Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pobuna majki u Italiji zbog seksi vaspitačice  (Pročitano 5244 puta)
22. Mar 2012, 16:05:01
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Za malo italijansko mesto Kastelo di Seravale u blizini Bolonje pročulo se ovih dana do Čilea, a čak je i nacionalni radio te južnoameričke države intervjuisao Mikelu Rot (38), definitivno najslavniju stanovnicu ovog mesta. Razlog je odluka dela roditelja da ispišu decu iz obdaništa u kojem je Mikela vaspitačica, a sve zbog njenih obnaženih slika kojih je svuda na internetu, pa i na njenoj Fejsbuk stranici.


Kap koja je ovim roditeljima prelila čašu bile su slike u izazovnim pozama na motoru Harli Dejvidson koje je Mikela uradila za kalendar. Putem interneta počele su navodno da stižu kritike na račun majki koje su ispisale decu iz obdaništa zato što je vaspitačica isuviše seksi, a za to vreme Mikela, koja je poreklom iz SAD, uživa u svojim minutima slave.


Tvrdi da joj poruke podrške dolaze i od žena iz Indije i od muževa iz Turske, dakle, kako je rekla, "iz država koje ne bi mogle da se pohvale baš sjajnim tretmanom društva prema ženama".

 


- Mejlovi su mi stigli i iz Japana i Brazila. Na Fejsbuku sam dobila 20.000 zahteva za prijateljstvo. Poštari iz Kastelo di Seravale kažu da ovih dana praktično rade samo za mene - rekla je Mikela za bolonjsko izdanje italijanskog dnevnog lista "Il Resto del Karlino".



Mikela kaže da joj ponude za posao stižu čak iz Paragvaja.

 

- Pozvali su me da gostujem u emisiji na nacionalnoj televiziji i platiće za to celoj mojoj porodici. Pored toga, daće mi i dve hiljade dolara - navodi Mikela, ali tvrdi da je ništa osim posla u obdaništu ne interesuje.

 


Ona je u Americi, pre nego što je došla u Italiju, radila za aviokompanije.

 

- Zadatak mi je bio da na aerodromima identifikujem osobe koje su potencijalno opasne - objašnjava Mikela i dodaje da je nakon okončanja ljubavne veze u SAD u Italiju otišla da bi počela život iz početka.

 


Od kada je pre deset godina stigla na Apeninsko poluostrvo, takmičila se na nekoliko izbora lepote uključujući i "Mis italijanska mama" i "Mis zlatne pozadine". Prvi put je medijima je "zapela za oko" izazovno poziravši za motoru "Harli Dejvidson".

Mikela kaže da je odluke nekih roditelja nimalo ne iznenađuju.

- Biti model za mene je drugi posao. Poziram nakon što završim sa nastavom i u vreme letnih praznika kada se vratim u SAD. Uvek sam obučena na tim fotografijama i ne bi mi palo na pamet da poziram gola. Ovde se radi o zavisti. Postoje i majke koje mi govore kako njihova deca jedva čekaju da me vide - priča Mikela.

Izvor: Blic


Deportujte je slobodno u Srbiju taman bi bila pogodna za ove nase upaljene klince  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Sendo 
Mama Mia Smile Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2012, 20:26:14 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Dobro izgleda...

Problem je sto biti pedagog zahteva vise od prostog cuvanja dece. Zahteva i to da budes primeran jer se ta deca koju cuvas ugledaju na tebe. Zamislite malu devojcicu od 3-4 godine koja se ugleda na njenu vaspitacicu koja se skida gola za naslovnu stranu magazina. Tako da, shvatam i te roditelje i njihovu zabrinutost...

Doduse, kada bi gledali primerenost morali bi da otpustimo 50% nastavnog kadra, al jbg.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Mene samo zanima kako neko dete od 3-4 godine moze doci do informacija gde se njihova uciteljica skinula gola.
Prosto receno sve dok im roditelji to ne nametnu kao znanje ziveli bi u zabludi da im je vaspitacia plejboj zecica...ili postoje decaci koji ga drkaju sa 4 godine!?
Onda je najmanji problme plejboj vaspitacica
« Poslednja izmena: 22. Mar 2012, 16:37:14 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
ооооооооооооооо лепа професија, лепо голо дупе на нету  Smile свака част, биће нешто од деце
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Alcatel One Touch
Što nije bila nijedna takva kad sam ja bio klinac!? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
HTC Wildfire S
Nice.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.100
mob
Nokia C5-00
Тотално је модерна, мајке ми!  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ljubomorne kucke  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
ja samo da se upisem  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.