Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Podgorica: Smijenit ćemo ih, ako tako hoće Zagreb  (Pročitano 11628 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 5610
  Додај Пекију!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
Da te obrisem, a? Razmislite li vi imalo prije nego sto napisete ove gluposti? Ili vas jos boli sto vam ne ide istorija na ruku, pa ne mozete da razmisljate?

A Niko, posto ti ne mijenjas strane, cuvaj malo bolje sifru i username, jer mi je neko, dok je bila aktivna tema "Da li su Crnogorci izmisljena nacija?" sa tvog naloga poslao privatnu poruku, a jos je imam:

"...vidim da i ti odmaras mozak od onih "Srbendi" tamo...samo da znas da te podrzavam...ali sta cu,moram onako is prikrajka...dobar sam sa Vladom,licno...a,i necu da me napadaju...procitaj,molim te odgovor 196,na 20 stranici teme(izmisljena nacija)...da samo znas koje je drvlje i kamenje palo na p.poruke....ne pitaj(ko da sam ja pisao)...a,sve je istina,pogotovo ono sto sam podebljao...pa sam posle stavljao samo vesti isl...
Nista,samo da te pozdravim,nadam se da nisam bio naporan..."

Dakle, ja jesam uvijek zagovarao Crnogorstinu, jesam Crnogorac i jesam bio za nezavisnu Crnu Goru, ali nikada nijesam dirao ili nesto pogrdno rekao za Srbe i Srbiju, ako izuzmemo Karadzica, Mladica, SRS i njene pristalice i ostale militantne Srbe. Definitivno nijesam generalizovao kao sto vi to radite ovdje. Ako mi pokusavamo da budemo civilizovani i da se iskupimo za ono sto smo uradili, a vi to ne mozete shvatiti, e ne mozete, onda cutite i idite svojim putem. Kada smo bili budale pa pvavivi Veviku Svbiju, sada necemo javiti za vasijem caktarom, no cemo raditi onako kako dolikuje ljudima.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2007, 22:54:20 od pekom »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Ja sam te samo pito, koje ja to strane menjam...kakva istorija...da me neces ti mozda uciti njoj???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
I ja ti odgovorio. A sto se istorije tice, govorim o skorijoj istoriji, odvajanju Crne Gore, za sta necete da priznate da vas pece... I, vjeruj mi, mogao bih da te poducim istoriji. No, vidim tebi to ne treba jer si od onih koji je sami prave, ko od plastelina, kako im kada odgovara... Batali ti istoriju, ako hoces da budes Srbin, nauci bar da pises. Udaljavamo se od teme, jednostavno me nervira to sto znate, ali pazi, znate da smo blizi EU i mi i Hrvati, i nervira vas to, ali, vjeruj mi, ne koliko nas sto cemo vas morati cekati zbog je**nog "paketa" da bismo usli u Uniju...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Evo sad da ti kazem...opet filozofiras,nije mi niko drugi koristio nalog to sam ti napisao ja... Smile
Stojim iza toga sto sam ti napisao od A do Š...iako nije u redu sa tvoje strane da to sa pp iznosis javno,ali nema veze,ja iza svojih reci stojim,bilo javno ili preko pp-a...btw...ti se nisi udostojio,cak ni da odgovoris na istu.
Samo ne znam sta tebi nije jasno...covece ja sam stao na tvoju stranu,iz razloga sto si bio sam,sto sam i ja sam poreklom Crnogorac,a inije mi bilo pravo da gledam kojekakve bljuvotine od strane "patriota" koji su lupetali gluposti o C.G.koje su i mene vredjale,a u zivotu nisu bili dole,niti imaju rodbine...
Ja samo ne znam,kako se ti na ovoj temi nadje uvredjen,pobogu,kada sam ja jasno u njoj kritikovao CG vlast,nikako Crnogorce i C.Goru...nije mi jasno kako si se ti nasao uvredjen kad sam prozivao sadasnju vasu vlast,a koliko mi je poznato ti si u Savjezu za Promjene...ako gresim ispravi me...nisam ja menjao strane,jer nemam koje da menjam,to sam sto sam...tamo sam te branio,iz ubedjenja,a malo i iz inata prema nasim "patriotama"...nemoj to da shvatas toliko licno pobogu covece....
Sto se ove teme tice...ja i dalje ostajem pri stavu da se crnogorska vlast obrukala,kao niko na svetu do sada,i pri tom stavu cu i ostati....a,ti se ljuti koliko oces...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ц.Гора је једна мала лепа државица али нажалост под диктатуром ДПС/а.
Када би било која друга политичка партија дошла на власт било би окет.
Такође жалосна је цињеница да странка која се 15 година залагала за независност на крају извиси и данас једва опстаје на политичкој сцени Ц.Горе.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Da te obrisem, a? Razmislite li vi imalo prije nego sto napisete ove gluposti? Ili vas jos boli sto vam ne ide istorija na ruku, pa ne mozete da razmisljate?

A Niko , posto ti ne mijenjas strane, cuvaj malo bolje sifru i username, jer mi je neko, dok je bila aktivna tema "Da li su Crnogorci izmisljena nacija?" sa tvog naloga poslao privatnu poruku , a jos je imam:

"...vidim da i ti odmaras mozak od onih "Srbendi" tamo...samo da znas da te podrzavam...ali sta cu,moram onako is prikrajka...dobar sam sa Vladom,licno...a,i necu da me napadaju...procitaj,molim te odgovor 196,na 20 stranici teme(izmisljena nacija)...da samo znas koje je drvlje i kamenje palo na p.poruke....ne pitaj(ko da sam ja pisao)...a,sve je istina,pogotovo ono sto sam podebljao...pa sam posle stavljao samo vesti isl...
Nista,samo da te pozdravim,nadam se da nisam bio naporan..."



Dakle, ja jesam uvijek zagovarao Crnogorstinu, jesam Crnogorac i jesam bio za nezavisnu Crnu Goru, ali nikada nijesam dirao ili nesto pogrdno rekao za Srbe i Srbiju, ako izuzmemo Karadzica, Mladica, SRS i njene pristalice i ostale militantne Srbe. Definitivno nijesam generalizovao kao sto vi to radite ovdje. Ako mi pokusavamo da budemo civilizovani i da se iskupimo za ono sto smo uradili, a vi to ne mozete shvatiti, e ne mozete, onda cutite i idite svojim putem. Kada smo bili budale pa pvavivi Veviku Svbiju, sada necemo javiti za vasijem caktarom, no cemo raditi onako kako dolikuje ljudima.


 Smile Smile Smile

niko ti nije ništa loše rekao , nije red iznosit pp ovde pa kako god .....  Smile

nije frajerski ni malo  Smile Smile

« Poslednja izmena: 18. Apr 2007, 00:29:33 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
U pravu je nikola34, kakav je to nacin da se PP poruke iznose ovdje.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
@Nikola
Pa ti sad vidi....

Koliko smo ja i ti razmenili poruka,ti i Vlado,ja i Tiger,ja i Dinamo da i ne nabrajam...pa zamisli koje bi to bilo pederisanje,kad bi to citirali,iako ja mislim da nikad nismo razmenili nijednu ruznu rec na licnom planu,ali ne zovu se dzaba privatne poruke...da se takvo sto iznosi...jos da je nesto,pa da covek kaze...ali i za to postoji odgovarajuca opcija,lepo prijavis SF-u,pa on odluci a, ne da me ovako povlaci po forumu.
Nema veze,imam ja prava i opcije,mogu da pobrisem sve sto je rekao,da izmenim i tvoje postove,pa da te stavim u drugi kontext pa da bude Nikola rekao ovo ili ono,ali ja nisam picka,rekao sam to sto sam rekao,i ne krijem se privatnim porukama,rodjackim vezama.....

Svaka cast zemljace...nek ti je na obraz... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
jučer braća...danas neprijatelji. Suština ove teme je frontalan sukob Srba i Crnogoraca...

Ima li ova tema uopće smisla ?

Ne znam tko je što pisao itd...ali ne vidim čemu da se iznosi pp.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.