Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:01:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Početak kraja Miškovićeve imperije?  (Pročitano 27586 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270
Svi pljujete, a niko ne razmislja o 20.000 radnih mesta koja Srbija ima od njega kao i mogucnost da kroz izvoz proizvoda preko njegovih lanaca od Albanije do majke Rusije ostvari devizni priliv. Ne kazem da je on svetac, samo da treba biti realan i sagledati pozitivne i negativne stvari pa onda delati.
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
da treba ga unistiti i siptarima i hrvatima dozvoliti da kupe Srbiju.    Smile
predpostavljam da deo vas kupuje benzin kod bedzeta pacolija.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Što? Jel Mišković jedini biznismen u Srbiji? Jel su Hrvati i Albanci jedini zainteresovani za srpsko tržište? Mišković treba da pane jer je simbol te pljačkaške ekipe koja darače ovaj narod ne vraćajući ništa nazad. Lako ćeš za trgovine kad imaš proizvodnju, što država nije favorizovala biznismene tipa Drakulića koji se bave industrijom. Pa nije ti Švaba bogat jer ima velike trgovinske lance, nego što proizvodi brda i planine robe. Ne, nego je Dinkić zidao kuću zvanu srpska privreda od krova. Kuća svaka mora da stoji na temeljima, pa onda prva ploča, pa zidovi, pa druga ploča pa na kraju krov, tj banke i trgovinska mreža. I najzad, koja to velika vajda što ja kupujem kod Miškovića, a ne kod Pacolija? Oće li Mišković da se otvori 40-50 milja evra svake godine za Srbe na Kosovu? Da neće da ulaže u kampanju novog američkog predsednika i lobira za Srbiju? Nešto nisam do sada čuo da se bavio takvim stvarima, a ti me obavesti ako grešim. Uvek se potegne ta priča o tome da je on kao Srbin, pa kad je Srbin, i ne samo on, što ne otvore neke fabrike dole na Kosovu u srpskim sredinama. Nego je problem što on nije Srbin, nego mešatar, a takvi slabo veruju u nacije. Inače ne bi nacionalnu katastrofu devedesetih iskoristili da se lepo napljačkaju. Samo neka on propadne, ako već nema ko da ispita kako je zaradio lovu i strpa ga u bajbokanu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Qtek 小米
da treba ga unistiti i siptarima i hrvatima dozvoliti da kupe Srbiju.    Smile
predpostavljam da deo vas kupuje benzin kod bedzeta pacolija.
Па знаш како ... какву власт имамо, не би ме чудило да и поред Мишковића, шиптари и хрвати купе целу Србију.
Што да не, кад је та иста власт пустила стотине шиптарских терориста.
Што Словенци не допусте на их неко од комшија купи ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
Samo neka on propadne,
ali ti opet neces biti srecan.
Citat
Што Словенци не допусте на их неко од комшија купи ?
zato sto cuvaju svoje. sto ih zabole za ljudska prava i ostale gluposti.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
Svi pljujete, a niko ne razmislja o 20.000 radnih mesta koja Srbija ima od njega kao i mogucnost da kroz izvoz proizvoda preko njegovih lanaca od Albanije do majke Rusije ostvari devizni priliv. Ne kazem da je on svetac, samo da treba biti realan i sagledati pozitivne i negativne stvari pa onda delati.
a sta je sa ogromnim uvozom daleko vecim od izvoza, i monopolom u mnogim privrenim granama? pa i ja da imam monopol i ja bih zapošljavao 20.000  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
Samo neka on propadne,
ali ti opet neces biti srecan.
....
A ti ćeš biti srećan ako Mišković nastavi da se bogati? Šta imaš ti ili ovaj narod od toga? Kontam da je baja industrijalac i da pravi srpski nacionalni automobil, pa i da zalegnemo svi za njega da bi opstao. Ovako, sem ako nisi zaposlen u Delti, ne kontam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy IIs
Svi pljujete, a niko ne razmislja o 20.000 radnih mesta koja Srbija ima od njega kao i mogucnost da kroz izvoz proizvoda preko njegovih lanaca od Albanije do majke Rusije ostvari devizni priliv. Ne kazem da je on svetac, samo da treba biti realan i sagledati pozitivne i negativne stvari pa onda delati.

On je pre svega uvoznik, zarađuje na maržama ako nisi znao.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
daj bre ljudi... ne odlucujemo o njemu ni ja ni vi ni ova vlast. mislim da je ovo jos jedan napad u fazonu Srbe na Srbe.
sto se tice uvoza, ima mnogo uvoznika koji su preko noci postali milioneri i nisu poznati javnosti. cinjenica je da kada bi neko od obicnih ljudi pokusao da uveze "kontejner" orobila bi ga inspekcija ili mafija. i dok se mi ovde koljemo, ostadosmo bez drzavne imovine. ej bre pa mi nemamo ni fabriku sladoleda.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270
Svi pljujete, a niko ne razmislja o 20.000 radnih mesta koja Srbija ima od njega kao i mogucnost da kroz izvoz proizvoda preko njegovih lanaca od Albanije do majke Rusije ostvari devizni priliv. Ne kazem da je on svetac, samo da treba biti realan i sagledati pozitivne i negativne stvari pa onda delati.
a sta je sa ogromnim uvozom daleko vecim od izvoza, i monopolom u mnogim privrenim granama? pa i ja da imam monopol i ja bih zapošljavao 20.000  Smile


Pa ja nisam rekao da delta nema negativnih strana, naprotiv. Samo kazem da sada posto je na ovoj poziciji na kojoj je sa njim treba postupati oprezno i prvo napraviti plan sta raditi sa njegovim kapitalom i svojinom pa onda delati. Ne kao ovi dosmanlije prvo dosli na vlast pa se onda pitali sta gde i kako...
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:01:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.