Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajac naduvao 2,06 promila alkohola!  (Pročitano 874 puta)
08. Jul 2013, 22:05:07
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Policajac naduvao 2,06 promila alkohola!
Uniformisani saobraćajac koji je radio na putu Niš-Pirot bio je vidno pijan. Urađen je alko-test i policajac je ''naduvao'' 2,06 promila

 
Foto: Tanjug/Flickr
Saobraćajni policajac iz Policijske uprave Niš susprendovan je nakon što je na radnom mestu bio pijan. Naime, alko-test je pokazao da ima 2,06 promila alkohola u krvi, saznaje Telegraf.


Saobraćajni policajac radio je na putu Niš-Pirot, kada je po nalogu načelnika PU Niš Srđana Grekulovića do njega došla kontrola. Uniformisani saobraćajac bio je vidno pijan. Urađen je alko-test i policajac je ”naduvao” 2,06 promila.

Pijani pripadnik saobraćajne policije odmah je povučen sa smene i automatski je suspendovan. Protiv njega će biti pokrenut odgovarajući postupak zbog teške povrede radne dužnosti.

(E. T.)

Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Mučenik ....  pa baš ga pretera  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung SGH-E590
Meni se jednom desilo dok sam bio parkiran da mrtav pijan pandur civilnim kolima udari u moja i da nastavi kao da se nista nije desilo. Ja sam tada izleteo iz kola zaustavio ga pitao ga da li je normalan, jel treba da zovem policiju itd. I srecom mojim kolima nije bilo nista, mozda malo ogreban branik, pa nisam uzeo da ga bijem onako pijanog. Ali opet sam hteo da zovem muriju jer je lik bio mrtav pijan i cim sam podigao telefon on izvadi znacku i poce da mi preti. I ja jebiga bio sam neiskusan, tek sam poceo da vozim, a on pandur preti kako ce da sredi da ja ispadnem kriv, pa kako ce da me namesti za neke druge stvari itd. i ja sam se tako pola sata-sat raspravljao sa njim, da bi na kraju otisli kao da se nista nije desilo. Sad mi je toliko zao sto nisam zvao ove njegove, jer bi morao da se pojavi njegov komandir i nastalo bi takvo sranje za njega da ker ko zna gde bi zavrsio.  Smile


Inace poJenta price je da je to sve stoka! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Nokia 6300


 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ma poenta je kad popiješ pa te ulove za volanom, samo kažeš-ja bar kao neki vaši nisam na radnom mestu  Smile    Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Sony 
Alkos alkos nema perspektivu, dobar čovek donesi mu pivu.. Smile Smile
Mene samo interesuje ko je policajca naterao da duva?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Šef smene u zatvoru pijan došao na posao i pretio

J. Babić    | 09. 07. 2013. - 06:58h | Komentara: 26
Šef smene Centralnog zatvora u Beogradu G. P. smenjen je jer je na dežurstvo došao pijan, sa četiri sata zakašnjenja. G. P. je Bačvansku 14 napustio preteći: „Ne možete mi ništa, džabe ste se urotili protiv mene!“, saznaje „Blic“.


U Centralnom zatvoru u Beogradu ima više od 1.000 pritvorenika
- Ako su odsutni upravnik i načelnik, šef smene vodi čitav zatvor. Nadzornik G. P. je i dosad zloupotrebljavao položaj i bahato se ponašao. Komandirima je u poslednjem trenutku menjao smene, slao ih da mu kupuju alkohol, kao i da za njega, tu u zatvoru, spremaju gulaš dok on pije vino s koleginicama - priča izvor „Blica“.

Suspendovanom nadzorniku koji živi u Loznici načelnik Predrag Ostojić ustupio je na korišćenje svoj apartman koji je nalazi u okviru zatvora da ovaj ne bi morao da putuje na posao. Međutim, G. P. to nije smatrao dovoljno dobrim razlogom da na svoje radno mesto dolazi na vreme.
 
Umesto u 19 sati uveče, u smenu je došao tek nešto pre ponoći. Došao je pijan. Kada je saznao šta se dogodilo, upravnik Grulović rekao je da je nadzornikov poslednji incident kap koja je prelila čašu. Pošto je potpisao njegovu suspenziju, rekao mu je da za sva pitanja može da se obrati načelniku i zabranio mu pristup zatvor, saznaje „Blic“.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Šta je bre ovo, epidemija neka  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.