Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:17:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plavi ekran smrti OPET  (Pročitano 4596 puta)
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia C5-00
reko vec, sta to znaci  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
radio sam reinstalaciju. Dva ili tri puta. Mislim da mu nema leka osim da kupim novi grafiku pa da vidim hoce li onda biti isto ili da bacim sve u kantu i kupim laptop...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Cekaj, ja ne kapiram zasto mislite da je do graficke...graficke kao hardverskog dela...da ne radi, ne bi se video ''plavi ekran''  Smile
Pre nego sto kupis drugu graf. ili pozajmi od nekog drugu graf. da ne bi bilo posle dzabe sam kupovao ili skini neki live windows xp, minipe...to ti je ''windows'' koji se pokrece sa cd-a. Za to ti nije potreban hdd. Sa njime testiras graficku. Tu ima raznih softvera za testiranje a i ako normalno radi komp sa ti windowsom sa cd-a onda je problem u necem drugom a ne u graf.  Smile
Za vise inf. mi se javi na pp
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Bazuka Jo, sta ti je to PP? nisam toliko strucan sa ovim chatovanjem i forumovanjem. trenutno skidam neki windows live pa cu ti javti sta sam uradio. imas li neku ideju sta moze da bude. verovatno si vec procitao sa je uzrok bila TV kartica. u starom komu je napravila haos i u novom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia e75
ја се баш касно одазивам....

ако досад ниси већ решио проблем,колико сам видео графика ти је АТI..
ја сам исто имао проблема са њиховим драјверима, хоће да се сударају ти драјвери које инсталираш са цда и драјвери који постоје у виндовсу...не могу тачно да ти кажем шта и како али сударају се....

пробај да одеш у контрол панел и деинсталирај комплетан ATI, рестартуј и инсталирај нове драјвере...мени није плавио екран због тога, само ми се карабасила резолуција, али вреди пробати... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
   Ajd' opet da ispricam pricu iz pocetka. Mozda nisam ispricao kako treba, pa cu se sada potruditi da budem precizan.
   Pre dve-tri godine sam imao neki komp koji je radio savrseno normalno. Imao je i TV karticu u sebi (Leadtek). Resio sam da kupim TV karticu koja ima i FM tuner (opet Leadtek). To sam i ucinio i odmah nakon toga su nastali problemi sa plavim ekranom. I to je trajalo. Povremeno se pojavljivao.
   Pre godinu dana sam kupio NOV komp. Sve komponente su bile nove! Cak i kuciste sa napajanjem. Kupio sam i stabilizator napona (ne znam zasto ali jesam). Dakle, sve novo osim TV kartice. Sav srecan doneo komp kuci, ubacio install CD Wondows XP. instalirao, restartovao, radio citavih 7 min. i opet plavi ekran!!! Dobio sam cir na zelucu istog momenta. Oblio me hladan znoj. Nakon toga nije mogao ni da digne sistem. Zakuca pri dizanju, i iskoci plavi ekran. Izvadimo prokletu TV karticu, ponovo instaliramo Windows i opet ista prica. Onda je bla problem i instalacija. Nije hteo da instalira windows (zakuca pri kraju instalacije). Cak i bez TV kartice. Opet formatiram HDD ali u FAT32. Onda je radio ok. Malo redje se pojavljivao Plavi. Mozda i dosta redje, ne secam se. Vratim, tj. reinstaliram Windows i vratim HDD u NTFS. Opet isto. Pojavljuje se redje ali se opet pojavljuje.
   Dakle, na dva komjutera isti problem. A u oba je bila ista TV kartica. Poslusacu predlog Bazuke Jo i pozajmicu graficku od nekoga.
   Eto. Mislim da sam sada bio jasan i glasan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
i svaki put ti izbaci istu gresku na plavom ekranu? da li si pokusao da uzmes drugi win cd i instalirao sistem?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Motorola 
Vidis cvrle, i to mi je palo na pamet. Cak i da intaliram Win7. Prvo cu probati drugom grafickom. pa onda sa Win7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:17:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.