Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poceli da oboljevaju politicari i ljudi iz politike!!!!  (Pročitano 8622 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ruzno je spekulisati o tako opakim bolestima. Ma ko to bio u pitanju. Da imas cvrste dokaze, da je to vec neko objavio...Nego samo nagadjas... ruzno.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Nije bas bio nesto los, samo im ostavio zemlju gore nego najgora prirodna katastrofa  Smile

Nije nacizam nego Rusi i Englezi Smile

Sram ih bilo, mislim, sto nisu jos vise  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
nemoguce da je narod toliko glup da to hoce! mislim jeste polemika niko ne moze da te natera da gledas nesto sto ne zelis. ali kad imas ogromnu kolicinu novca , televiziju, reklame, bilborde, muzicku kucu koja favorizuje pinkovce i kada ti se u u vecini kafica pusta mizika sa pinka! zar to nije trovanje? mediji su cudna stvar , inoformisi se malo o nacistickoj propagandi u nemackoj za vreme drugog svetskog rata sto je preteca mediske manipulacije. znam da me razumes sta pricam.  ne mozemo tako da kazemo da mi to zelimo jednostavno smo svakodnevno bonbardovani time a mladi da se ponovim upijaju kao sundjer!

Nemoj dva puta ovo da kazes! Smile
narod je upravo bas tako glup jer se inace narod ostro deli na dve grupe na pametne ljude i na budale, pametnih ljudi je jako malo dok je budala i previse, budala i glupih ljudi koje je lakse kupiti i jos lakse zavesti!
Uzimimo caoca colu kao primer, sta mislis da se ona prodavala zato sto je dobra, NE nju je prodao lazni osmeh!!!
U danasnjoj eri interneta, informatickog drustva i slobode informacija smesno je porediti nacisticku nemacku i danasnji svet, danas je stvar licnog izbora da gledas sta hoces a sta neces, ko ti brani da promenis kanal?

Pitanje je samo da li si ti dovoljno pametan da to ucinis?
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Qtek 小米
Ne slazem se da je Mitrovic zatrovao omladinu... On samo daje ljudima ono sto ti ljudi hoce i za to uzima pare... Coveku sasvim korektno ide i u ostalim drzavama gde posluje.

nemoguce da je narod toliko glup da to hoce! mislim jeste polemika niko ne moze da te natera da gledas nesto sto ne zelis. ali kad imas ogromnu kolicinu novca , televiziju, reklame, bilborde, muzicku kucu koja favorizuje pinkovce i kada ti se u u vecini kafica pusta mizika sa pinka! zar to nije trovanje? mediji su cudna stvar , inoformisi se malo o nacistickoj propagandi u nemackoj za vreme drugog svetskog rata sto je preteca mediske manipulacije. znam da me razumes sta pricam.  ne mozemo tako da kazemo da mi to zelimo jednostavno smo svakodnevno bonbardovani time a mladi da se ponovim upijaju kao sundjer!
У праву је Орф, он само форсира најкомерцијалнију музику, али са друге стране да жели могао би да промовише и неке друге правце од којих не би имао толико профита, али пошто је генерално свуда народ музички необразован и неинформисан пре свега, онда може да слуша шта год му се сервира.

Дајте мени медије и људи ће слушати оно што им будем ја сервирао, све је просто ко пасуљ.

Кад је музика у питању ја делим људе на оне које тачно знају шта слушају и којима не можеш сервирати пинк срања, остали су ''сваштоједи'' који не осећају музику.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
hajde malo da pojasnimo neke stvari.

u odeljenju imate 30 ucenika od toga 20 najmanje ima sklonosti ka kicu i sundu a 5 je neopredeljno i 5 je uspelo nekako da u svojoj glavi ostane svoj i neiskomercijalizovan ostalih 20 misle za njih da su zaludjenici i da su krajnje nedruzeljubivi filozofi jer pokusavaju da im objasne da oni ne razmisljaju kako treba! sto znaci da dve trecine ako imamo takvu prpporciju onda to znaci da dve trecine ljudi u srbiji je neobrazovano , nema svoje misljenje.... zar je to moguce? kako je do toga doslo?

to je sve jedna velika masina koja guta mladje pred sobom stvara se instant kultura i trend, nevezano samo za muziku pink, rts pa i ostali mediji imaju emisije nekog nebuloznog sadrzaja sa pitanjima svojim gostima tipa gde ces veceras, novi projekat.... Hej bre poceli ljudi da citiraju ekrema kao novog srpskog filozfa!!! odusev;javaju se mediokritetima, ona nakaza boki trinaest je cool ljudima! i njega citiraju! jelena karleusa ima kolumnu, legija pise knjige, kurve pricaju o moralu i postenju i to konstanto imas na tv! i to sve gledaju mladi i poistovecuju se sa njima stvaraju neki lazni san. nemaju postovaja prema nikome u glavi su im provod, droga, alkohol ,prostitucija.
cujem neku pesmu tragi komika kad ono posle mesec dana postane hit!!!!

tu masinu finasira vlada, mitrovic i ko zna ko jos! konstantno si bombardovan time ne mora niko da te tera i prisiljava jednostavno ne mozes da pobegnes od toga masa informacija takve vrste je i suvise velika!

Ako su istinitu tekstovi iz tabloida i prica koja se tice ove teme, onda ni vlast a ni mitrovic nisu mogli da pobegnu iz rupe koju su iskopali i oni su pali u nju! osvrnite se oko sebe, sta vidite? Neznanje, jad, bedu, cemer, vidite nepismene ljude 1,2 milina srba, postajemo zaostali bez interesovanja!

Drustvo je obolelo, vise nije politika samo problem! Ja doboko verujem da ovo drustvo moze da se izleci jos uvek nije kasno ali ovo je zadnji trenutak za trzaj! bolesti ovih ljudi su samo opomene da djavo uvek dodje po svoje!

« Poslednja izmena: 17. Jan 2011, 10:36:27 od Nikolabojovic »
IP sačuvana
social share
  Za promene! Protiv politcara i svih na politickoj sceni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ma neka poscrcaju i nek se skinu sa grbače ovim ljudima ovde, kada već ne umemo sami da ih skinemo ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
U vezi teme, glupost je napisati da je Tadicu nesto amputirano, jer svakako se to ne bi moglo sakriti.
Ne moze za kratko vreme obuci cipelu ili cak i hodati. Treba bar tri meseca da prodje da se zavida i sredi proteza.
Drugo, nije mi poznato od cega Zeljko Mitrovic boluje, ali AIDS ne zahteva lecenje u bolnici, dok leukemija to zahteva.
Znas kako ide onaj stos: koja je razlika izmedju Cece i Side? Pa kaze sa sidom se duze zivi. Smile Smile Smile
Nisam pratio linkove, ali ti si dao primer ove dvojice.I generalizovao na politicare.
Da ti kazem sta ja mislim o zdravlju nasih politicara? Zdravi ko dren, nevidjene strvine,sampioni u zhderanju.
Oni su ljudi perpetum mobile u kenjanju.Kad ne kenjaju kroz guzicu, kenjaju na usta.
Nosim se mislju da se otvori pored Reality Show emisija i Kenjatorski fakultet sa diplomama: Diplomirani kenjator.
I da se postavi uslov da moras tu diplomu imati da bi se bavio politikom.
Kamo srece da se nadje neka boljka koja samo da njih strefi. Specificna. Pozeleo bih im sretno crkavanje i davao u zhivo na televiziji sa vescu: cestitamo, jos jedan mandrkno.
Dakle ako je o zdravlju nasih politicara, omanuo si temu debelo.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2011, 11:46:04 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
U vezi teme, glupost je napisati da je Tadicu nesto amputirano, jer svakako se to ne bi moglo sakriti.
Ne moze za kratko vreme obuci cipelu ili cak i hodati. Treba bar tri meseca da prodje da se zavida i sredi proteza.
Drugo, nije mi poznato od cega Zeljko Mitrovic boluje, ali AIDS ne zahteva lecenje u bolnici, dok leukemija to zahteva.
Znas kako ide onaj stos: koja je razlika izmedju Cece i Side? Pa kaze sa sidom se duze zivi. Smile Smile Smile
Nisam pratio linkove, ali ti si dao primer ove dvojice.I generalizovao na politicare.
Da ti kazem sta ja mislim o zdravlju nasih politicara? Zdravi ko dren, nevidjene strvine,sampioni u zhderanju.
Oni su ljudi perpetum mobile u kenjanju.Kad ne kenjaju kroz guzicu, kenjaju na usta.
Nosim se mislju da se otvori pored Reality Show emisija i Kenjatorski fakultet sa diplomama: Diplomirani kenjator.
I da se postavi uslov da moras tu diplomu imati da bi se bavio politikom.
Kamo srece da se nadje neka boljka koja samo da njih strefi. Specificna. Pozeleo bih im sretno crkavanje i davao u zhivo na televiziji sa vescu: cestitamo, jos jedan mandrkno.
Dakle ako je o zdravlju nasih politicara, omanuo si temu debelo.
ahahahaha!!!  Smile Smile Smile Smile

e,ovaj post ti je stvarno dobar!  Smile (ozbiljno mislim) i potpuno se slazem!

pogotovu mi se svidja ovo

Citat
Znas kako ide onaj stos: koja je razlika izmedju Cece i Side? Pa kaze sa sidom se duze zivi. Smile Smile Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2011, 12:28:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
имам утисак још одавно да је комплетна редакција "таблоида" зрела за лазу или евентуално бочар или вршац Smile

Dobro je.. nisam jedina...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jan 2011, 12:29:00 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Sony 
baš me briga za izvor vesti , samo neka ih što više oboli.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.