Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajac pucao u ženu, a decu, tasta i taštu drži kao taoce u Loznici  (Pročitano 3768 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Da se Dejan nije ubio, ja bih mu presudio!

CRNA HRONIKA06:54, 10.10.2013.Autor: Milan Dudvarski,Foto: Aleksandar Jovanović

27
Pošalji e-mail
Odštampaj tekst
A
Miladin Terzić kaže da su Dejana Markovića više puta prijavljivali policiji, a da su oni odgovarali da će ga opomenuti


Teške povrede... Branka Krasavac

LOZNICA - Strah za ćerku.
- Video sam unakaženu i krvavu ćerku, oko nje su stajala policiji i lekari. Hteo sam da presudim Dejanu, ali su me zaustavili i rekli da je zabarikadiran u porodičnoj kući i opkoljen policijom.

Ovo je za Kurir ispričao Miladin Terzić, otac Branke Krasavac (37), koju je teško ranio nevenčani suprug Dejan Marković, a potom se ubio kad su mu u kuću u Jadranskoj Lešnici upali pripadnici SAJ.

Unuka srčani bolesnik

- Znao sam da se nešto dogodilo Branki kad sam ugledao učiteljicu kako dovodi unuku iz lozničke škole. Unuka mi je teški srčani bolesnik i Branka nikad nije propuštala da ode po nju. Ubrzo sam je video krvavu na bolničkim nosilima, izgubio sam razum. Sekli su joj odeću, video sam rupu od metka na ruci. Nikad mi teže nije bilo. To je moje dete, moja krv - priča Miladin dok mu se glas steže u grlu.

On kaže da je Dejan bio izuzetno posesivan, da su protiv njega ranije podnošene krivične prijave za nasilje, kao i da u sudu ima više postupaka koji se vode protiv Markovića.
- Tvrdim da je on u policiji imao nekog ko ga je štitio.

Mi smo ga prijavljivali kad je ćerki bušio gume, sekao struju, telefonske kablove... Na sve to nam je njegov starešina govorio da će ga opomenuti. I evo dokle su dovele te opomene... Pitam kako je moguće da osoba koja je napravila saobraćajnu nesreću u kojoj je povređeno i dete i dalje bude u službi. Siguran sam da je Dejan smislio ceo zločin jer je čekao da počnu radovi na obližnjoj kući i da počne buka kako niko ne bi čuo pucnje - rezignirano priča otac.

Zvao je po sto puta

Brankina majka Milanka kaže da je njena ćerka odlučila da 1. septembra napusti Dejana jer ju je psihički i fizički maltretirao.
- Branku je zvao po sto puta dnevno. Slao joj preteće poruke, svašta joj je činio, ali niko nije pomislio da će do ovoga doći - rekla je majka.


Zabrinuti za ćerku... Miladin i Milanka Terzić
Nije bilo razmene vatre

U šabačkoj policiji su potvrdili da u kući Markovića nije bilo razmene vatre.
- Policajci koji su ušli u kuću nisu ispalili nijedan bojev metak, niti je Dejan pucao u njihovom pravcu. On je samo pucao u sebe. Možda se nekom činilo da je bilo pucnjave zbog aktiviranja suzavca - rekli su u policiji.


Branka ne zna šta se desilo

Stanje Branke Krasavac zasad je stabilno.
- Branka je u polusvesnom stanju zbog jakih sedativa. Pretrpela je veliki šok i još nije u stanju da razgovara. Ona i dalje ne zna šta se dogodilo. Još utvrđujemo kakve sve povrede ima - kažu u Urgentnom centru i dodaju da je policija još nije saslušala.
Komšije: Lice joj je bilo  unakaženo

Vlasnici lokala u kojem je Branka imala butik kažu da su je našli oblivenu krvlju na stepenicama pored njihovog kućnog prozora.
- Naša kuća je iza lokala, koji je na ulici. Videli smo da je Dejan došao, kao što je to činio i ranije. Ništa nismo čuli. Malo kasnije smo videli kako odlazi Brankin automobil. Mislili smo da je ona otišla - kaže vlasnik lokala i dodaje:
- Međutim, posle sat video sam je na stepenicama. Lice joj je bilo unakaženo, krv je liptala s nje. Nije mogla da govori zbog velike rane na vratu...

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Ovo je stašno.      Nestabile osobe i kriminalci su u policiji.      Policajac koji je pucao u ženu, pa se ubio primljen u MUP preko veze

Policajac Dejan Marković, koji je u utorak izvršio samoubistvo u svom porodičnom domu u Jadranskoj Lešnici kod Loznice, nakon što je pucao u nevenčanu suprugu, a potom kao taoce držao roditelje i njihove unuke, nije prošao bezbednosnu proveru MUP-a kada je konkurisao za posao 2008.      Marković je tada okarakterisan, prema izveštaju SUP-a Šabac, kao nasilnik, sklon tučama i zaključeno je da kao takav ne može biti primljen u policiju.      Ali, uz pomoć veza u MUP-u zaposlen je u policijsku brigadu MUP.     



Međutim, ubrzo nakon što je zaposlen, Marković je izbačen iz policijske brigade i kažnjen.      Narednih godinu dana je prao službena vozila.      - Posle odrađene kazne, prešao je u interventnu jedinicu, na mesto stražara ispred zgrade u Bulevaru despota Stefana.      On je pre godinu i po dana bio na lekarskom pregledu i psihološkim testovima - kaže izvor “Blica”.      Psiholog Zorica Kovačević kaže za “Blic” da je neverovatno da policajca koji je pre tri godine pretukao devojku nakon suspenzije vrate u službu bez psihološke provere i testova ličnosti.     


[edit by Anea: Zar reklama preko ovakvih stvari? ]
« Poslednja izmena: 10. Okt 2013, 15:59:21 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
ti iz interventne su takav olos da to ne moze da se opise
nemam reci
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Zaklela sam se da neću reći zašto se ubio!
Autor: Jelena Paunović | 15.10.2013 - 07:58:00h


“Zaklela sam se njemu da nikome živom neću reći šta mi je pričao pre tragedije. Da li smo se ikada sreli, obećala sam mu da nikome isto neću reći, jer nije želeo da daje priliku drugima da govore loše o meni i njemu. Verovao mi je kao svom prijatelju.


Verovao mi je kao prijatelju i sve tajne mi je pričao: Mira N.

I znao je kad mi se nešto požali da ću mu dati pravi savet i da to niko neće saznati “, kaže u ispovesti za “Alo!” Mira N., koja je poslednja pričala sa policajcem Dejanom Markovićem (30), koji se ubio u svojoj kući u Jadranskoj Lešnici kod Loznice. Prema njenoj priči, ništa nije ukazivalo da će tog dana doći do tragedije.
- Samo je rekao: “Miki, javi se kad možeš, trebaš mi”.

Citat
Bio je uz mene kada mi je bilo teško

Prema priči Mire N., policajac interventne jedinice bio je uz nju kada joj je bilo najteže. Svojim pravim i iskrenim savetom značio joj je dosta.
- I ja sam bila uz njega kada god bi mu bilo teško. Jednostavno, bio je divan i pravi prijatelj. Ne želim više da govorim o tome i hoću da se ova agonija što pre završi. Tu je advokat koji će me zaštititi ako bude daljih priča - dodaje Mira N.

Kada smo se pretposlednji put čuli, rekao mi je da mu je teško i da je neispavan da ga sa svih strana pritiskaju. Teško mi je zbog svega što je uradio. Znao je da što meni kaže niko živi neće znati. Poštovala sam ga kao i on mene. Imali smo poverenje jedno u drugo. Taman što sam se oporavila od stresa kada sam čula da se ubio, u novinama sam pročitala nešto jako ružno. U bolnici sam dobila samo infuziju i vitamine - priča Mira N., prijateljica Dejana Markovića, sa kojim je često bila u kontaktu preko Fejsbuka.

Posle svega što se dogodilo kaže da joj je najteže što ljudi pričaju loše o njemu.
- Svi koji ga poznaju lično znaju da je bio dobar. Teško mi je jer poslednjih dana čitam neistine o njemu, što me pogađa. Vreme je da konačno stane to provlačenje po novinama i da pustimo dečka da počiva u miru - priča Mira.


Policajac koji se ubio nakon ranjavanja supruge: Dejan Marković

Marković se prošlog ponedeljka uveče, oko 19 časova, zabarikadirao u porodičnoj kući i nije želeo da se preda policiji, iako je pre toga u Loznici ranio svoju bivšu suprugu Branku K. (37), sa kojom ima trogodišnju ćerkicu. Marković je samoubistvo izvršio u trenutku kada su pripadnici SAJ-a ubacili patronu suzavca ne bi li ga naterali da izađe. On je, međutim, uradio ono što je ranije naumio.
Drama u kući Markovića i ispred nje trajala je skoro 23 časa. On je, kako se sumnja, u ponedeljak uveče, oko 18 časova, u Lipničkom Šoru, kod Loznice, drškom od pištolja tukao svoju bivšu suprugu Branku K. u butiku u kom je radila, a onda ispalio i tri hica iz pištolja.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
Citat
- Svi koji ga poznaju lično znaju da je bio dobar. Teško mi je jer poslednjih dana čitam neistine o njemu, što me pogađa. Vreme je da konačno stane to provlačenje po novinama i da pustimo dečka da počiva u miru - priča Mira.

 Smile Smile

Sad u nedelju sam bio na svadbu bas u tom selu, par kuca dalje od tog lika. Apsolutno niko u selu nije pricao sa tom porodicom. Svi su skloni nasilju...na vasaru pre par godina je odgrizao uvo nekom policajcu iz price...takodje je mortus pijan napravio udes u Loznici ni prijava nije napisana tada.
Kazu imao je dobra ledja u muriji i vezivali su ga za neke prljave rabote nekih biznismena.
Vecina cak kaze da je najbolja stvar sto se ubio, bolje nego da je po selu resetao ljude.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Nemoj tako CG..
Nasoj sedmoj sili,medijima svih vrsta,besprekorno verujemo  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Alo je tabloid, a ova hoce na Farmu..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.