Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajcu 13 godina robije zbog ubistva Đorđa Zarića  (Pročitano 6457 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Знају ли се детаљи како је дошло до убиства (осим тога да је пандур упуцао недужног човека)?

Колико се сећам ... натерао је малог да изађе из кола, реч-две ... oпалио службени пиштољ и погодио овог несрећног Зарића у главу ... са 5 сантима раздаљине.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Tattoo
Decko prica o dokazima za ubistvo kojih nema.
Ja govorim o presudi,uvid u tok sudjenja nisam imao,niti me interesuje,niti sam ja stručan,imamo presudu po kojoj su krivi.



Ali,takodje ni ti nisi upoznat,niti si stručan,niti bilo ko sa ovog foruma,ostrašćeni stavovi provladavaju a malo koga intersuje istina.

Da se navijači pitaju,sudjenja ne bi ni bilo,ubica bi se vodio kao nepoznato lice,pto je nedopustivo.

Ne znam, ali ja ne videh da je neko svedocio da je neko od navijaca ubio Francuza. A kamera tu nije bilo... nisam bas siguran da imaju neki dokaz.

Pandur - 13 godina
Navijac - 40 godina

Slazes se?
Ja sam i rekao da je pandur mogao da dobije veću kaznu,ali sa obzirom u kakvoj smo zemlji dobro je da je dobio i toliko,pribojavao sam se da ne dobije neku siću od robije,ukor,smanjenje od plate...

I ni ti ne znaš koji su dokazi tamo izvodjeni,samo nagadjaš,a sve se desilo po danu pred punim kafićima,teško da baš niko nije svedočio i niko ništa nije video,a koliko sam čitao po štampi,spominjali su i neke zaštićene svedoke.

Crowze, nisu ga bacili preko ograde. A i da jesu ne znam kako je njih 5 za to dobilo preko 30 godina zatvora :lol:
Koliko su trebali da dobiju,koliko je ralna kazna za nečiju smrt.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Decko prica o dokazima za ubistvo kojih nema.
Ja govorim o presudi,uvid u tok sudjenja nisam imao,niti me interesuje,niti sam ja stručan,imamo presudu po kojoj su krivi.



Ali,takodje ni ti nisi upoznat,niti si stručan,niti bilo ko sa ovog foruma,ostrašćeni stavovi provladavaju a malo koga intersuje istina.

Da se navijači pitaju,sudjenja ne bi ni bilo,ubica bi se vodio kao nepoznato lice,pto je nedopustivo.


Исто тако је осуђен и дечко који је био на сасвим другом месту Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Tattoo
A ti baš znaš da je bio na drugom mestu,izneo si tvrdnju kao da je sa tobom bio u inostranstvu,od mene tražite neke dokaze,a vi iznosite takve neproverene priče da je to neverovatno,i sve je kao suva istina,ustvari vi verujete u ono što vam se svidja,a ne ono što je istina.
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 21:18:30 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Па постоји полицијски записник о томе. Ја не знам шта ћеш ти боље од тога Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Crowze, nisu ga bacili preko ograde. A i da jesu ne znam kako je njih 5 za to dobilo preko 30 godina zatvora :lol:

Jedna moja, nazovimo je poznanicom, radi i danas u kaficu blizu mesta gde se sve to izdesavalo. I ona kaze da ga je neko gurnuo preko. Ali nije to uopste bitno za celu pricu. Naravno da je presuda sramna. Glavni osumnjiceni su u bekstvu, koliko mi je poznato, dok su stradali ljudi koji su bili tu. Dobili su politicku kaznu, a ne zasluzenu. Kao da su mesecima u nazad planirali ubistvo, nesto slicno kao zemunski klan sa Djindjicem. Ne navijam za partizan ali nevezano za to, proces protiv grobara je sramota za celokupno sudstvo Srbije.

Знају ли се детаљи како је дошло до убиства (осим тога да је пандур упуцао недужног човека)?

Kako sam ja shvatio, decko je imao alkohola u krvi i pokusavao je da odgura ruku pandura koji mu je rekao da izadje iz vozila. Da li je ovaj imao pistolj u ruci i slucajno opalio ili sa namerom da ga ubije, zaista ne znam ali kako god da je bilo, stradao je klinac koji nije bio naoruzan i nije predstavljao opasnost za zivot pandura. Mogao je da ga savlada sa dva-tri samara.
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 21:30:03 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Tattoo
Па постоји полицијски записник о томе. Ја не знам шта ћеш ти боље од тога Smile
I šta piše u policijskom zapisniku,ustvari,koliko ja znam policijski zapisnik se radi na licu mesta,kad poliicija izadje po prijavi,kako su oni u tom zapisniku mogli da napišu da je on bio na drugom mestu kad su se navijači razbežali i uhvaćeni su naknadno,a i da su uhapšeni na licu mesta što bi u zapisniku pisalo uopšte njegovo ime a da on nije prisutan.

Jedino ako je na nekom drugom mestu bio u istom momentu uhapšen pa je u nekom drugom zapisniku njeogvo ime napisano,ali to bi ga oslobodilo na sudu.

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Па постоји полицијски записник о томе. Ја не знам шта ћеш ти боље од тога Smile
I šta piše u policijskom zapisniku,ustvari,koliko ja znam policijski zapisnik se radi na licu mesta,kad poliicija izadje po prijavi,kako su oni u tom zapisniku mogli da napišu da je on bio na drugom mestu kad su se navijači razbežali i uhvaćeni su naknadno,a i da su uhapšeni na licu mesta što bi u zapisniku pisalo uopšte njegovo ime a da on nije prisutan.

Jedino ako je na nekom drugom mestu bio u istom momentu uhapšen pa je u nekom drugom zapisniku njeogvo ime napisano,ali to bi ga oslobodilo na sudu.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Па постоји полицијски записник о томе. Ја не знам шта ћеш ти боље од тога Smile
I šta piše u policijskom zapisniku,ustvari,koliko ja znam policijski zapisnik se radi na licu mesta,kad poliicija izadje po prijavi,kako su oni u tom zapisniku mogli da napišu da je on bio na drugom mestu kad su se navijači razbežali i uhvaćeni su naknadno,a i da su uhapšeni na licu mesta što bi u zapisniku pisalo uopšte njegovo ime a da on nije prisutan.

Jedino ako je na nekom drugom mestu bio u istom momentu uhapšen pa je u nekom drugom zapisniku njeogvo ime napisano,ali to bi ga oslobodilo na sudu.



Postoji na temi o navijacima skeniran zapisnik pandura koji je legitimisao jednog od optuzenih na drugom mestu u vreme kada se desilo prebijanje ili malo nakon toga. Mesto je fizicki udaljeno toliko da ovaj nije mogao da dodje dotle za taj period vremena.

Taj dokaz je odbijen iz nejasnih razloga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Па постоји полицијски записник о томе. Ја не знам шта ћеш ти боље од тога Smile
I šta piše u policijskom zapisniku,ustvari,koliko ja znam policijski zapisnik se radi na licu mesta,kad poliicija izadje po prijavi,kako su oni u tom zapisniku mogli da napišu da je on bio na drugom mestu kad su se navijači razbežali i uhvaćeni su naknadno,a i da su uhapšeni na licu mesta što bi u zapisniku pisalo uopšte njegovo ime a da on nije prisutan.

Jedino ako je na nekom drugom mestu bio u istom momentu uhapšen pa je u nekom drugom zapisniku njeogvo ime napisano,ali to bi ga oslobodilo na sudu.



Postoji na temi o navijacima skeniran zapisnik pandura koji je legitimisao jednog od optuzenih na drugom mestu u vreme kada se desilo prebijanje ili malo nakon toga. Mesto je fizicki udaljeno toliko da ovaj nije mogao da dodje dotle za taj period vremena.

Taj dokaz je odbijen iz nejasnih razloga.

Поставио.

Ма могао је он да се блинкује Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.