Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pokrajina donela odluku o osnivanju Vojvođanske akademije nauka  (Pročitano 3378 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
 
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 24. Maj 2015, 21:13:04
Na tome se radi, i pricace se kao sto se pricalo za Kosovo da to mi lupetamo da planiraju da cepaju Srbiju jos i vise. Jeste jos nemaju kriticnu masu gore, ali nisu ni Shiptari imali dok nisu napravili sranje.  Srbija ima suvise problema koje niko ne resava, Kosovo, Raska/Sandzak, Vojvodina...
Jeste treba im kritična masa Srba da se otcepe od Srba,ajte ljudi nemojmo se zezati...

  Uspelo je kod stvaranja hrvata, bošnjaka i crnogoraca. Nema tu zezanja, bitange znaju šta rade a ovaca, pardon sledbenika vojvođanera koliko hoćeš.
Da,ali tu moraš da sagledaš istorijski kontekst,Hrvate i muslimane je religija odvojila,a Crnogorce je odvojilo to što su vekovima bili odvojeni od matice i to što smo ih smatrali istim narodom inače im nikad ne bi dali ovoliku teritoriju,koja je samo srce srpske države,ali jbg...Vojvodina je deo Srbije danas,deo Srbije u kom žive Srbi,znači nema okupacije,nema drugog naroda ili druge religije tako da zaista ne vidim ni najmanju mogućnost da se to desi...

  Kod Srba katolika to vež dugo traje ali ipak ne tako dugo da bi imali nešto što bih oh definisalo kao narod. Nemaju svoju istoriju i jezik na primer. Isti slučaj je i sa muhamedanxima koji su pre petnaestak goduna otkrili da su starosedeoci i neki drevni narod koji je u navedebom periodu pronašao svoj jezik.
  Koliko ja znam nema nekog iz C.Gore da se ne divi Njegošu čije srpstvo negiraju. Čak su izmislili i svoju crkvu ne bi li se što dalje udaljili od matice. Njegoš nije umro pre 1000 godina a ovoj gospodi još uvek nije pošlo za rukom da ubede sve u C.Gori da nisu Srbi što ne znači da neće jer su pritisci veliki.
  U Vojvodini su se pojavile individue koje se nazivaju vojvođanerima dok sama priča o Vojvodini kao "samostalnoj"državi nije ništa novo. Uostalom pogledaj šta je Cobel svojevremeno izjavio.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.