Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:25:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokret za Gradjansku Neposlusnost  (Pročitano 9491 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Hahahaha  Smile majko moja. Nisam znao  Smile Ajoooj svakakvih nas ima.
Pa dobro nije tema, ali video si koji indirektan atak na Obamu. kada si video nekog guvernera, pa makar i Kalifornije da ga primaju predsednici svetskih sila? Bio kod Medvedeva i kod Camerona.Prosli mesec.
Kao fol prijatelji su, a mediji propratili kao da je predsednicka poseta.
« Poslednja izmena: 11. Nov 2010, 20:01:05 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Sony xperia
Da to sam video. Samo i to mi deluje kao da se na vrh brda iza zbunja suska. Ko zna, videcemo.

Nego imas pravo, ako krenemo u pricu o tome, ode tema. Hm ...  Smile mozda onda ipak okarakterisemo da smo u okviru teme ? Tematski smo gradjanski neposlusni.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Ustav SAD ne dozvoljava da se kandiduje covek koji nije rodjen u Americi.
To ga jebe. Inace presisao bi on i to.
Inace postigao je maksimum od misica.

No sto se tice gradjanske neposlusnosti, ja sam zainteresovan za to, ali se to treba izvesti medijski, pametno, internetom dobro smisljeno i to pred same izbore.
Ako ne promene izborni sistem, treba apsolutno ici na bojkot, anbolji je ucesce i precrtavanje listica.
Inace cemo se udaviti u partijskoj g*nari.
Cist populizam, posle stavljanje poslusnih shtakora, delenje na feude i udri po grbachi.
Oni bukvalno nisu zainteresovani za otvaranje radnih mesta, jer u glavi su im samo nabavke.A zapad nudi shkart, prevazidjene tehnologije i zaduzivanje.
A svi su na vlasti. Ako ne u vladi onda u lokalu.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja bih voleo da mi neko kaze kako bi se ovo organizovalo, Mislim ovo mu dodje nesto kao pobuna kolko ja kapiram. E sada svaka nazovi pobuna mora da ima nekoga ko je vodi. Kada je to bilo ono sa slobom i njegovim skidanjem sa vlasti to su valjda bile ove demokrate. Zanima me ko bi sada vodio narod. Mislim tacno je narod je najmocnije oruzije jedne drzave. Ali to je kao celo telo jeste misic ali potrebna je glava da to pokrene. E sada mene zanima kako ste vi to zamislii. Mozda je to i moguce ne znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Ja bih voleo da mi neko kaze kako bi se ovo organizovalo, Mislim ovo mu dodje nesto kao pobuna kolko ja kapiram. E sada svaka nazovi pobuna mora da ima nekoga ko je vodi. Kada je to bilo ono sa slobom i njegovim skidanjem sa vlasti to su valjda bile ove demokrate. Zanima me ko bi sada vodio narod. Mislim tacno je narod je najmocnije oruzije jedne drzave. Ali to je kao celo telo jeste misic ali potrebna je glava da to pokrene. E sada mene zanima kako ste vi to zamislii. Mozda je to i moguce ne znam.
ma kakav narod bre, si ti bre normalan? Kako bre pederski tepas rulji.
Izadjes, izdejstvujes i opet nitkovi na celu. Zar ti ne vidis da svaki put kad se dogodi 'naaaaarod', sve gori i gori na vlasti. Evo ti danas Velje na TV, hoce da fata Mladica. Jebi mu i majku i oca, i zenu i decu i ostalu familiju, samo mu daj da gi bidne ministar srpski.

Kazes, evo dna, kad ono jos gori nitkovi kazu: ima jos dublje.

Kako god da je, pokvaren, dobar, lopov, posten, glup, pametan, Voja Kostunica je za sve njih olicenje karaktera.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja bih voleo da mi neko kaze kako bi se ovo organizovalo, Mislim ovo mu dodje nesto kao pobuna kolko ja kapiram. E sada svaka nazovi pobuna mora da ima nekoga ko je vodi. Kada je to bilo ono sa slobom i njegovim skidanjem sa vlasti to su valjda bile ove demokrate. Zanima me ko bi sada vodio narod. Mislim tacno je narod je najmocnije oruzije jedne drzave. Ali to je kao celo telo jeste misic ali potrebna je glava da to pokrene. E sada mene zanima kako ste vi to zamislii. Mozda je to i moguce ne znam.
ma kakav narod bre, si ti bre normalan? Kako bre pederski tepas rulji.
Izadjes, izdejstvujes i opet nitkovi na celu. Zar ti ne vidis da svaki put kad se dogodi 'naaaaarod', sve gori i gori na vlasti. Evo ti danas Velje na TV, hoce da fata Mladica. Jebi mu i majku i oca, i zenu i decu i ostalu familiju, samo mu daj da gi bidne ministar srpski.

Kazes, evo dna, kad ono jos gori nitkovi kazu: ima jos dublje.

Kako god da je, pokvaren, dobar, lopov, posten, glup, pametan, Voja Kostunica je za sve njih olicenje karaktera.
Pa u redu. Evo brate reci ti meni kako si ti to zamislio. I ako uspes da mi objasnis evo obecavam ti da cu biti prvi koji ce to podrzati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja bih voleo da mi neko kaze kako bi se ovo organizovalo, Mislim ovo mu dodje nesto kao pobuna kolko ja kapiram. E sada svaka nazovi pobuna mora da ima nekoga ko je vodi. Kada je to bilo ono sa slobom i njegovim skidanjem sa vlasti to su valjda bile ove demokrate. Zanima me ko bi sada vodio narod. Mislim tacno je narod je najmocnije oruzije jedne drzave. Ali to je kao celo telo jeste misic ali potrebna je glava da to pokrene. E sada mene zanima kako ste vi to zamislii. Mozda je to i moguce ne znam.
ma kakav narod bre, si ti bre normalan? Kako bre pederski tepas rulji.
Izadjes, izdejstvujes i opet nitkovi na celu. Zar ti ne vidis da svaki put kad se dogodi 'naaaaarod', sve gori i gori na vlasti. Evo ti danas Velje na TV, hoce da fata Mladica. Jebi mu i majku i oca, i zenu i decu i ostalu familiju, samo mu daj da gi bidne ministar srpski.

Kazes, evo dna, kad ono jos gori nitkovi kazu: ima jos dublje.

Kako god da je, pokvaren, dobar, lopov, posten, glup, pametan, Voja Kostunica je za sve njih olicenje karaktera.
Slazem se u potpunosti sa tobom,od svih njij je jedino Kostunica pokazao da nece da da dupe zbog vlasti,setite se samo kako je rekao NE Tadicu po pitanju Kosova i samim tim bio iskljucen iz svega.Svesno je zrtvovao vlast zarad opteg dobra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12


Kako god da je, pokvaren, dobar, lopov, posten, glup, pametan, Voja Kostunica je za sve njih olicenje karaktera.

 Smile ...Mora da mu je neko preuzeo nik  Smile

Pa minimum 20 puta mi je pisao replike kad sam ja ovo tvrdio .   
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230


Kako god da je, pokvaren, dobar, lopov, posten, glup, pametan, Voja Kostunica je za sve njih olicenje karaktera.

 Smile ...Mora da mu je neko preuzeo nik  Smile

Pa minimum 20 puta mi je pisao replike kad sam ja ovo tvrdio .   


Kako god da je, pokvaren, dobar, lopov, posten, glup, pametan, Voja Kostunica je za sve njih olicenje karaktera.

 Smile ...Mora da mu je neko preuzeo nik  Smile

Pa minimum 20 puta mi je pisao replike kad sam ja ovo tvrdio .   
Bre Pavijanovichu, izgleda da izjednacujes karakter sa politikom.
Ako bi se sledila njegova politika iskasapice nas, da se necemo znati ni gde smo, ni ko smo, ni sta smo.
Onda bi ti dzaba dosao kurati Rus na tenku. Kako god ostajes bez tudjih svilenih carsava, koje si vec osacovao.
da imas jaja, zvao bi se PartiJot.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2010, 20:37:48 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 11:25:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.