Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počinje demarkacija granice između Makedonije i Kosova  (Pročitano 19436 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Nemojte pričati gluposti, pa Makakedonija bi bila u većoj opasnosti ako ne prizna Kosovo nego ako prizna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Gambi

Tebi stvarno nesto fali.  Smile Ti bi sad ceo svet preobrazio, zarad interesa zemlje od 7 miliona ljudi ... teras ljude u Makedoniji da glasaju za ono sto tebi u Srbiji odgovara Smile ... smeju ti se ljudi. Ajd' reci jel to normalno? Ti nisi extremista, ti si ultra-hardCore-extremista ... svakim danom pratim tvoje postove i svaki put si sve vise u qrcu!?  Smile To ne valja pre svega za tebe Smile , a onda ni za Srbiju  Smile  Smile

Makedonija ce da uradi ono sto mora da uradi ... prihvati to. Srbija takodje.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Mislio sam da će Makedonci priznanjem Kosova izgubiti definitivno poverenje Srba i da će to njima samima štetiti. Ipak Makedonci imaju više koristi od Srba nego od Šiptara.

banacanin

Zemljak biraj reči, ja ne lupam gluposti nego imam mišljenje.
« Poslednja izmena: 25. Mar 2008, 22:51:57 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Mislio sam da će Makedonci priznanjem Kosova izgubiti definitivno poverenje Srba i da će to njima samima štetiti. Ipak Makedonci imaju više koristi od Srba nego od Šiptara.
Probudi se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Mislio sam da će Makedonci priznanjem Kosova izgubiti definitivno poverenje Srba i da će to njima samima štetiti. Ipak Makedonci imaju više koristi od Srba nego od Šiptara.


Ако они тако желе, то је њихова ствар.
Па и ако не желе, а наводно МОРАЈУ, опет - њихова ствар.
То је само једна страна земља, као Бугарска отприлике.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 30710
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Gambi...

...smeju ti se ljudi...


Nisi ni svesna koliko si u pravu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар помеѓу народите - Гоце Делчев, Македонски револуционер

Свеста и чувството дека сум Македонец треба да стојат повисоко од се друго на светов - Крсте Петков Мисирков, Македонски просветител

 


Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Zašto bi se smejao čoveku , iznosi svoje mišljenje . Nepristojno je smejati se čoveku ako se sa njim ne slažeš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Нисте ви никакви пријатељи Србије и Српског народа, никада нисте ни били.

Ajde nemoj da places i da trujes glupostima.
Sada pricas o prijateljstvu kada je vatra u tvojoj kuci.

Gde je bilo prijateljstvo kada je obrnuta situacija ili bolje receno kada si ti bio prijatelj Makedonije i Makedonskog naroda.

Sebicno gledanje stvari i apsolutna pristrasnost u iznosenju stavova.



Хаххахаха па плачем Цане јер сада, када вас нема у саставу наше државе, морамо да радимо, нема ко да нас издржава! Smile

Што се пријатељства тиче, ја нисам никада био пријатељ Македонског народа и Мекедоније као државе, зато што је од када знам за себе ВМРО идеологија била актуелна и популарна код вас Македонаца, а и сећам се оних летовања у Грчкој, када смо морали да прођемо кроз Македонију и где сам на тим путешествијама доживљавао разноразне непријатности.

Сарадња? Колико сам ја упућен, било је сарадње 2001' или грешим? Наши политичари и јавност су подржавали Македонце и Мекедонију и када је горело и у вашој кући, али добро, ко то још рачуна. Ослобађање од Турака нећу ни да помињем јер ви то доживљавате као окупацију па ми је непријатно и то. Smile


Себичан сам Цане и пристрасан, јер сада, понављам, морамо да радимо јер нас ви више не издржавате! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Mislio sam da će Makedonci priznanjem Kosova izgubiti definitivno poverenje Srba i da će to njima samima štetiti. Ipak Makedonci imaju više koristi od Srba nego od Šiptara.


Ако они тако желе, то је њихова ствар.
Па и ако не желе, а наводно МОРАЈУ, опет - њихова ствар.
То је само једна страна земља, као Бугарска отприлике.

Е управо то. Од њих можемо очекивати исто што и од Бугара (забијање ножа у леђа када год им се укаже прилика)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Oslobadjanje od Turaka!" Smile Smile  Smile


Ode ti majstore u mracni srednji vek Smile Smile

P.S. Cane, sad ce on da nabraja kad smo mi vama pomogli, a kad ste vi nas za*ebali ... u zadnjih 700 god  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.