Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 157
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počeo rat između Gruzije i Južne Osetije, poginulo 15 civila  (Pročitano 70042 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Руска оклопна кола улазе у Цхинвали




МОСКВА/ЋИНВАЛИ, 8. августа 2008. (Бета) - Руска оклопна возила улазе у главни град Јужне Осетије, Цхинвали, где се воде борбе између снага владе Грузије и сеператистичке области Јужне Осетије, јавио је Итар-Тас, позивајући се на власти Јужне Осетије.

Према тим наводима, пут који окружује Цхинвали "очишћен је" од грузијских снага, и колона руских оклопних возила улази у град тим путем.

Руско Министарство одбране саопштило је да је послало појачање као помоћ руским мировним снагама и грађанима.

"Руским миротворцима, грађанима Русије, који се налазе на територији Јужне Осетије и грађанима саме непризнате републике биће пружена неопходна помоћ", наводи се у саопштењу.

IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Шта каже?!
Рат!
Не чујем добро.
Рат.
Молим!
Почео рат бре (...)
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2610
Rusija je odavno upozoravala da ako Koavo dobijer nezvisnost da ce podrzati juznu Ostiju i Abhaziju u otcepljenju od Gruzije.
I SAd i EU su olako shvatile  da Rusija nece dati svoje interesa a pogotovu nakon postavljanja raktnog stita od straen NATO-a u Ceskoj.
Trazili su i izazivali ruskog medveda-dobice mnog vise no sto i mogu da zamisle.
Verujem da ce ubrzo poceti da traze da se ponisti samo[proklamovana nezavisnost Kosova i ucenjivace jos vise ova svtakos-serifska -*ovna-SAD  i EU tj NATO.
Neko se debelo zajebao alio ko tek ce se videti-Gruzija je kolateralna steta-tek ce se ispostaviti.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.51
 jevrejin holbruk upravo na CNN optuzuje rusiju za "agresiju" , "krshenje ljudskih prava " i sl ...  Smile mislim da su oni ovo namerno pripremali preko svoje marionete sarkashvilija , da bi upleli rusiju u konflikt i tako sebi osigurali otvorene ruke za rat protiv irana ...

 inache , izgleda da je poginulo 10 ruskih vojnika  Smile ,od onih koji su vec bili u j.osetiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Hoće li Rusi dopustuiti Holbruku da se otruje stronciumom ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia E
Da znam kojim putem se ide za Rusiju ovog trenutka bih krenuo da pomognem braci rusima!
Imam jedan prelog za sve nas, da mi ovde sa burek.com posaljemo jedno pismo podrske Medvedevu i Putinu pa kad njihove trupe umarsiraju ovde da znaju na cijoj smo strani evo Gambino moze da nam ga prevede Smile

Bacuske samo radite sta ste naumili a ako holbruk bus i ostali nato olos smatra da vrsite agresiju i prekoracujete silu evo ja ih pozivam da vas bombarduju, i to sto pre, jer sto pre krenu da vas bombarduju to ce pre i okoncati svoju kolonijalisticku karijeru! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...

Ма пусти Холбрука смешан је ки бицикло... а и у ком је он својству Smile
Него, може ли мало предавање о расном саставу Грузина. Ајде да се једном сложимо Smile
И Шипоси су оданде, тако сам чуо. Има Албанија на Кавказу. Ако, нека их браћа Руси изгазе к'о бубашвабе.
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.51
...

Ма пусти Холбрука смешан је ки бицикло... а и у ком је он својству Smile
Него, може ли мало предавање о расном саставу Грузина. Ајде да се једном сложимо Smile
И Шипоси су оданде, тако сам чуо. Има Албанија на Кавказу. Ако, нека их браћа Руси изгазе к'о бубашвабе.


  nije holbruk nimalo smeshan  Smile to jeste deo plana da se rusija pokaze kao "agresor" sad kad su pripreme za rat protiv irana u toku . naravno , time se posredno vrshi pritisak i na priznanje kosova (ako vi j.osetiju i abhaziju ,ona mi kosovo).

 shto se tiche gruzina ,oni su kao i albanci samo pijun u toj igri. podrshka koju dobijaju je uslovljena njihovim neprijateljstvom prema rusiji. naravno i sarkashvili je "koristan idiot" , a kako mu se pozicija ljulja (protesti,kradja na izborima) ,sad je prilika da dobije ocenu kao pro-zapadni (chitaj pro-jevrejski) reformator i demokrata.  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
И Шипоси су оданде, тако сам чуо. Има Албанија на Кавказу. Ако, нека их браћа Руси изгазе к'о бубашвабе.

хехе вратија се Дух... Smile Smile
а и било је досадно, а и ЕУропљани замало да нас убеде да треба дидемо у ЕУ...

IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Alcatel dobar neki ;)
oborena 2 ruska aviona,krenulo je fešta  Smile
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 157
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.