze da nosi oruzje (drzava potpuno opravdano zeli da se zastiti od raznoraznih napaljenih manijaka... koji bi se jos vise osilili da dobiju oruzje), samim tim nije pobodan da radi u MUP-u...
ali bez previse subjektivnosti, ja sam jedan od najpovucenijih i najmirnijih u svom drustvu... kroz ceo zivot. Zalomilo mi se nazalost da se zakon slomi na mojim plecima... dok sam imao 17 godina... i to za nesto za sta ponavljam, nisam ucinio... sranje...   Smile Sve sto bi mogla da uradis za mene to je da se raspitas da li se vaspitne mere unose u krivicne evidencije (neki profesori, neformalno, na mom faksu kazu da... neki ne.. opet, ne postoji precizna zakonska regulativa koja se odnosi na vaspitne mere i njihovu evidenciju u MUP-u za razliku od drugih kazni (zavodske mere, opomene, mere bezbednosti itd.. za koje je precizno utvrdjen nacin vodjenja evidencija.)... tako da me jedino to brine... da li mi je ta mera unesena...
I sta mi pise u dosijeu/operativnim podacima, odnosno da li je moguce da se to obrise/unisti zasvagda. Postojeca regulativa (zakon o policiji) uredjuje materiju obrade i cuvanja podataka... ali u praksi, koliko sam cuo, policija to ne postuje, i cuva sve zanavek. :S

Razjasni mi ove dve stvari, to jest saznaj ih za mene, i ukoliko se ubacim u organ reda, bicu tvoj andjeo cuvar  Smile



I posto se opet spominjao Jocic, i njegova epizoda sa trafikom... zamislite da se tako nesto vama dogodi. Svi imamo grehe iz mladosti! Neki ce obiti trafiku i dobiti krivicnu prijavu, drugi ce ubiti boga u nekome iz ciste obesti, ili dilovati drogu.... pa proci nezapazeno i nekaznjeno. Glupo bi bilo da vam za 20 godina zlobni ljudi uniste karijeru zbog gresaka za koje ste krivi ili niste, ali vam je u svakom slucaju mozak bio usijan. Mene jos jedino to muci... uspem u zivotu, a onda se javi neki iskompleksirani i kaze... e ovaj vam je kao klinac bio nasilan, pa vi vidite sta cete... to bi me ubilo.  Smile

Da li ti je mera unesena u dosije nikako ne mogu da ti proverim. Ali dobih info da, ako je u pitanju maloletnicki dosije, SUP moze da ti"progleda" kroz prste.

Ne brisu nista  Smile

Moj savet za tebe : nadji nekoga date pogura  Smile

Imam ja svoje andjele u plavom  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung J7
Nezgodno je sa tim krivičnim za nešto kao. Mogu da ga odbiju i pre nego što stigne do veze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Kad uspeš u životu, mogu samo da ti pljunu pod prozor.

Što se tvog problema tiče, ako se te stvari neuredno evidentiraju sve će zavisiti od sreće.
Ne misli previše o tome, jer kakva god da je situacija, ništa ne možeš promeniti.
Završi fax,  konkuriši, pa šta ti Bog da.
A ako ne da, nema togo šta dobra veza i mito ne mogu da završe.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 
Nezgodno je sa tim krivičnim za nešto kao. Mogu da ga odbiju i pre nego što stigne do veze.

Sto rece Makros neka gura da zavrsi, samo...veze se traze sada, unapred,a ne kad dodje stani-pani Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung J7
Ne znam odakle je dečko, ali svi zahtevi se šalju u Bg ... ako ga odbiju gore ... dzaba mu veza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 
Postoje zahtevi sa preporukom  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


No Mercy for the Merciless

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 26498
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung J7
Ne znači ništa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:12:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.