Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:19:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podloga za laptom  (Pročitano 1221 puta)
24. Feb 2010, 00:43:06
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Laptop mi se bas grije primjetio sam. Doduse nemam nikakvih problema da mi se gasi ili tako nesto. Nije vise pod garancijom , kupio sam ga sad vec davne 2006/07. S vremena na vrijeme otvorim i ocistim (nekih 2-3 mjeseca) i unutra je ko u apoteci.Medjutim grije mi se ova desna strana gdje je napajanje i naravno hladnjak (kuler). Imaju da se kupe neke USB cooler podloge sa 2 kulera od 5-10 eura cijena, pa me sad zanima iskustvo korsnika kako to "cudo" hladi da li se isplati uzimati jeli sminka ili potreba i koliko u stvari ima efekta. ILi po starim narodnim obijacima jednostavno uperiti ventilator u njega i malo odici od podloge, ova varijanta je najefektivnija ali ne prakticna.. Smile   Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Isplati se, naravno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung i9000 Galaxy S
e jebiga sad, znam da se isplati nisu i neke pare, nego osjeti li se  Smile, ako je mali procenat hladjenja ne treba mi, ti to iz iskustva jel ili otprilike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
SonyEricsson Xperia mini
mislim da neces ostati bez hljeba ako izdvojis te pare pa testiras i sam, nije na svakom laptopu isto pa da ti sad neko moze reci smanji ce ti temperaturu za toliko i toliko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung i9000 Galaxy S
mislim da neces ostati bez hljeba ako izdvojis te pare pa testiras i sam, nije na svakom laptopu isto pa da ti sad neko moze reci smanji ce ti temperaturu za toliko i toliko  Smile

hahaha  Smile, sto me nasmija, u pravu si  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung i9000 Galaxy S
evo ovako to nekako izgleda najjeftinija 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Uzmi nesto ovako:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:19:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Podloga laptom

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.