Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:25:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pojacalo ibiza 2 x 600w  (Pročitano 3831 puta)
22. Feb 2012, 16:03:12
Clan u razvoju


;)

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
LG L7
imam ovo pojacalo, ali nemam zvucnike, koji  zvucnici odgovaraju ? prikopcavao sam neke kutije od 130W ali nesto slabo, bass nikakav :/ u cemu je problem ?
« Poslednja izmena: 22. Feb 2012, 16:05:18 od Allko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Bas bi udesio. Vrisnuce ti kutije. Smiley

Gledaj da impedansa i snaga zvucnika nisu manje od onoga koje su na pojacavacu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


;)

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
LG L7
Dali da spojim ove dve kutije na jedan izlaz , a u ovaj drugi da ukljucim woofer od 150W
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Cek, cek, cek. Ne ide to tako. Ako je stereo Hi Fi pojacavac, ne moze tako.

Sta imas od zvucnika ?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


;)

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
LG L7
nezz ti ja prijatelju moj dal je to stereo Hi Fi pojacavac, a od zvucnika imam 2 kutije od 130W trosistemske nove kupio prije par dana, 2 woofera(jedan 150W drugi 120W) i zvunika obicnih po 120W, 80W, 60W
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Moras imati skretnice. Dal' pasivne ili aktivne, moras ih imati. U tim trosistemskim kutijama imas pasivne. Inace bez tih skretnica, subwofer koji bi prikljucio, poceo bi i srednje ili tezio visoke tonove da reprodukuje. Obzirom da je membrana velika po povrsini, i ne moze izvuci toliku frekfencu, pa ispadne kao parazitna struja koja ometa reprodukuje niske tonove, i jos se sabira sa strujom koja nastaje kao posledica samoindukcije u kalemu ... i da ne nabrajam dalje, nesto moze lako vrisnuti.

Na sistemima za ozvucenje su odvajali cesto dodavanjem kondenzatora. Ne bih ti to preporucio. Gledaj ako mozes sve te kutije, zvucnike da zamenis za neke dvo/trosistemske vece snage.

I sta ce ti 600W ? Smiley Da istrisas tepih kada odsrafis ili kucas eksere ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


;)

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 49
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
LG L7
 jbg dobio sam ga na poklon tako da ... Smiley  sta napisa sve gore ali ja nista nisam skonto, mozes li mi reci sta da ukljucim od zvucnika jednostavno, nema veze i ako rikne pod garancijom je  heheheh Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
kondezator se stavlja u autu da ne bi vuko sturuju previse sa akumulatora.. msm drugaru je sistem koji je ugradio ceo akumulator ispraznio preko noci .. nije dzabe 1F kondezator u gepeku Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Samo one od 130W. Ne znam na pojacavacu da li je linearan poteciometar za snagu ili logaritamski. Pa da ti otprilike kazem do koliko da "cepis". Kako god da je, nemoj previse. Produvace ti zvucnici, izletece navojnica, pregorece ili pocepati membranu.


@misewic Stavlja se i na horne kada se odvajaju od bassa. To rade cesto u onim sistemima za ozvucavanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
jbg dobio sam ga na poklon tako da ... Smiley  sta napisa sve gore ali ja nista nisam skonto, mozes li mi reci sta da ukljucim od zvucnika jednostavno, nema veze i ako rikne pod garancijom je  heheheh Smiley

TREBA skretnica i treba jaci zvucnik bukvalno .. preslabi su za to pojacalo .. msm mozes da prodas to pojacalo na kupindu i da kupis slabije snage  ili prodas zvucnike pa kupis jace.. ovo sto ti imas izgorece kao licna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:25:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.