Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policiji ukrali motor postavljen kao mamac  (Pročitano 1629 puta)
16. Jan 2007, 13:29:01
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
 Radnici OUP-a Rakovica izgubili igru sa lopovima
Policiji ukrali motor postavljen kao mamac

Trapavost policije i želja jednog policajca da se proslavi kao detektiv učinili su da Beograđanin Vasilios Provelegios ostane bez motocikla. Njegov dvotočkaš je postavljen kao mamac lopovima koji su ga ranije ukrali, ali su ga oni ponovo odneli pred nosem ljudi u plavom.

- Sredinom septembra nazvao me je policajac OUP Rakovica, izvesni gospodin L., i pitao me da li se, možda, motocikl registrovan na moje ime nalazi u Rakovici. Pošto ne stanujem u tom delu grada, odgovorio sam da je to nemoguće, izuzev ako nije ukraden. Policajac mi je zatim rekao da je motocikl ukraden i da bi to trebalo da prijavim u policijskoj stanici u opštini gde se krađa dogodila i da sa tom prijavom dođem u OUP Rakovica i uzmem motocikl - priča Provelegios.

U nadi da će povratiti svoj „hjundai sim“ kupljen u junu prošle godine, kacigu, jaknu i još neke lične stvari koje su ostale u gepeku motocikla, Provelegios je poslušao savet i krenuo da prijavi krađu u policijskoj stanici u Ulici Majke Jevrosime.

- Usred procedure ponovo me pozvao policajac L. i rekao da su neki klinci primećeni kako se motaju oko motocikla. Objasnio je da policija hoće da napravi zasedu krdaljivcima. Zbog toga je zatražio da ostavim motocikl još jedan dan, dok lopove ne pohvataju, i da sutradan dođem po njega. Nisam mogao ništa drugo nego da se složim s tim - kaže Provelegios.

Narednog dana on je pozvao OUP Rakovica, ali je saznao da L. radi u trećoj smeni, a da u stanici niko ništa ne zna o krađi. Predveče istog dana Provelegios je ponovo pozvao OUP.

- Čim je čuo moj glas, odmah je počeo žalopojku. „Jao, gospodine“, kaže mi on, „nama su ukrali motor ispred nosa, to je veliki šamar za policiju...“ i sve u tom smislu. Ne verujući da se to dešava, odem nekoliko dana kasnije u OUP Rakovica u vreme kada je L. dežurao. Pitam ga ima li novosti, a on hladnokrvno odgovara da nema ništa novo. Kaže da ima moj broj telefona i da će javiti ako bude nešto pa nastavi da gleda utakmicu Barselona - Real. Zaprepašćen, zakažem sastanak sa načelnikom OUP Rakovica od koga saznajem da u policijskoj evidenciji nema ni traga od mog slučaja. Načelnik zove telefonom L., ovaj mu objašnjava nešto, a nakon završenog razgovora načelnik mi kaže: „Sigurno su se igrali detektiva“ - priča Provelegios.

Raspitujući se nedavno šta je sa slučajem, Provelegiosu je u Rakovičkom OUP-u rečeno da od motocikla nema ništa.

- Obavestili su me i da je Lučić kažnjen i da može da pokrene građansku parnicu. Ali napomenuli su da se ne nadam previše, jer u policijskoj evidenciji nije bilo poternice za motociklom u trenutku kada mi je javljeno za krađu - kaže Provegelios.

Interesujući se za ovaj slučaj, juče smo nekoliko puta pozivali OUP Rakovica i pokušali da stupimo u kontakt sa nadležnima. Rečeno nam je da će nam se javiti komandir stanice, ali on to nije učinio do zaključenja ovog izdanja našeg lista.

B. Bednar

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
 Smile Smile Smile Smile Smile Sta reci?!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Burek zajebant

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1546
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung sgh e720
all cops are bastards  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
to me podseti na onu pricu kada su ti indijanci na antiterosristickoj vezbi na aerodromu Smile Smile, stavili C4 u jednu u torbi, u nadi da ce dzukela njuhom da pronadje taj isti C4. medjutim ker ko ker, verovatno bio u teranju jebe se njemu za exploziv.....i ode C4 u nepoznatom pravcu.

Vrlo kontradiktorno, da je puklo, bilo bi u novinama 'antiteroristi u teroristickoj akciji'        LMAO     Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.