Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počinje demarkacija granice između Makedonije i Kosova  (Pročitano 19427 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ја сам се само тако сморио што сам од Скопља до Охрида (који ћу посетити опет за 1. мај  Smile) видео буквално стотине и стотине бандера са заставама Албаније... Као да нисам у Македонији!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ја сам се само тако сморио што сам од Скопља до Охрида (који ћу посетити опет за 1. мај  Smile) видео буквално стотине и стотине бандера са заставама Албаније... Као да нисам у Македонији!
i onda posle srpski genijalci nesto seru Makedoniji po temama...eto,i sam si video...
ja uskoro vise necu moci ni porodicu da posecujem,jer je veci deo u Skoplju,a manji deo bas u Ohridu...Makedonce jos i ne smaraju(mislim na manje carke,naravno),ali zato kad cuju srpski...hvala Bogu,pa ih u Ohridu i nema previse,a i Makedonci ih teraju,ali ni ovi u Skoplju nisu mnogo bolji...ima i medju njima dobrih,oni starosedeoca koji zive u Staroj Turskoj carsiji i imaju zanate,ali ima i ovih novih,govnara koji uvek prave probleme kada stignu.
« Poslednja izmena: 02. Apr 2008, 12:57:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
i onda posle srpski genijalci nesto seru Makedoniji po temama...eto,i sam si video...
ja uskoro vise necu moci ni porodicu da posecujem,jer je veci deo u Skoplju,a manji deo bas u Ohridu...Makedonce jos i ne smaraju(mislim na manje carke,naravno),ali zato kad cuju srpski...hvala Bogu,pa ih u Ohridu i nema previse,a i Makedonci ih teraju,ali ni ovi u Skoplju nisu mnogo bolji...ima i medju njima dobrih,oni starosedeoca koji zive u Staroj Turskoj carsiji i imaju zanate,ali ima i ovih novih,govnara koji uvek prave probleme kada stignu.

Па увек ће бити оних којима је свеједно...
Али, немој да мислиш да ми Македонце оправдава број и агресивност шиптарске мањине у њиховој држави...
Ја само кажем, они мисле да могу другачије од нас а ја кажем да ће тако да изгубе државу! Толико...

Ружно је кад неко крене да ми ликује што нам је држава разбијена док његову државу цепају на свим основама на два дела и то само зато јер је хтео другачије од Срба...

Ја у Охриду немам проблема, не знам за тебе.
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Protestna nota Srbije Skoplju zbog demarkacije granice
Autor: Tanjug | 02.04.2008 - 17:21

Makedonskom ministarstvu spoljnih poslova danas je uručena protestna nota Srbije zbog formiranja zajedničke tehničke komisije za demarkaciju granice između Makedonije i Kosova.

U noti Beograda se ističe da odluka o početku demarkacija granice sa pretstavnicima Prištine znači nepoštovanje teritorijalnog suvereniteta i integritet Republike Srbije. Zamenik šefa makedonske diplomatije Zoran Petrov, koji je primio notu od ambasadora Srbije u Makedoniji Zorana Popovića, rekao je da ono što je navedeno u noti Beograda neprihvatljivo. Petrov je rekao da Makedonija ostaje na opredeljenju za očuvavanje i unapređivanje dobrosusedskih odnosa, ali da pritom vodi računa o svojim nacionalnim interesima. Legitimno pravo Makedonije, rekao je Petrov, je da izvrši obeležavaje granice sa svojim susedima, što je u ovom slučaju precizno navedeno u planu Martija Ahtisarija, koji je prihvatila međunarodna zajednica, tvrdi se u saopštenju Ministarstva spoljnih poslova Bivše jugoslovenske republike Makedonije.

Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Државни врх име се понаша као да су вашке а не људи! Нека...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hrvati i Albanci ulaze u NATO  Smile ... Makedoniju *ebu Grci ...

Polako nas okruzuju, krajnje je vreme da se dozovemo pameti.

P.S. Raduje me izjava GWB da treba i Srbija tesno da saradjuje sa NATO.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Spam

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
demarkacija je odlozena

a za to ko vam je veci prijatelj od nas ili Slovene ...rekao sam vec na ovom forumu ....velika vecina od Makedonce protivi se prizanju Kosovo i prekini sa tu neprijateljsku propagandu sprema Makedonce ...mi vas osecamo najblizi od sve komsije

Ako vlada Makedonije ne prizna Kosovo do zasedanja NATO ja ću sei javno izviniti i to izvinjenje će mi stajati u potpisu 7 dana. Ako prizna šta ćeš ti da učiniš?

vidim tvoj potpis nije izmenjen
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
demarkacija je odlozena

a za to ko vam je veci prijatelj od nas ili Slovene ...rekao sam vec na ovom forumu ....velika vecina od Makedonce protivi se prizanju Kosovo i prekini sa tu neprijateljsku propagandu sprema Makedonce ...mi vas osecamo najblizi od sve komsije

Ako vlada Makedonije ne prizna Kosovo do zasedanja NATO ja ću sei javno izviniti i to izvinjenje će mi stajati u potpisu 7 dana. Ako prizna šta ćeš ti da učiniš?

vidim tvoj potpis nije izmenjen
Nije se ni samit NATO završio. Kad se završi videćeš.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Наравно да свако добронамеран није крив за поступке других.Мени су лично Македонци драги и волим Македонију.То што влада Македоније ради нешто што није нама на корист је друга прича која ће им се ,ако пристану на то,кад тад обити о главу на овај или онај начин.
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bulajka

Ma kako to da svi koji rade protiv Srbije, rade i protiv sebe? Kako samo dolazis do takvih zakljucaka? Nije mi jasno ...

Gambi je svojevremeno terao Makedonce po forumu da oni, u svojoj zemlji glasaju za onu opciju koja ce podrzavati radikale u Srbiji .... mis'im Smile Smile  Sta to bese mozak?  Smile

Makeodnci rade, ono sto im se kaze ...
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.