Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajci nas tukli iz obesti  (Pročitano 1149 puta)
20. Nov 2008, 07:39:11
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Četvorica policajaca bez ikakvog povoda iživljavala se nad Darkom Ognjanovićem (20), Milošem Gopićem (22) i Darkom Pajdićem (23) kod brod-restorana „Povetarac" na Novom Beogradu

Četvorica policajaca bez ikakvog povoda brutalno su pretukla studenta Darka Ognjanovića (20) kod restorana „Povetarac" na Novom Beogradu, a onda su Darka i njegove drugove Miloša Gopića (22) i Darka Pajdića (23) skinuli gole! Neviđena tortura trajala je pola sata naočigled brojnih prolaznika, posle čega su pripadnici Interventne jedinice rekli: „Prijatno, momci" i otišli!

Darko Ognjanović i njegovi drugovi kažu za Press da su maltertirani ni krivi ni dužni i da još uvek ne znaju zašto su pretučeni i ponižavani nasred ulice!
- U subotu ujutru oko 1.30 časova došli smo na brod-restoran „Povetarac" na Savi kod Starog sajmišta. Bio je poluprazan, pa smo samo popili po jedno piće i krenuli do automobila da bismo otišli na neko drugo mesto. Na parkingu smo seli u „BMW 5", čiji je vlasnik Miloš Gopić. Čim smo seli u auto, neko je nasilno otvorio vrata i počeo da me davi i vuče za vrat! Na tom delu parkinga bilo je mračno. Pomislio sam da nas neko pljačka. Izvukli su me napolje i bacili na zemlju pored kola. Taman sam ustao i napadače pitao šta traže, jer sam i dalje mislio da nas pljačkaju, kada su me ponovo udarili u glavu, od čega sam pao na zemlju. Neko me je uhvatio za vrat i počeo da mi vuče zlatni lanac. Toliko me je davio da sam mislio da ću se ugušiti - kaže Darko Ognjanović.

On objašnjava da je u jednom trenutku u mraku video policijske uniforme.

- Tek tada mi ništa nije bilo jasno. Nisam kriminalac i nikada nisam bio u bilo kakvom sukobu sa policijom. Ne znam koliko su me tačno tako šutirali i udarali palicama. Tek kada sam rekao, a morao sam da lažem, da mi otac radi u SUP-u Voždovac, prestali su batinanje i pokušaji da mi skinu lančić. Uspravili su me i zajedno sa dvojicom drugova postrojili pored njihovog džipa.

Naš sagovornik kaže da to nije bio kraj torture.


- Pretresli su naš automobil. U njemu nisu ništa našli, a onda je jedan od policajaca pitao odakle nam novac za provod i automobil i naredio nam da se skinemo! Svukli smo jakne, košulje, pantalone, cipele. Ostali smo samo u gaćama, a oni su nam rekli: „Skidaj sve! I gaće!" Stajali smo goli, a oni su onda tražili da kažemo ime, prezime, ime oca i datum rođenja. Jedan od policajaca je naše podatke upisao u rokovnik. Pored nas je prolazilo dosta ljudi jer se tu nalaze splavovi. Gledali su u nas, a mi smo stajali goli! Nikada nisam bio tako ponižen. Nisam smeo da se bunim. Od straha sam samo ćutao - rekao je Ognjanović, i dodao:

- Posle pola sata torture rekli su nam da se obučemo i da možemo da idemo. Pitao sam zašto su nas tukli, a oni su nas samo pogledali i jedan od njih je rekao: „Ko vas je tukao?! Tišina i nikome ni reči"! Kada su odlazili, samo su nam dobacili: „Prijatno, momci!"

Ognjanović i njegov drug Darko Pajdić kažu da nijednog momenta nisu pružili otpor niti bilo kakav povod za ovako divljačko ponašanje i da dok su ih tukli nisu mogli ni reč da progovore. Mladići kažu da su se dvojica policajaca osećala na alkohol i da su bila vidno pijana.

Nakon torture, Darko Ognjanović je otišao u Urgentni centar jer je od jakih udaraca palicom po glavi i vratu imao vrtoglavicu i veliku glavobolju. Lekarskim pregledom konstatovane su povrede po vratu, a daljim pregledima utvrđeno je da u mokraći ima krvi, kao posledicu više udaraca nogom u testise.

Darko Ognjanović kaže da potiče iz ugledne porodice, kao i njegovi drugovi, i da nikada nije imao problema sa policijom.
- Majka mi je lekar specijalista, a otac diplomirani ekonomista Poreske uprave u Beogradu. Ja sam odličan student druge godine Ekonomskog fakulteta - kaže Darko.

Komandant Interventne jedinice Nebojša Dragović kaže za Press da će ovaj incident biti ispitan.

- Reagovaćemo posle detaljne provere i prikupljanja svih činjenica. Ako je bilo prekoračenja ovlašćenja od strane policajaca, oni će snositi sankcije i biće adekvatno kažnjeni - rekao je Dragović.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Darkom Ognjanovićem (20), Milošem Gopićem (22) i Darkom Pajdićem (23)
ko ih ter'o da izigravaju gospodu i da se skoluju. mogli su lepo i oni da budu policajci.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Alcatel 258
Зар несхватате то су хулигани, свака част чика полицајцима они нас спашавају од те багре крвожедне.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ово је била и биће земља полицајаца!!! Благо нама те има ко да нас брани!!! Живела таква полиција!!!

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
Sve vise razumem radovce i njihovu parolu SMRT POLICIJI.

Izvinjavam se postenim pandurima ali velika vecina njih je su neizivljene zivotinje, konji koji su nesposobni za bilo kakav drugi posao pa onda odlaze u policiju.

Ovakvih slucajeva je mnogo, i ja sam licno vise puta osetio njihovo izivljavanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Sluge rezima ste branite bogate,bijete narod za male pare stitite lopove!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.