Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 146
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogrešna pitanja se stalno javljaju  (Pročitano 236270 puta)
22. Okt 2010, 13:16:08
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
Otvaram ovu temu jer sam primijetio da se u kvizu neprekidno javljaju pitanja sa pogrešnim odgovorima, ili nejasno definisana pitanja, dvosmislena itd.   Evo par primjera od jutros:
1.   pojavilo mi se pitanje: koji od navedenih manastira nije Fruškogorski? Problem u pitanju je što se među četiri ponuđena odgovora javljaju dva koja nisu na Fruškoj gori: Fenek i Kovilj.   A ni jedan od njih se ne nalazi na Fruškoj gori! Fenek se nalazi kod sela Jakovo, zapadno od Beograda, u sremskoj ravnici, a Kovilj je kod Novog Sada, u Bačkoj.   Ispalo je da je ''tačan odgovor'' Kovilj, što je tačno, ali ispada da se po autoru pitanja Fenek nalazi na Fruškoj gori, što apsolutno nije tačno.  
2.   I još gore, pitanje koje me je stvarno iznerviralo: koliko je visok najviši vrh Kamčatke? Stavio sam 4500 m, i zaprepastio se kada se pojavilo da je tačan odgovor 1609 m! (!!!???????) I ostao sam bez bodova u tom pitanju, jer su oba suparnika bila bliža, sa odgovorima od oko 2000 m.   A tačan odgovor je da je najviši tačka na Kamčatki vulkan Ključevskaja sopka, visine 4750 m! Dakle, ja sm bio najbiliži stvarno tačnom odgovoru, ali sam ostao bez bodova.  

Ovo su samo dva primjera, ali ima ih još zaista mnogo.   Upućujem oštre kritike moderatorima i administratorima (ili ko je već odgovoran za ovo), jer je očigledno da se pitanja ubacuju u igru bez ikakve provjere.   Besmisleno mi je da se kaže da je Conquiztador igra strategije i ZNANJA (!!??), a bar petina pitanja su netačna i nejasna.   Kakva je suština ovog kviza ako odgovorim tačno na pitanje, a ne prizna mi se tačan odgovor?

Molim vas da u ovoj temi kačite netačna pitanja koja ste uočili, kako bi se odgovorni malo više potrudili da izbace nebuloze kao što je ovo o Kamčatki.   Gospodo moderatori ili ko već, uzmite bilo koji atlas, nađite kartu Rusije i potražite vulkan Ključevskaja sopka na Kamčatki i pročitajte da li je visoka 1609 m, ili ''samo'' 3000 metara više.   Da nije žalosno, bilo bi stvarno simiješno.  .  .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Slazem se potpuno sa tobom generalno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
sto se tice kamcatke, mislim da se mislilo na neku planinu tamo ili sta vec, a ne na vulkan. znaci vulkan je najvisa tacka, a najvisi vrh je jbm li ga koji sa visinom od 1609m. ako sam ja dobro razumeo pitanjce. ali, da ima nebuloznih pitanja, ima, kao npr ko je pobednik farme ili velikog brata, kao da nekog boli ONA stvar za to.
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
za vulkan ne znam ali vlro dobro znam sto se feneka tice.Ja sam posalo to pitanje i zivim u jakovu.Fenek nije na fruskoj grori ali spada u fruskogorske.Zatosam i posalo pitanje jer je navlakusa.Mozes proveriti i na vikipediji ali pitati svakog malo bolje upucenog istoricara umetnosti.Kovilj je nastao pre svih fruskogorskih manastira i iako je geopgrafski blizi fruskoj od feneka ipak ne spada u njih.
A tacno je da ima pogresnih pitanja u igri i ja ih redovno prijavljujem.Poblem nisu samo admini nego i ljudi koji bez ikakvih validnih izvora salju pitanja.
IP sačuvana
social share
PRAVDA VITEZI!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
pa realno dok se ne obeleze da su netacna ima da se ponavljaju... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
''znaci vulkan je najvisa tacka, a najvisi vrh je jbm li ga koji sa visinom od 1609m''

Reče Debeljče i ostade živ! Hahaha! Dečko, šta si ti imao iz geografije u školi, majke ti????? Nemoj da se brukaš ovako javno, molim te! Objasni mi kakva je razlika između najvišeg vrha i najviše tačke neke teritorije, majke ti?

A što se tiče ovog sremca, Fenek jeste blizak fruškogorskim manastirima po arhitektonskom stilu, ali NIJE fruškogorski.  Pogledaj malo po internetu, gdje god se navode fruškogorski manastiri kaže se da ih ima 16 i Fenek nigdje nije među njima.  a samo pozivanje na Vikipediju neću da komentarišem, zna se ko sve tamo piše i kako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
ako mislis da je ocena merilo znanja. po tebi sam verovatno imao nulu na kvadrat iz geografije, ali se pitam sta si ti imao iz srpskog jezika? izgleda da si imao neverovatnu ocenu minus milion. ako ponovo pogledas odgovor, saznaces iz toga da sam ja mislio da je taj koji je poslao takvo pitanje, verovatno mislio na najvisi planinski vrh, ne na najvisi vrh uopste. napisao sam tacku i vrh da bi pojedinci koji ne razumeju pisanije srpskoga jezika razumeli, al sam se zajebao izgleda. a sto je on postavio pitanje tako da se ostali zajebu, nije moj problem. sledeci put kad odlucis da me vredjas bez razloga, posalji mi privatnu poruku, imam kolekciju takvih od raznih kalakurtovica poput tebe, koji bi mi radili i ovo i ono, opstili sa mojim kucnim i dvorisnim ljubimcima itd.
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Privatne rasprave na pp.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lep zgodan nepohodan.....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1122
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia 1200
Ja sam naleteo na pitanje ko glumi Tihomira Spica i odgovor je Branimir Brstina????Koliko ja znam njega glumi predrag Smiljkovic a ne brstina...ispravite....
IP sačuvana
social share
Ja baraba,a vile nema...Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.62
mob
Apple iPhone 6s
Pitanje je tacno, to kako si ga ti procitao je pogresno Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 146
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.