Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plavuše se za izlazak spremaju duže od brineta  (Pročitano 22056 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
hahahahahaha sad sam nesto napisala, ali sam obrisala, a izgledalo je tako cool  Smile  elem, ne brini, desice se pre ili kasnije  Smile Bog nekontrolisanih pijanstava je veliki lakrdijas  Smile 

jedva cekam  Smile
Ma joooj, desilo se milion puta, pa zato sad izbegavam.  Smile

Ono, probudim se u pola 9 ujutru, full obučena, u sobi još upaljeno svetlo, a meni se minđuša zabila u vrat.  Smile
I onda... ceo dan mi je telo otrovano, a duša u limbu.  Smile

A u zadnje vreme, kad dođem kući, lepo nešto prezalogajim (a i ne pijem više koliko sam ranije  Smile ), malo iskuliram i ujutru (skoro) ništa.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 



Tema treba da glasi - Plavuse se izalzak duze spremaju od crnki ali crnke se ne skidaju kad lezu u krevet  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
 Smile

Hahaha, baš tako.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
brzooooo....

uvijek znam sta cu da obucem...rijetko se premisljam...
sredim sebe zaista u rekordnom roku...
ne gnjavim se ja tu...

bitno je da sam dobro raspolozena...

jedino me jebu situacije kada moram biti prisutna negdje,negdje gdje je formalno i gdje znam da cu da zijevam do besvjesti....e onda se spremam...ko da idem na klanje...gegam se,klaj-klaj...frkcem i drzim duge monologe...pricam sa sobom u ogledalu...
i najradje bih obukla vjesticije odjelo i zajahala metlu ,pa pravac na skup koji unaprijed osudjujem na debakl... Smile...

desavalo se da se zeznem...naidjem na mrguda moje vrste...pa zajedno uz koktele popljujemo situaciju i cerekamo se do besvjesti Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
I ne brini... ne pronalazim se ja, samo mi smeta kada opljunes po svima koji ne izgledaju kao sivokoza izbeglica iz Ruande visoka dva metra koja pokusava da bude mesavina filozofa i atomskog fizicara...
Ne kazem da si to ti, vec sam na osnovu tvojih zamerki zenskom rodu sklopila takvu neku sliku sta je za tebe idealna zena... sto opet ne znaci da si to ti

Ne sekiraj se - ja se tu nikako ne mogu pronaci jer sam prosecne visine za jednu zenu (177cm),dakle nisam dvometrasica i ne izgledam kao da sam iz Etiopije ,bavim se sportom pa sam otprilike i idealne tezine za svoju visinu .
Ovo za filozofa bih vec i mogla shvatiti da je meni upuceno ,a za atomskog fizicara opet tesko .

Idealna zena za mene je recimo Sindi Kraford ili Hajdi Klum ali to fizicko savrsenstvo nije dovoljno za tu titulu.
Ja to sve gledam malo dublje i kompleksnije.

Citat
loli, jednostavno prestanes da reagujes na aneine provokacije... Ona bez toga jednostavno ne moze..

Ona reaguje na moje postove ,pa je prirodno da joj lepo odgovorim. Smile

Da gledas malo kompleksinije, ne bi imala tako ruzno misljenje o svemu sto nije idealno..

A... cek... vecina ljudi nije idealna... Sta cemo sad? Sve u gasnu komoru?

BTW. Prosecna visina je i dalje skandalozno ispod 170cm.. bar na Balkanu i vecem delu Evrope...

Onaj komentar je bio ruzan na vise od jednog nacina i ostajem pri tome da ruznoca ne mora da bude samo fizicka, sta vise... I nije prvi put da svoje predrasude iznosis na krajnje uvredljiv nacin...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Anea jel se slazes da napravimo anketu na forumu ko je duhovno lepsi - Anea ili Lolana ?
Mislim da bi to bilo posteno ,sta kazes ? Smile

Ako ti budes pobedila ,ja ti posteno cestitam kao sto svaki porazeni treba da uradi  Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 20:52:16 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
A zasto je to vazno?
Cega je to dokaz?
Popularnosti ili stvarne duhovne lepote?
Posto je to dokaz popularnosti, ne sumnjam u tvoju pobedu.  Smile

U stvari, da li sam ja rekla da sam bolja?
Nisam.
Samo sam konstatovala da ponekad imas zaista ruzan nacin izrazavanja. Da ne razmisljas o tome da to jos neko cita.

Prosli put je frka nastala jer sam napisala usred prepiske SF-a i tebe benigni komentar: "Muvanje na pp"?

Sad ovo?!

Jesus... fucking... Christ... nauci da se nosis sa kritikom... to nije isto sto i mrznja...

Ja bar za sebe javno priznajem da sam skot prema svima koje licno ne znam... ne krijem to... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Cega je to dokaz?

Dokaz da ti gresis . Smile

Citat
Samo sam konstatovala da ponekad imas zaista ruzan nacin izrazavanja. Da ne razmisljas o tome da to jos neko cita.


Ovde si u pravu si ali ja definitivno mislim da Ti najmanje imas pravo da nekome govoris da se ruzno izrazava .
Ti kao moderator trebala bi mnogo drugacije i stabilnije da se ponasas ,pa ne radis tako .Meni ne pada na pamet da te ja ucim ili da te citiram ,kao sto ti radis kad su moji postovi u pitanju .Ja zaista nemam problem s
a tobom ali ti definitivno imas sa mnom ,zasto je to tako - ne znam da ti kazem .


Citat
Ja bar za sebe javno priznajem da sam skot prema svima koje licno ne znam... ne krijem to...
Pa verovatno imas i razloga da mislis za sebe da si skot .
Ja to ne mislim za sebe i ako si htela da me nateras da pomislim - nece da moze . Smile

Jos jednom ti kazem da nemam nista licno protiv tebe i bilo bi fer da prestanes da me citiras i vredjas .......zapravo ja se i ne ljutim kad me ti uvredis .
Bez uvrede i sve najbolje u zivotu i radu  . Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Dokaz da ti gresis

I da gresim, kome je to vazno sem tebi?  Wink

Citat
Ovde si u pravu si ali ja definitivno mislim da Ti najmanje imas pravo da nekome govoris da se ruzno izrazava .
Ti kao moderator trebala bi mnogo drugacije i stabilnije da se ponasas ,pa ne radis tako .Meni ne pada na pamet da te ja ucim ili da te citiram ,kao sto ti radis kad su moji postovi u pitanju .Ja zaista nemam problem s
a tobom ali ti definitivno imas sa mnom ,zasto je to tako - ne znam da ti kazem .

55-ti put. Nemam problem sa tobom, ali zadrzavam pravo da iskomentarisem nesto sto mi se ne svidja i sta smatram da je uvredljivo. 99 puta se ujedem za jezik, jednom kazem... i bum... Nebo gori, zemlja se otvara...

U ostalom, zar upozoravanje nije zadatak modova?

Citat
Pa verovatno imas i razloga da mislis za sebe da si skot .
Ja to ne mislim za sebe i ako si htela da me nateras da pomislim - nece da moze .

Nije to teranje. To je primedba. Tvoje je da ne prihvatis, ali moje je da ti to kazem.

Citat
Jos jednom ti kazem da nemam nista licno protiv tebe i bilo bi fer da prestanes da me citiras i vredjas .......zapravo ja se i ne ljutim kad me ti uvredis .

Bilo bi fer i da ti prestanes da vredjas sve koji imaju kratke noge, ili koji su niski... ili koji su ruzni, debeli, nesavrseni... ali.. citairacu te jos jednom za kraj - "nece da moze." Wink

I opet kazem... uvek od buve pravis magarca i kreces u neku osvetu svog lika i dela... Ovo je drugi put... Jbg...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 1800
Generalno jeste čudna pojava i potpuno nevažno ali ne mogu da kažem da me čudi.  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.