Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:12:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plavi ekran smrti OPET  (Pročitano 4595 puta)
23. Dec 2009, 13:08:46
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Ponovo mi se pojavljuje plavi ekran!!! Evo vec godinu dana imam novi komp i povremeno se javi taj famozni plavi ekran. Nekada pri startovanju (dizanju) windows-a (digne sistem i odmah nakon toga plavi ekran), nekada pristartovanju neke zahtevnije igrice... Ma ne znam ni sam  kada se pojavljuje. nikako da mu uhvatim stos. A mislim da se sve to javilo kada sam pre godinu i nesto stavio TV karticu Leadtek u komp. Par meseci posle toga sam kupio novi komp (sve je novo osim TV kartice) i opet isto. Cim sam doneo novi komp kuci, ukljucio ga u struju povezao sve komponente, pap plavi ekran. Izvadio sam TV karticu i normalno je dizao sistem, ali se povremeno javljao PE. I sada se javlja.

Ako neko ima neko resenje neka pomaze ako boga zna!!!

Slika je ispod. Hvala u napred.

I zaboravio sam da dodam jos da je TV kartica odavno zavrsila u kanti.
I dodatno pitanje: Da li je moguce da je TV karta napravila haos na ploci ili slino...?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Moj Plavi Ekran.JPG
(832.63 KB, 2048x1536)
« Poslednja izmena: 23. Dec 2009, 13:12:09 od kecmanija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Skini  Ovaj program  i instaliraj ga...Klikni run i kad udjes u interfejs klikni report>create, stikliraj HTML i klikni browse i sacuvaj ga na desktop..zatim next i ovde mi okaci preko attachmenta
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
evo sta kaze microsoft.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
aham, problem mu pravi neki asusov uredjaj(verovatno graficka posto je tv kartica Leadetkova..Nego htedoh da vidim koja pa da nadjemo najnovije drajvere
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Ma ne, burekdzija. Kartica je odavno izvadjena iz kompa. Sada imam externu TV karticu. Mada, jeste Leadtek ali nemoguce je da mi opet radi o glavi preko USBa???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
A ti si mislio na grafiku. Farbao sam neke cevi danas pa sada se malo nadrogirao farbom!! izvini. Graf je Asus EAH 3650 silent. Imam najnovije drajvere. skidam svaki mesec. Onako iz dosade. ali nista ne ide na bolje. cekaj da pokrenem onaj program koji si preporucio pa da ti stavim na odgovor...

evo ga

i hvala u napred...

p.s.fajlu sam morao da mu promenim extenziju. kaze da ne mogu da ga okacim jer .... bla bla bla. ti samo promeni extenziju u .HTM kada ga budes snimio na svoj komp.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
1.jpg (130.62 KB)
« Poslednja izmena: 29. Dec 2009, 19:36:56 od kecmanija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
odakle skidas svaki mesec drajvere? ako ti komp dobro radi, ne treba mu ubacivati nove drajvere. mozda ti je taj neki noviji drajver napravio problem. probaj da instaliras drajver koji si dobio uz cd.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
drivere skida sa asusovog sajta. jeste da ih izbacuju na nedelju dana ali ih ne skidam toliko cesto. malo sam preterao. ali se taj plavi ekran i dalje pojavljuje. i skidam nove drivere bas zato da bih video hoce li se nesto desiti po tom pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
izgeda da mene vise niko ne SHISHA. Molim da mi neko pomogne. Mislim, nije toliko stasno ali mi treba savet. Sta ako kupim novu grafiku a nije grafika u pitanju! ili tako nesto sl. Opet molim za pomoc.

Hvala, hvala, hvala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
a jesi li, mozda, radio reinstalaciju sistema?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:12:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.183 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.