Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policijski automobil oborio pešaka  (Pročitano 9741 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Samsung SGH-E590
Ako dokaze da je odgovarao na poziv ili jurio nekog nece dobiti nista, a ako se igrao sa rotacijom dobija otkaz 100%...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Opet se vrtis u krug sa svojim zapazanjima. Daj dokaz da nije kontaktirao bazu, i da nije dobio naredjenja da prati vozilo. Ja cu priznati da si ti u pravu i ova rasprava ce stati.

ti si siguran da je protiv pravila? dokazi. daj odredbe iz policijskog pravilnika.
Zapanjujes me Smile

Zakon o bezbednosti saobracaja > bilo koji policijski pravilnik. Ti mislis da u policijskom pravilniku moze biti nesto sto krsi ZAKON? Smile

Citat
Htela sam da te pitam da li bi vozac koji je vozio povredjenog premijera bio kriv da je pokupio pesaka na ulici?
Naravno da bi! Ti mislis da ne bi?

Citat
Nije duzan  Smile
E skoro me nije neko opvako nasmejao...i sta onda? da izgubi posao zbog nepostovanja naredbni i nadleznog nacelnika?

Bas da vidm da izgubi posao zato sto niije poslusao protivzakonito naredjenje.  Smile

Citat
Znaci....necu da radim...danas sedim ...vozam se po gradu...sta? da vijam osumljicenog? ma ne pada mi napamet  Smile
molim teeee....ni ti sam ne verujes u to sto si napisao.

Postoje policijske procedure kako se posao radi. One na tvoj veliki sok ne podrazumevaju nekaznjeno gazenje ljudi po ulicama dok jure lopove.

Ne verujem samo u ono sto ti pises. Smile

Citat
mozda zato sto sve izmisljaju?

vidim da tebi nije problem da se sluzis izvorima iz najsmesnijih novina , pored blica, u Srbiji i isto tako da navodis cak i policijske izvestaje. kako to? pa to su ubice pesaka nije valjda da im verujes?

Da li si primetila da sam citirao Zakon o bezbednosti saobracaja i tako dokazao da nisi u pravu?

Citat
kad sam ja polagalapre 10 godina itekako su mogli da prolaze kroz crveno uz rotaciju7 i svetla. a mogu i sada.
zamisli....voze coveka koji treba hitno na operaciju, u pitanju su sekunde, i stane na semaforu....ono kao...kod bolnice u NS ceka se najduze....nek' rikne covek, daj da postujemo propise...

Ponovicu ti zakon koji dokazuje neke stvari.

Vozila sa prvenstvom prolaza imaju prvenstvo prolaza u odnosu na sva druga
vozila, osim u odnosu na vozila pod pratnjom i vozila koja se kreću raskrsnicom na
kojoj je saobraćaj regulisan svetlosnim saobraćajnim znacima ili znacima policijskog
službenika
, kada im je tim znacima zabranjen prolaz i na njih se ne primenjuju
odredbe ovog zakona o ograničenju brzine, o propuštanju pešaka, o zabrani
presecanja kolone pešaka i o zabrani preticanja i obilaženja vozila, pod uslovom da
ne ugrožavaju bezbednost drugih učesnika u saobraćaju.


Procitaj boldovane recenice nekoliko puta.

Ja stvarno ne verujem da mi nastavljamo pricu iako sam ti nasao konkretne clanove zakona koje dokazuju da nisi u pravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
Opet se vrtis u krug sa svojim zapazanjima. Daj dokaz da nije kontaktirao bazu, i da nije dobio naredjenja da prati vozilo. Ja cu priznati da si ti u pravu i ova rasprava ce stati.

ti si siguran da je protiv pravila? dokazi. daj odredbe iz policijskog pravilnika.
Zapanjujes me Smile

Zakon o bezbednosti saobracaja > bilo koji policijski pravilnik. Ti mislis da u policijskom pravilniku moze biti nesto sto krsi ZAKON? Smile

Citat
Htela sam da te pitam da li bi vozac koji je vozio povredjenog premijera bio kriv da je pokupio pesaka na ulici?
Naravno da bi! Ti mislis da ne bi?

Citat
Nije duzan  Smile
E skoro me nije neko opvako nasmejao...i sta onda? da izgubi posao zbog nepostovanja naredbni i nadleznog nacelnika?

Bas da vidm da izgubi posao zato sto niije poslusao protivzakonito naredjenje.  Smile

Citat
Znaci....necu da radim...danas sedim ...vozam se po gradu...sta? da vijam osumljicenog? ma ne pada mi napamet  Smile
molim teeee....ni ti sam ne verujes u to sto si napisao.

Postoje policijske procedure kako se posao radi. One na tvoj veliki sok ne podrazumevaju nekaznjeno gazenje ljudi po ulicama dok jure lopove.

Ne verujem samo u ono sto ti pises. Smile

Citat
mozda zato sto sve izmisljaju?

vidim da tebi nije problem da se sluzis izvorima iz najsmesnijih novina , pored blica, u Srbiji i isto tako da navodis cak i policijske izvestaje. kako to? pa to su ubice pesaka nije valjda da im verujes?

Da li si primetila da sam citirao Zakon o bezbednosti saobracaja i tako dokazao da nisi u pravu?

Citat
kad sam ja polagalapre 10 godina itekako su mogli da prolaze kroz crveno uz rotaciju7 i svetla. a mogu i sada.
zamisli....voze coveka koji treba hitno na operaciju, u pitanju su sekunde, i stane na semaforu....ono kao...kod bolnice u NS ceka se najduze....nek' rikne covek, daj da postujemo propise...

Ponovicu ti zakon koji dokazuje neke stvari.

Vozila sa prvenstvom prolaza imaju prvenstvo prolaza u odnosu na sva druga
vozila, osim u odnosu na vozila pod pratnjom i vozila koja se kreću raskrsnicom na
kojoj je saobraćaj regulisan svetlosnim saobraćajnim znacima ili znacima policijskog
službenika
, kada im je tim znacima zabranjen prolaz i na njih se ne primenjuju
odredbe ovog zakona o ograničenju brzine, o propuštanju pešaka, o zabrani
presecanja kolone pešaka i o zabrani preticanja i obilaženja vozila, pod uslovom da
ne ugrožavaju bezbednost drugih učesnika u saobraćaju.


Procitaj boldovane recenice nekoliko puta.

Ja stvarno ne verujem da mi nastavljamo pricu iako sam ti nasao konkretne clanove zakona koje dokazuju da nisi u pravu.


dokaz? baci policijski zivestaj, dokaz?!?!
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Nokia 
Нерећног човека закачила кола и оволика брига.
Питам се шта би било да је несрећом страдао? Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
Vozila sa prvenstvom prolaza imaju prvenstvo prolaza u odnosu na sva druga
vozila, osim u odnosu na vozila pod pratnjom i vozila koja se kreću raskrsnicom na
kojoj je saobraćaj regulisan svetlosnim saobraćajnim znacima ili znacima policijskog
službenika, kada im je tim znacima zabranjen prolaz i na njih se ne primenjuju
odredbe ovog zakona o ograničenju brzine, o propuštanju pešaka, o zabrani
presecanja kolone pešaka i o zabrani preticanja i obilaženja vozila, pod uslovom da
ne ugrožavaju bezbednost drugih učesnika u saobraćaju.

zakon mozesw da obesis macku o rep, kad su ovakve i slicne situacije u pitanju.

Ali ja i dalje cekam izvestaj, bilo koji dokaz da pruzis, da ti kazem da si u pravu.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Opet se vrtis u krug sa svojim zapazanjima. Daj dokaz da nije kontaktirao bazu, i da nije dobio naredjenja da prati vozilo. Ja cu priznati da si ti u pravu i ova rasprava ce stati.

ti si siguran da je protiv pravila? dokazi. daj odredbe iz policijskog pravilnika.
Zapanjujes me Smile

Zakon o bezbednosti saobracaja > bilo koji policijski pravilnik. Ti mislis da u policijskom pravilniku moze biti nesto sto krsi ZAKON? Smile

Citat
Htela sam da te pitam da li bi vozac koji je vozio povredjenog premijera bio kriv da je pokupio pesaka na ulici?
Naravno da bi! Ti mislis da ne bi?

Citat
Nije duzan  Smile
E skoro me nije neko opvako nasmejao...i sta onda? da izgubi posao zbog nepostovanja naredbni i nadleznog nacelnika?

Bas da vidm da izgubi posao zato sto niije poslusao protivzakonito naredjenje.  Smile

Citat
Znaci....necu da radim...danas sedim ...vozam se po gradu...sta? da vijam osumljicenog? ma ne pada mi napamet  Smile
molim teeee....ni ti sam ne verujes u to sto si napisao.

Postoje policijske procedure kako se posao radi. One na tvoj veliki sok ne podrazumevaju nekaznjeno gazenje ljudi po ulicama dok jure lopove.

Ne verujem samo u ono sto ti pises. Smile

Citat
mozda zato sto sve izmisljaju?

vidim da tebi nije problem da se sluzis izvorima iz najsmesnijih novina , pored blica, u Srbiji i isto tako da navodis cak i policijske izvestaje. kako to? pa to su ubice pesaka nije valjda da im verujes?

Da li si primetila da sam citirao Zakon o bezbednosti saobracaja i tako dokazao da nisi u pravu?

Citat
kad sam ja polagalapre 10 godina itekako su mogli da prolaze kroz crveno uz rotaciju7 i svetla. a mogu i sada.
zamisli....voze coveka koji treba hitno na operaciju, u pitanju su sekunde, i stane na semaforu....ono kao...kod bolnice u NS ceka se najduze....nek' rikne covek, daj da postujemo propise...

Ponovicu ti zakon koji dokazuje neke stvari.

Vozila sa prvenstvom prolaza imaju prvenstvo prolaza u odnosu na sva druga
vozila, osim u odnosu na vozila pod pratnjom i vozila koja se kreću raskrsnicom na
kojoj je saobraćaj regulisan svetlosnim saobraćajnim znacima ili znacima policijskog
službenika
, kada im je tim znacima zabranjen prolaz i na njih se ne primenjuju
odredbe ovog zakona o ograničenju brzine, o propuštanju pešaka, o zabrani
presecanja kolone pešaka i o zabrani preticanja i obilaženja vozila, pod uslovom da
ne ugrožavaju bezbednost drugih učesnika u saobraćaju.


Procitaj boldovane recenice nekoliko puta.

Ja stvarno ne verujem da mi nastavljamo pricu iako sam ti nasao konkretne clanove zakona koje dokazuju da nisi u pravu.


dokaz? baci policijski zivestaj, dokaz?!?!

Kakav dokaz i policijski izvestaj vise hoces kada sam ti citirao ZAKON

http://www.sirius.rs/propisi/S20090411404/clan-108

Zakon

Zakon je normativni akt države koji po točno određenom postupku u donosi zakonodavni organ, najčešće skupština (parlament). Zakon je nakon ustava najviši i najvažniji pravni akt i svi drugi pravni akti u državi moraju biti s njime u skladu.

Nemoj vise molim te.

Citat
zakon mozesw da obesis macku o rep, kad su ovakve i slicne situacije u pitanju.

Ali ja i dalje cekam izvestaj, bilo koji dokaz da pruzis, da ti kazem da si u pravu.

Ne znam da li da se smejem ili placem posle ove recenice.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2011, 18:54:31 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Molim te, ajd sada malo razmisli ....pa napisi nesto.
Ima koliko primera gde sluzbeno lice mora da odreaguje "protiv zakonito" zbog licne sigurnosti, ili sigurnosti gradjanja. Takodje...sluzbeno lice mora da postupi po naredjenju predpostavljenog, zavisno od situacije, iako se to ne "poklapa" sa aktuelnim zakonom.
Hajd' prvo...pridji nekom panduru, pitaj nekoga sigurno ga ima u poodici...nemoj mi citirati zakone i pozivati se na njih kad pojma nemas, izgleda, da postoje situacije u kojima je potrebno reagovati i drugacije.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1940
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Molim te, ajd sada malo razmisli ....pa napisi nesto.
Ima koliko primera gde sluzbeno lice mora da odreaguje "protiv zakonito" zbog licne sigurnosti, ili sigurnosti gradjanja. Takodje...sluzbeno lice mora da postupi po naredjenju predpostavljenog, zavisno od situacije, iako se to ne "poklapa" sa aktuelnim zakonom.
Hajd' prvo...pridji nekom panduru, pitaj nekoga sigurno ga ima u poodici...nemoj mi citirati zakone i pozivati se na njih kad pojma nemas, izgleda, da postoje situacije u kojima je potrebno reagovati i drugacije.
Molim te, ajd sada malo razmisli ....pa napisi nesto.
Ima koliko primera gde sluzbeno lice mora da odreaguje "protiv zakonito" zbog licne sigurnosti, ili sigurnosti gradjanja. Takodje...sluzbeno lice mora da postupi po naredjenju predpostavljenog, zavisno od situacije, iako se to ne "poklapa" sa aktuelnim zakonom.
Hajd' prvo...pridji nekom panduru, pitaj nekoga sigurno ga ima u poodici...nemoj mi citirati zakone i pozivati se na njih kad pojma nemas, izgleda, da postoje situacije u kojima je potrebno reagovati i drugacije.

Nemoj me zasmejavati.

Da se ne pozivam na zakone nego na Miku, Ziku, Peru pandura.  Smile Smile Smile


Citat
Zakon je nakon ustava najviši i najvažniji pravni akt i svi drugi pravni akti u državi moraju biti s njime u skladu.

Uopste nije neophodno da priznas da sam u pravu. Samo nemoj vise da pises gluposti.

Citat
Takodje...sluzbeno lice mora da postupi po naredjenju predpostavljenog, zavisno od situacije, iako se to ne "poklapa" sa aktuelnim zakonom.

Presmesno. I apsolutno netacno.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2011, 19:03:51 od katamaran »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Uopste nisi u pravu. Prvo pojma nemas sta se desilo i kako se desilo. Drugo pljujes po policajcu a ne znas kakve je naredbe dobio. Tvrdis ono sto niko nije izjavio zato sto to TI znas. Citiras zakone a pojma nemas da jemilicija produzena ruka zakona koja moze da reaguje protivzakonito po potrebi.

Molim te....nemoj smarati vise svojom mrznjom i pljuvacinom.
Od samog pocetka te pitam gde su ti dokazi za ono sto pricas. A ti meni citiras zakone. Kako je to smesno, kao uber cool akt koji svako mora da slusa i po njemu se ponasa... Smile..Milicija ne mora. A da bi znao nesto malo vise u svom zivotu osim guglanja o zakonima potrebno ti je da poslusas i ljude koje se direktno tim zakonom sluze, i koji jesu zakon. Da vidis...da li je moguce predvideti sve situacije u zivotu i poslu jednog milicionera i "prepisati" ga zakonski.


Dok ne budes imao policijski izvestaj da se policajac-vozac bahatio - ja sam u pravu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b10pre
mob
Nokia C5-00
Обоје сте делимично у праву... с тим што је катамаран класичан теоретичар...
Ја ћу ти наћи 10 пандура који возе, или су возили... са све мојим ћалетом... коме рецимо Мићуновић каже :-"Благоје, треба за 25-28 минута да смо на тргу Републике"... а они се тренутно налазе у центру Шапца...

И ти можеш или да даш отказ, или да возиш 220 Км на час, тим путем, што су они радили у више наврата... и да је испало неко срање.. ко би одговарао..? Мићун? како да не  Smile

Правда, логика, и закони на све стране, само их у пракси нема...  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jan 2011, 19:20:29 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.