Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poginuo pevač Darko Radovanović!  (Pročitano 9395 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
HTC Wildfire S
Rekao sam slavne ličnosti. Ne naše komšije. Smiley
Ne može biti nikako isto.  Smile

Cela poenta je da jedne ne poznajemo lično i da sudimo o njima na drugi način.
« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 14:55:31 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80


Gledajuci ovaj snimak cini mi se da tekst u Blicu gde su okrivili "vremesnog vozaca" za ovu tragediju nema bas mnogo veze sa logikom. Prvo, na snimku se jasno vidi isprekidana linija za pravac kojim su se kretali deda i kamion. Znaci nije preticao preko pune linije. Drugo, u tekstu pise da je " Đorđe R. je direktno udario u “mercedes” E 320" sto po snimku ne bih rekao jer je njegov auto minimalno ostecen. Trece, pevacev mercedes se kretao ogromnom brzinom o cemu svedoci (pored smrskanog auta od dve tone) i to sto je uspeo da odgura onoliki kamion i okrene ga za 45 stepeni u odnosu na pravac. Moje misljenje: kada je deda krenuo u preticanje ovih nije bilo na vidiku... koliko puta sam samo na autoputu pogledao u retrovizor, tamo nema nikoga, a onda kroz tri sekunde raketa pored mene. Nije mi namera nikog da branim ili okrivljujem, samo ukazujem na nelogicnosti u tekstu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, to je ostruznicka obilaznica... tu se jurca nenormalno... lepa, siroka, ravna deonica puta... sa jednom manom... a to je da postoji blaga krivina izmedju skretanja za Zeleznik i mosta... plus je iskljucenje iz pravca Surcina u pravcu Obrenovca malo nezgodno... isprekidana linija citavim putem...  u proseku se desi jedan saobracajni udes u dva dana, a sa smrtnim ishodom bar 2 mesecno...

« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 15:19:10 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Znam sve, cesto idem za Obrenovac, kada je pustena obilaznica isao nekoliko puta, ali sam se vratio na staru trasu, preko Zeleznika. Ono nije obilaznica, ono je izgibija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


>>PrTy BoY<<

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 6500s
Ko je on uopste? Zar je bitno to sto je bio nazovi javna licnost? Ljudi u Srbiji ginu svakog dana a da nismo ni svesni toga. U vecini slucaja tudjom krivicom.
IP sačuvana
social share
Walcking on Sunshine
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 7.0a1
mob
Nokia C5-00
Гину сваки дан, тачно..
То значи да не треба увећавати, али ни умањивати значај догађаја..

Дакле :
Био је одличан певач, како ћу сад без њега, толико пута сам га гледао у емисијама, имам све његове албуме...
Погинуо, али крш певач, тако да ме боли курац...
Жао ми је онолико колико ми је жао сваке особе која је лишена живота, а ја је не познајем, тачније, жао ми је онолико дуго колико траје читање текста или слушање вести, све преко тога резервисано је за особе које су познавале преминулог...
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


>>PrTy BoY<<

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 6500s
Гину сваки дан, тачно..
То значи да не треба увећавати, али ни умањивати значај догађаја..

Дакле :
Био је одличан певач, како ћу сад без њега, толико пута сам га гледао у емисијама, имам све његове албуме...
Погинуо, али крш певач, тако да ме боли курац...
Жао ми је онолико колико ми је жао сваке особе која је лишена живота, а ја је не познајем, тачније, жао ми је онолико дуго колико траје читање текста или слушање вести, све преко тога резервисано је за особе које су познавале преминулог...

Upravo tako  Smile
IP sačuvana
social share
Walcking on Sunshine
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nikad mi nece biti jasni ljudi koji udju na temu koja ih (po njihovim recima) uopste ne interesuje... jos i pisu u njoj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Supruga tragično nastradalog pevača Darka Radovanovića, Maja, zaključila je da njihova trogodišnja ćerka Lara nije spremna za ovakvu vest, pa je devojčici rekla da joj je tata i dalje na putu.

'Suze i jecaji vladaju celom Sremskom Mitrovicom, a najteže je svakako njegovoj porodici i supruzi Maji, koja već dva dana u neverici sedi i čeka da je neko probudi iz ružnog sna. Ćerku Laru je odvela iz kuće kod svojih roditelja jer je još mala da posmatra ono što se ovih dana dešava u njihovom domu. Još joj nisu saopštili da se tata Darko više nikada neće vratiti u njen zagrljaj, očekuje da ga svakog trenutka vidi i stalno pita kada će se vratiti. Juče je prišla jednom članu porodice koji je došao da je obiđe i rekla mu je: „Moj tata je na putu“. Čoveku je došlo da zaplače, ali se suzdržao zbog nje' ispričao je za 'Alo!' prijatelj porodice Radovanović.

Isti izvor dodao je da je Darkova žena pod stalnim dejstvom sedativa, a da je nesreća uticala i na zdravlje njegovog oca.

'Nemoguće je utešiti ženu koja je tako iznenada izgubila najboljeg prijatelja, životnog saputnika i oca njihovog deteta. Ni tablete niti injekcije koje prima za smirenje ne pomažu da se smiri i umanji bol koji sada oseća. Verujte da je strašno ono kroz šta sada prolaze svi članovi njegove porodice, pogotovo njegov otac Vidoje, koji je inače bio veoma bolestan. Pored nesreće koja se desila, sada brinu i o njegovom zdravlju jer je stanje zaista kritično. Tuga je velika' završio je izvor za 'Alo!'.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
SonyEricsson k 850i
Ne slusam ovu muziku,ali cuo sam za njega,zao mi je sto je poginuo..zao mi je i svake druge osobe koja pogine..takav je zivot..

Sta nekog boli uvo dal ste culi ili niste za njega,ako vam nije zao zaobidjite temu..ako ste debili ne pokazujte to javno,pogotovo ne na ovakvoj temi..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.