Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:46:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pola Hrvata hvali ustaše!  (Pročitano 15343 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
@ Detelina fkns
Bez vredjanja...
Kad bi sa toliko zara radio na razvoju zemlje, gde bi nam kraj bio..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19850
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Sony 
greska nehvali ih 50% , hrvata , nego mozda i celih 80% .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ja sam Hrvat ali nisam ustaša.ovakvo vaše pisanje u mani stvara samo jedno a to je "jesam ustaša i trebalo je sve vas pobit"Zašto ovakve reakcije kod mene koji sam jako tolerantan i mirnih živaca.Laž do laži.800 000 ljudi ubijeno u Jasenovcu.To su znanstvenici ( i srpski Kočević i Židov Golštajn)davno porekli.Nema koristi,vama su svi Hrvati ustaše,bosna je oduvjek srpska,stiepan Kotromanić je bio Srbin,četnici nisu činili zločine,vi ste uvijek bili mitotvorci drugi vas ubijali,najstariji narod na svetu,četnici dobili sva prava,dubrovnik srpski grad,zadar isto,hrvati pokatoličeni srbi,ja sam isto srbin katoličke vjere.i tako u beskraj laž do laži bez srama i stida.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pa pola od toga sto si rekao je stvarno istina Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG Google Nexus 5
pa pola od toga sto si rekao je stvarno istina Smile

sto jest, jest  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
da malo budem kao vi.U Hrvatskoj uopšte nema Srba to su pravoslavni Hrvati.Oni što su pobegli hteli su da žive u Srbiji i niko ih uopšte nije terao.Čovek prosto ne može da poveruje vaša preterivanja u vezi Jasenovca.Taj logor uopšte nije postojao već su to izmislili da bi ocrnili napaćeni hrvatski narod.Mi smo ovdje došli prvi tačnije u 5.veku prije Hrista.Naselili smo se od Alpa do Timoka.
Neću više pisat ali avako izgleda vaš tekst kad pišete.Vi pišete ozbiljno a ja sam se šalio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 759
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
pa pola od toga sto si rekao je stvarno istina Smile

sto jest, jest  Smile
znaci druga polovica je svijesna LAŽ
hehehehehe
to mi znamo odavno
heheheh
IP sačuvana
social share
bokimajk: poraz je kad te druga strana u bitci porazi
a kad ti tvoji narede ovlacenje a druga strana bez borbi zauzme teritoriju to nije poraz Smile
theMadDoGbn:Koliko se sjećam iz istorije, prema Milanovom dekretu lozničanski muslimani su preseljeni u Srebrenicu, a svi do jednoga su poturčeni Srbi. Vidjećeš da su muslimani odatle mahom svijetle kose i plavih očiju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
pa pola od toga sto si rekao je stvarno istina Smile

sto jest, jest  Smile
znaci druga polovica je svijesna LAŽ
hehehehehe
to mi znamo odavno
heheheh



pa i da je laz ostaje onih 50 % sto nije hehe
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pa pola od toga sto si rekao je stvarno istina Smile

sto jest, jest  Smile
znaci druga polovica je svijesna LAŽ
hehehehehe
to mi znamo odavno
heheheh

pa dobro jedna polovina su gluposti koje su neki ljudi izmisljali a druga polovina su istine koje isto tako neki ljudi hoce da strpaju u isti kos sa lazima Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Are you talking to me?

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung 
ja sam Hrvat ali nisam ustaša.ovakvo vaše pisanje u mani stvara samo jedno a to je "jesam ustaša i trebalo je sve vas pobit"Zašto ovakve reakcije kod mene koji sam jako tolerantan i mirnih živaca.Laž do laži.800 000 ljudi ubijeno u Jasenovcu.To su znanstvenici ( i srpski Kočević i Židov Golštajn)davno porekli.Nema koristi,vama su svi Hrvati ustaše,bosna je oduvjek srpska,stiepan Kotromanić je bio Srbin,četnici nisu činili zločine,vi ste uvijek bili mitotvorci drugi vas ubijali,najstariji narod na svetu,četnici dobili sva prava,dubrovnik srpski grad,zadar isto,hrvati pokatoličeni srbi,ja sam isto srbin katoličke vjere.i tako u beskraj laž do laži bez srama i stida.
da malo budem kao vi.U Hrvatskoj uopšte nema Srba to su pravoslavni Hrvati.Oni što su pobegli hteli su da žive u Srbiji i niko ih uopšte nije terao.Čovek prosto ne može da poveruje vaša preterivanja u vezi Jasenovca.Taj logor uopšte nije postojao već su to izmislili da bi ocrnili napaćeni hrvatski narod.Mi smo ovdje došli prvi tačnije u 5.veku prije Hrista.Naselili smo se od Alpa do Timoka.
Neću više pisat ali avako izgleda vaš tekst kad pišete.Vi pišete ozbiljno a ja sam se šalio
Ne daj Bože da smo mi isto! Ti si Hrvat a ja sam Srbin, i koliko god da si prebrojao Žrtava,one su pobijene. To što tebi
manji broj nešto znači to je tvoja stvar vi ste za mene zločinački narod koji je u proslom veku iz sve snage sve činio da pobije što više Srba a ostalo da pokatoliči. Mi nemamo šta da pričamo,nema potrebe da se mirim sa krvnicima,vi ste naši neprijatelji-zdrav razum i istorija je to pokazala. Političari i njihove bajke me ne interesuju. Daće Bog da se u Srbiji stvori opšte takvo razmišljanje.
Mi imamo svoj put, a vaš me ne interesuje. Nikada nisam ništa nažao učinio nijednom Hrvatu,ali zna se dokle je naša granica-za mene je to ova sadašnja postojeća. Pređite je sa zlom namerom-pa šta vam Bog da. Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Biće bolje posle rata.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:46:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.