Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:53:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogled na BiH iz Federacije  (Pročitano 94467 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Dignuce to onaj Sabanovic u vazduh .....  Smile
IP sačuvana
social share
Slaba Engleska - jaka Srbija !

Jaka Rusija - jaka Srbija !

Volimo Francusku , kao sto je ona volela nas !

Nemce moramo naterati da klece !

Najsladje se smije onaj koji prvi puca !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Hećo: Koncern EPBiH bit će najznačajnija kompanija
03. 02. 2010. • 22:34 A. K.


24SI - "Kada Koncern Elektroprivreda BiH (EPBiH) u potpunosti bude uspostavljen, bit će to najznačajnija i najbolja kompanija u BiH i činit će okosnicu privrednog sistema i razvoja u našoj zemlji", ocijenio je federalni ministar energije, rudarstva i industrije Vahid Hećo...

...tokom današnjeg sastanka sa menadžmentom Elektroprivrede BiH i sedam rudnika uglja koji su u sastavu ovog koncerna.

Na sastanku u Sarajevu analizirane su realizovane i predstojeće aktivnosti na uspostavi ove kompanije.
 
Kako su istakli predstavnici JP EPBiH, njihove obaveze u narednom periodu odnosit će se na implementaciju Ugovora o vođenju poslova između JP EPBiH i rudnika uglja, harmonizaciju opštih akata, te izradu trogodišnjeg plana Koncerna koji bi trebalo da u narednih nekoliko dana bude usvojen.

Planirano je takođe, da u naredne tri godine, EPBiH u modernizaciju rudnika uloži 200 miliona KM.

Direktori rudnika iskazali su potpunu opredijeljenost Koncernu, ocijenivši da se radi o najznačajnijem poduhvatu i projektu u historiji rudarstva u našoj zemlji.

Iste ocjene iznijeli su i sindikalni predstavnici rudara i energetičara, uz iskazanu potrebu za dodatnim ulaganjima u modernizaciju i sigurnost rudnika, kao i u zapošljavanje novih kvalifikovanih radnika.

Na sastanku je ukazano i na potrebu unaprjeđenja rada Koncerna na operativnom nivou.

Imajući u vidu da je riječ o veoma ozbiljnom i zahtjevnom poslu, ministar Hećo je zatražio od svih aktera maksimalan napor da bi uspostava Koncerna EPBiH bila okončana na najbolji mogući način i u što skorije vrijeme, saopštio je Ured za odnose sa javnošću Vlade FBiH.

(fena)
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Turistička zajednica KS
Sarajevo prošle godine posjetilo 183.900 turista iz 114 zemalja

Kanton Sarajevo prošle godine je posjetilo 183.900 turista iz 114 država svijeta . Broj dolazaka turista se povećao za 7,8 posto, a broj noćenja za 5,3 posto.

Svojevrstan rekord do sada predstavlja broj država iz kojih su turisti posjetili Sarajevo. Među top 10 zemalja iz kojih su turisti bili najbrojniji po broju dolazaka i noćenja zauzimaju: Hrvatska, Slovenija, Turska, Srbija, Njemačka, Austrija, Italija, SAD, Francuska i Velika Britanija. Povećani interes za posjetu Sarajevu u odnosu na prethodne godine poazali su gosti iz: Kuvajta, Albanije, Islanda, Češke, Bugarske, Grčke, Japana, Mađarske i Portugala.

Prema statističim podacima broj smještajnih objekata u Kantonu Sarajevu u odnosu na prethodne godine je povećan za 12,1 posto, broj soba za 7,0 posto, a broj ležaja za 4,4 posto. Prosječna iskorištenost smještajnih kapaciteteta je bila 14,8 posto.

U Turističkoj zajednici KS zadovoljni su rezultatima prošlogodišnje posjete turista Sarajevu obzirom da najavljena recesija u svijetu nije obećavala povećana turistička kretanja. Ono što je turiste posebno zanimalo prilikom posjete Sarajevu je bogato kulturno-historijsko naslijeđe, te brojni kulturni događaji tokom godine. Ovi podaci ilustruju da je Sarajevo zadržalo primat najposjećenije turističke destinacije u BiH.
(Sarajevo-x.com)

IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
[b]Harisa Silajdžića Hercegovci prijavili za ratni zločin

Kaznenu prijavu protiv bošnjačkog člana Predsjedništva BiH Harisa Silajdžića podnijela je nevladina organizacija "Croatia Libertas": u udruzi tvrde da je Silajdžić potpisao zapovijed o osnivanju koncentracijskih logora kojih je na području BiH pod kontrolom bošnjačke armije bilo oko 200



Kantonalno tužiteljstvo u Mostaru potvrdilo je da je primilo kaznenu prijavu za ratni zločin, koju je protiv bošnjačkog člana Predsjedništva BiH Harisa Silajdžića podnijela nevladina organizacija "Croatia Libertas". Kaznenu prijavu udruge, koja se inače zalaže za uskrsnuće i neovisnost Herceg-Bosne, kantonalni će tužitelji proslijediti Tužiteljstvu BIH.


U kaznenoj se prijavi navodi da je Silajdžić kao visokopozicionirani funkcioner u vladi tadašnje Republike BiH, potpisao zapovijed o osnivanju koncentracijskih logora kojih je na području BiH pod kontrolom bošnjačke armije bilo oko 200. "U njima su od 1992. do 1995. godine mučeni i ubijani nebošnjaci", tvrdi predsjednik udruge "Croatia Libertas" Leo Pločkinić.

"Croatia Libertas" je do sada podnijela više kaznenih prijava protiv osoba iz političkih institucija, vjerskih organizacija i vojske, koje smatraju odgovornim za osnivanje logora za nebošnjake, kao i za kršenje ženevskih konvencija o ratovanju.

U priopćenju se navodi da su pred Kantonalnim sudom u Mostaru kazneno prijavljeni, između ostalih, Rasim Delić i Sefer Halilović, ratni zapovjednici Armije BIH.

E ovo je vijest iz Federacije BiIKS.
Radi lakšeg čitanja čitaljstva sa područja federacije BiIKS specijalno sam se potrudio da tekst odštampam
latiničnim srpskim pismom. Smile[/b]

Izvor: Hrvatski list Nacional Zagreb._
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Ајмо сада мало о комплексима у федерацији:

1.U našem kraju su svi muslimani bili pravi vjernici dok su među svojima, čim dođu u goste nekom Hrvatu navale na svinjetinu sve si prste izgrizu... :-ss
Filipović je prije rata nekim našim HDZ-eovcima nudio da kao Hrvat musliman privuče HDZ-u muslimanske glasače, naši su to prihvatili ali onda je on sam odustao , vjerojatno pod prijetnjama Sanđačke Al Qaide.

2.Moji su pra pra preci također iz Trebinja ali nisu imali nikakve veze sa Visokom, niti Sarajevom.
Mislim da su bili srbi.

3.Pa ja se ne zezam. Stvarno jesu iz Trebinja, ali ne vjerujem da mogu naći ikakvih dodirnih tačaka s tvojima jer su u punom luku zaobišli i Visoko i Sarajevo.
A izgleda su bili srbi. I to mi je pomalo šega, čuj moj tamo neki praprapradeda srbin.

4.i moji su izgleda bili Srbi,pa su nakon prelaska na islam promjenili prezime u nesto vise "muslimansko",zanimljivo stari i dan danas znaju za staro prezime(to prezime je doduse danas i medju muslimanima cesto)

5.Kod nasih starih je standardno objasnjenje "da smo dosli iz Turske" iako migracije ljudi u to doba su bile minimalne. Valjda se na ovaj nacin htjelo prikriti da imamo ikakve veze sa Vlasima Smiley
Tako je i kod moje nane. Ona se huda satra govoreci da smo dosli iz Turske a djevojacko prezime njezine majke je Blazevic Grin
U okolini Prijedora su Blazevici muslimani, a svugdje u Bosni su Kauri.

Е овај под бројем 5. је оригиналан лик зна своје претке и још потврђује да је каурин.
хехехе,ја комплекса.... Smile Smile Smile


Добри су стиде се али преко нет потврђују,хехехе. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Modovi, Inciko je pretvorio ovaj Forum u Bosansku hroniku. Ako je to cilj ok?
Stvarno je ova gomila tekstova o hvalospevima Bošnjačke privrede i kritikama privrede RS , postala , blago je reći, dosadna. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Ови скоро као "мочни" ренџерак.
Ајмо сада мало о комплексима у федерацији:

1.U našem kraju su svi muslimani bili pravi vjernici dok su među svojima, čim dođu u goste nekom Hrvatu navale na svinjetinu sve si prste izgrizu... :-ss
Filipović je prije rata nekim našim HDZ-eovcima nudio da kao Hrvat musliman privuče HDZ-u muslimanske glasače, naši su to prihvatili ali onda je on sam odustao , vjerojatno pod prijetnjama Sanđačke Al Qaide.

2.Moji su pra pra preci također iz Trebinja ali nisu imali nikakve veze sa Visokom, niti Sarajevom.
Mislim da su bili srbi. Smile

3.Pa ja se ne zezam. Stvarno jesu iz Trebinja, ali ne vjerujem da mogu naći ikakvih dodirnih tačaka s tvojima jer su u punom luku zaobišli i Visoko i Sarajevo.
A izgleda su bili srbi. Smile I to mi je pomalo šega, čuj moj tamo neki praprapradeda srbin. Smile

4.i moji su izgleda bili Srbi,pa su nakon prelaska na islam promjenili prezime u nesto vise "muslimansko",zanimljivo stari i dan danas znaju za staro prezime Smile(to prezime je doduse danas i medju muslimanima cesto)

5.Kod nasih starih je standardno objasnjenje "da smo dosli iz Turske" iako migracije ljudi u to doba su bile minimalne. Valjda se na ovaj nacin htjelo prikriti da imamo ikakve veze sa Vlasima Smiley
Tako je i kod moje nane. Ona se huda satra govoreci da smo dosli iz Turske a djevojacko prezime njezine majke je Blazevic Grin Smile
U okolini Prijedora su Blazevici muslimani, a svugdje u Bosni su Kauri.

Е овај под бројем 5. је оригиналан лик зна своје претке и још потврђује да је каурин.
хехехе,ја комплекса....  Smile

Добри су стиде се али преко нет потврђују,хехехе.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Amerika pojačava svoj angažman u BiH: U Sarajevo stiže čak 13 kongresmena i senatora!
04. 02. 2010. • 00:01 S. B.

image John McCain i Joseph Lieberman / 24sata.info

24SI - Zvanični Washington očito se drži obećanja da će učiniti sve što je u njegovoj moći da pomogne Bosni i Hercegovini na putu prema članstvu u NATO savezu i Evropskoj uniji. SAD tako svoj angažman pojačava i sve više "dodaje gas".

Dokaz tome je i 5. februara kada u Sarajevo dolazi moćna američka delegacija u kojoj će biti 13 kongresmena i senatora, a koju predvode senatori John McCain i Joseph Lieberman. Oni će sa članovima Predsjednišiva BiH i ministrom odbrane odvojeno razgovarali o trenutnoj situaciji u BiH, ali i aktivnostima vezanim za euroatlantske integracije.

Kako takođe saznajemo, američka delegacija dolazi specijalnim avionom u Sarajevo, a povratak u SAD je predviđen isti dan.

(24sata.info)
http://www.24sata.info/vijesti/bosna-i-hercegovina/25592-Amerika-pojacava-svoj-angazman-BiH-Sarajevo-stize-cak-kongresmena-senatora.html

dolazi ospoda iz amerike da nariba milorada dodika i da a upozore : ako sprovedes referndum ukinut cemo ti rs i dovest vexabije iz ornje maoce da uvedu serijat u zradu vlade rs u banja luci...naravno da ce mali milokrada da se nauzi i da primi...
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Ово је штета још једном не погледати. Smile Smile Smile


Ови скоро као "мочни" ренџерак.
Ајмо сада мало о комплексима у федерацији:

1.U našem kraju su svi muslimani bili pravi vjernici dok su među svojima, čim dođu u goste nekom Hrvatu navale na svinjetinu sve si prste izgrizu... :-ss
Filipović je prije rata nekim našim HDZ-eovcima nudio da kao Hrvat musliman privuče HDZ-u muslimanske glasače, naši su to prihvatili ali onda je on sam odustao , vjerojatno pod prijetnjama Sanđačke Al Qaide.

2.Moji su pra pra preci također iz Trebinja ali nisu imali nikakve veze sa Visokom, niti Sarajevom.
Mislim da su bili srbi. Smile

3.Pa ja se ne zezam. Stvarno jesu iz Trebinja, ali ne vjerujem da mogu naći ikakvih dodirnih tačaka s tvojima jer su u punom luku zaobišli i Visoko i Sarajevo.
A izgleda su bili srbi. Smile I to mi je pomalo šega, čuj moj tamo neki praprapradeda srbin. Smile

4.i moji su izgleda bili Srbi,pa su nakon prelaska na islam promjenili prezime u nesto vise "muslimansko",zanimljivo stari i dan danas znaju za staro prezime Smile(to prezime je doduse danas i medju muslimanima cesto)

5.Kod nasih starih je standardno objasnjenje "da smo dosli iz Turske" iako migracije ljudi u to doba su bile minimalne. Valjda se na ovaj nacin htjelo prikriti da imamo ikakve veze sa Vlasima Smiley
Tako je i kod moje nane. Ona se huda satra govoreci da smo dosli iz Turske a djevojacko prezime njezine majke je Blazevic Grin Smile
U okolini Prijedora su Blazevici muslimani, a svugdje u Bosni su Kauri.

Е овај под бројем 5. је оригиналан лик зна своје претке и још потврђује да је каурин.
хехехе,ја комплекса....  Smile

Добри су стиде се али преко нет потврђују,хехехе.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
БиХ на рубу сиромаштва

Више од 650.000 људи у Босни и Херцеговини једва преживљава. Број оних који се хране у народним кухињама повећан за трећину. Стопа незапослености забринула и Светску банку.

Број сиромашних у БиХ у 2010. години биће повећан за два одсто у односу на 2007. годину када је једва преживљавало око 640.000 људи, процењују представници Светске банке и Дирекција за економско планирање.
NK-tekst.jpg
Две хиљаде људи на листи чекања за јавну кухињу

Према подацима хуманитарно-каритативних организација, број сиромашних у БиХ је у значајном порасту. Хајрудин Шахић, члан Координације четири организације и председник "Мерхамета", каже како се сваки месец јавној кухињи пријављује око хиљаду грађана више.

"То је за 20 до 30 одсто више него у првом полугодишту прошле године. Имајући у виду грађане који из дана у дан добијају отказе, можемо очекивати да ће ситуација бити знатно гора", каже Шахић, нагласивши како је ситуација данас најгора у источној Босни.

"Тренутно се у кухињама 'Мерхамета' храни 10.500 сиромашних грађана. Од 1.500 до 2.000 људи је на чекању јер нисмо у могућности да удовољимо свима. Помоћ власти је мизерна или је немамо никако. Због повећања броја гладних и смањења донација морали смо смањити и квалитет наших оброка. Тако нашим корисницима не дајемо пола, него четвртину хлеба", каже Шахић.

Представници Светске банке и Дирекције тврде да немају тачне податке о сиромаштву, јер не постоје статистички показатељи о броју становника.

У категорију сиромашних убрајају оне који месечно имају око 65 конвертибилних марака за живот.

Марко Мантованели, шеф Канцеларије Светске банке у БиХ, подсетио је да је од 2004. до 2006. године у БиХ био забележен позитиван тренд смањења броја сиромашних.

"Процена је да ће предвиђено смањење бруто националног дохотка за 3,5 до четири одсто узроковати повећање стопе сиромаштва и да ће готово поништити половину унапређења које је постигнуто пре кризе. Током 2007. године национални бруто доходак био је виши од шест одсто, а у 2009. години минус три одсто", истакао је Мантованели.

Директорка Дирекције Љерка Марић, упозорила је да ће пола милиона становника, који су због економске кризе током прошле године остали без посла, бити на рубу преживљавања.

"Њихов положај зависи од дужине трајања незапослености. Ако се тај период одужи, нема сумње да ће и они бити у категорији апсолутно сиромашних грађана који једва спајају крај с крајем", каже Марићева.

У Светској банци запажају да је приметна снажна веза између образовања појединаца и сиромаштва.

Тако је стопа сиромаштва највиша међу домаћинствима на чијем челу је особа с основним степеном образовања, а више од 40 одсто одраслог становништва у БиХ нема ни средњу стручну спрему.

Руралне средине најсиромашније

Међу најсиромашнијим породицама дефинитивно су и оне које живе у руралним подручјима, односно вишечлана домаћинства која преживљавају од пољопривреде.

Према истраживањима и проценама Светске банке у БиХ, привредне активности у текућој години биће смањене због утицаја економске кризе, а квалитет запослења, који већ представља извор незадовољства за многе грађане, вероватно ће бити погоршан.

Констатују и како је због економске кризе у значајној мери смањена стопа давања кредита како појединцима, тако и правним лицима. Због тога нема улагања, отварања фирми и нових радних места.

"Запослење јесте један од видова превазилажења овог проблема. Али то неће ићи само од себе. БиХ мора да поједностави пословно окружење како би привукла инвеститоре, јер све земље у окружењу налазе се у сличној ситуацији и нуде готово исто што нуди и ова земља", рекао је Мантованели.

Према његовим речима, социјална заштита је ефикасан инструмент, али ова мера не може бити препоручена властима у БиХ.

"Много новца власти троше на социјалне накнаде и оне углавном одлазе у руке оних који су добростојећи. Петина најсиромашнијих не може добити ову накнаду. И због тога је неопходна реформа у овом сектору и увођење имовинског цензуса", рекао је Мантованели.

i tako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:53:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.