Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:26:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokret koji umreti neće...  (Pročitano 9656 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
P.S.Da bi mogao da kažeš nekom kako je ostrašćen ili netolerantan-moraš biti suprotno od toga da bi znao da razlikuješ te dve stvari 

ni sam ne znas koliko se to odnosi na tebe...ti ovde prednjacis u netoleranciji...opravdavas lukovica koji je sve osim ljudskog bica...mizantrop extra kategorije koji je nebrojeno puta pozivao na linc ljudi koji ne misle kao on
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 Mrzi me da se prepirem  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Kurva o poštenju
Sirotinja o parama
Bolesni o zdravlju

A šabani o srpstvu!  Smile

Svi ti šabani bi bili vatreni komunisti da je kojim slučajem Titi još na vlasti, u to sm ubeđen!  Smile

Ne do Bog da nas takvi vode u Evropu, samo nam još to treba!  Smile
« Poslednja izmena: 29. Feb 2008, 13:44:05 od Imaginelo »
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 Ali ovo je Srbija.Takvi se ovde štancuju u velikom broju posebno za potrebe baraba na vlasti koje zloupotrebljavaju iskreni patriotizam a ne ovaj ostrašćeni koji nema veze sa životom...
Danas se podstiče ono najniže u ljudima.Imali smo lep protest koji je kasnije od neznam koliko ljudi prerastao u patriotsko orgijanje po ulicama.Sve zahvaljujući govorima koji su potpaljivali šabanizam.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Обзиром да је у питању друштвени феномен, пребацујем на суседни подфорум.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Ali ovo je Srbija.Takvi se ovde štancuju u velikom broju posebno za potrebe baraba na vlasti koje zloupotrebljavaju iskreni patriotizam a ne ovaj ostrašćeni koji nema veze sa životom...
 Danas se podstiče ono najniže u ljudima.Imali smo lep protest koji je kasnije od neznam koliko ljudi prerastao u patriotsko orgijanje po ulicama.Sve zahvaljujući govorima koji su potpaljivali šabanizam.

sve je to lepo...ali tvoji gospodari su bili na vlasti od 6.10.2000.do 28.12.2003. (ceda,beba,djindjic and co.)...zasto oni nisu sprecili sabanizam?imali su sve instrumente drzavne vlasti,mogli su da pocnu sa streljanjima kad god su hteli Smile....btw....da li je i djindjic bio otelotvorenje sabanizma?ja mislim da jeste...ipak je on bio onaj koji se najvise zalagao za zavrsenje hrama svetog save a cak je uveo i veronauku u skole...sa danasnjeg gledista i on  saban...mislim,kad istaknuti funkcioner ldp-a nikola samardzic(da...to je onaj sto je bio cetnik i podrzavao draskovica u secenju muslimanskih saka Smile)kaze da je hram svetog save ruglo beograda logickim zakljucivanjem dolazimo do poente da je i sabanizam ruglo pa je i onaj koji se zalaze za izgradnju hrama (bio) pripadnik sabanizma Smile Smile Smile

taxtex....tesko je sa mnom se prepirati....cak je i meni tesko da se sa samim sobom prepirem Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 "Tvoji gospodari"....
  Kad se kreće iz ovog stava-prirodno je da nemamo o čemu da razgovaramo  Smile
 Medjusobne razlike i drugačiji stavovi ne podrazumevaju neprijateljstvo.
   Dobronamernost je neophodna da bi jedna rasprava uopšte imala smisao.

 Tekst "Shabanizam" je kritika ponašanja.
« Poslednja izmena: 29. Feb 2008, 14:29:21 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
"Tvoji gospodari"....
  Kad se kreće iz ovog stava-prirodno je da nemamo o čemu da razgovaramo  Smile
 Medjusobne razlike i drugačiji stavovi ne podrazumevaju neprijateljstvo.
   Dobronamernost je neophodna da bi jedna rasprava uopšte imala smisao.

 Tekst "Shabanizam" je kritika ponašanja.
sve je ok...ali zapitaj se jedno:ko si ti da kritikujes necije ponasanje i sa kojim pravom mozes da vredjas nekog ko se ne ponasa onako kako ti mislis da treba da se ponasa? Smile

a sto se tice dobronamernosti...nemoj me terati da sad ovde pocnem da postavljam neke tvoje "dobronamerne" postove koje si pisao na razlicitim temama Smile

reci da je lukovic mizantrop i osoba koja poziva na linc(sto je cinjenica) i ja cu reci da gresim u mnogim stvarima...ali,naravno da ti to ne mozes prevaliti preko tastature jer si jednostavno pristrasan Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Očigledno je da se ne razumemo.Ti vredjaš Lukovića koga ja gotivim.Luković je inače čovek satire i ironije i ako ti je on mračan i neznam kakav e onda si ga je teško nama.
 Neki nemogu da smisle Koraxa koji je ironičan sa svojim karikaturama,govore da je ovo i ono...To nije Srbija koja je meni u srcu,takvu Srbiju nisam poznavao kao tinejdžer a onda se sve izokrenulo posle devetog marta '91.Došli su neki novi likovi,skupština je zavijala od raznoraznih naglasaka i svi su se pravili da vole Srbiju jedino su oni koji su je stvarno voleli pognuli glavu od sramote.Danas imamo situaciju da se slabi proganjaju,da se maloj stranci otvoreno preti i poziva na linč(Velja šaban u medijima pretio da bi Čeda mogao da bude ubijem i sl..)...i da ne nabrajam bljuvotine novog-starog govora.
 Takodje hoću da ti kažem da ne prestaješ da zamenjuješ teze jer kažeš:
Citat
ko si ti da kritikujes necije ponasanje i sa kojim pravom mozes da vredjas nekog ko se ne ponasa onako kako ti mislis da treba da se ponasa?
Ponašanje koje ponižava druge,tj.reči kojima se drugi ponižava zaslužuje kritiku.
 Ja ne mislim ništa,nemoj da izvrćeš,govorim o prostačkom ponašanju i kako je ono ružno,jadno,bedno i nisko i to osudjujem a ti se kao jadan osetio napadnutim pa mi zameraš?Ma idi molim te  Smile
 Onomad kad je krenuo izopačeni govor mržnje protiv emisije peščanik i kad su nakon zabrane u Arandjelovcu ljudi popizdeli i ljutito i oštro govorili o tim dogadjajima odmah su se pojavili licemeri koji su se jadni potresli i čak rekli da "ovi iz Peščanika prete i divljaju" -što je samo pišljivo i krajnje bedno izvrtanje istih onih koji su spremni da biju i lemaju u ime SrBstva.
  "Naši","1389","Obraz","Srpski nacionalisti"...Sve sam šaban do šabana-zar nije?Prostačko-nasilničko izražavanje,zaostalost,pretnje,rečnik iz vremena Staljina...Retrogradnost i stavovi iz trinaestog veka.
 Kako se desilo da toliko patologije postane normalno..?  Smile
« Poslednja izmena: 01. Mar 2008, 02:31:00 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
idemo......prvo cu malo da postavim "umotvorine" petra lukovica:

Citat
gde se Slobodan/Voja rukovao s gradanima, mladu decu milovao po glavi, starijoj zenskoj deci dobacivao poglede tipa "Glasajte za mene"... i obecavao kule, gradove, rusenje sankcija, samo sto se nije nag skinuo i zamolio SPS-clanice da ga ugreju francuskim kiss-poljupcem-usta-na-usta, sta fali zgodnim + pedesetogodisnjacima kojima se Sunce utrljava u kosu kosovskim samponom, a?

Citat
Da li će pravoslavni popovi, po umetničkom opredeljenju pedofili – plaćati pojedinačni bruto porez za svaku mlađahnu zadnjicu ili će državi davati paušalno, godišnje, nije objašnjeno u ovom predlogu baš kao što je ostalo nerazjašnjeno šta ćemo s hetero parovima koji ne mogu da imaju dece: da ih spalimo, obesimo, nasilno razvedemo, ili, jednostavnije, poubijamo, koji će nam kurac bez plodne pravoslavne sperme?

Citat
Sreća da se Pahomiju još diže qurac na mlađahne pravoslavce – srpska je nada da još nije sve izgubljeno i da se erektivna vatra iz Vranja može raširiti do svake upotrebljive genitalije kao patriotska petarda. Translated on hrvatski: sve dok guzimo decu – za Srbiju ima nade!

jednostavno...nemam vise snage da citam gadosti doticnog mizantropa i sizofrenicara ali i ovo sto sam postavio je sasvim dovoljno da se vidi koliko je lukovic"gotivan tip"
nemoj meni slucajno da sad prebacis zaludjenost verom,pravoslavljem,kolevkom srpstva i sta ti ja znam cemu jos jer vrlo dobro znas taxtex ko sam Smile
u crkvu u zivotu usao nisam niti planiram da to uradim i nikad nisam bio vernik bilo koje religije ali nikad nisam ni pomislio da kazem ovako nesto sto tvoj miljenik(ili mozda tvoja ljubav) govori.....na stranu to sto je taj pahomije pravnosnaznom presudom oslobodjen od svih optuzbi,ovaj lukovic ovde govori da su svi popovi pedofili Smile

ja razumem lukovicevu frustraciju sto u zivotu nista nije guzio(ne racunam sitne zivotinje koje jedine ne mogu da mu umaknu) ali mora covek(cuj mene...covek Smile) da ide na lecenje...i zbog zoofilije i zbog ocitog ludila koje manifestuje u svakom svom tekstu Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:26:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.